Critical+2.0 (Dinafem) i Critical Kush (Barneys)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2015
56
222
33
iza brda
UPDATE:
Dan 14. cvjetanja (od prebacivanja na 12-12)
1.jpg
Brzo se pokazao spol (2-3 dana), sve su cure. Dvije su dobile cetvrt gnojiva, sto se pokazalo kao dobar pogodak, ostale čitavo vrijeme voda. pH runoffa prije 2 tjedna bio između 6.3 i 6.5, zalijevam i dalje sa 6.5.

Po preporukama, napravio sam lollipop danas, ovo je trenutno stanje. Čini mi se da nije prevelika gužva, ali su mi nekako dosta zbijeno grane urasle prema gore neke (jer su biljke prejake za žici koja je držala lst...morat ću ušiti, žao mi bušiti potove). Moram ovih dana razmisliti kako ih malo raširiti, bojim se da mi cole ne budu u sumraku.

5.jpg

Mišljenja, komentari, kritike? Za dva dana planiram pola doze AN-a sa svim dodatcima i omjerima za prvi/drugi tjedan cvjetanja.

2.jpg 3.jpg
 

Prilozi

  • 4.jpg
    4.jpg
    425 KB · Pregleda: 97
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Za sada sam davao samo Tarantula i Grow-Micro-Bloom (pH perfect), još od vege. Idući puta planiram, kako i oni pišu u svom kalkulatoru za 2-3 tjedan cvata, kada odabereš bloom i Professional Grower Kit (http://www.advancednutrients.com/nutrient-calculator/).

To bi bilo Grow-Micro-Bloom, Voodoo Juice (slicno Tarantuli), Big Bud, Piranha, Bud Candy i Tarantula.

Možda eventualno, neznam još, dodam i Sensizym, Bud Ignitor, Rhino Skin i Bud Factor X... Sve je to velika marketinška igra, 99% ti prodaju vodu i sastavi nisu baš nebo i zemlja. Također - nije baš ni jeftino...Al eto, priuštio sam si ovaj puta nekih par bočica više. Testa radi...Nemam ovo zadnje četvoro pa se mislim još uvijek hoću li to testirati idući puta :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Igra ili ne rezultati se vide i nećeš požaliti sigurno.
Meni su njihova gnojiva odlična.
Ali svakako oprezno,lako je pretjerati kada imaš toliko toga na raspolaganju :D
 
31.03.2015
56
222
33
iza brda
UPDATE: 25. dan cvjetanja
1.jpg


Temp 17-23C
Vlaga ~60%
Visina 85 cm

Mislim da ok napreduje. Zalijevam 2 puta tjedno, jednom pola doze AN baze sa svim dodatcima po njihovim uputama, a drugi puta samo dodatci sa reguliranjem pH (umjesto cista voda).

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg


Plan mi je kupiti silika gel ili nesto, jer mislim da ima prednosti ako je vlaga niža u cvjetanju. Dosta je zbijeno i to, strah me plijesni...
Najradije bih i jednu vertikalno lampu ubacio izmedju u sredinu kao stup, jer je dosta sjenovito unutra, ali...to su vec nerealni planovi :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Zdravo bilje, samo strpljivo,pohvala za snalazenje sa svim flasicama iz izloga :)
Po prvoj fotki meni to izgleda, taman kak treba. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: soulfingers
31.03.2015
56
222
33
iza brda
UPDATE: 43. dan cvjetanja
Temp: 24-28
Vlaga: 60-70%
Visina: 85-90 cm

Ok napreduje, nadam se da ce se te cole podebljati jer mi to ne izgleda bas impresivno kao cola od biljke koja nije topirana...

Jedna biljka baca bananice, recimo da sam ih nasao 15...nadam se da sam sve pocupao...Nisam pametan, sad je vec kasno za reakciju, ili nije? Cupat tu van ili ostaviti sve? Skuzhio sam kad sam na toj biljci uocio par sjemnki u razvoju na najdonjim hedovima...Sve u svemu izgleda ok, pa molim preporuku što činiti.

Daljnji plan...10 dana odraditi jos zalijevanje i gnojenje pa 2 tjedna flush sto bi dalo konacnu berbu tamo negdje u ~67. danu. (43 sad +10 jos +14 flush =67)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    318,2 KB · Pregleda: 109
  • 2.jpg
    2.jpg
    287,6 KB · Pregleda: 107
  • 3.jpg
    3.jpg
    217,6 KB · Pregleda: 111
  • 4.jpg
    4.jpg
    174,3 KB · Pregleda: 108
  • 5.jpg
    5.jpg
    242,5 KB · Pregleda: 109
  • 6.jpg
    6.jpg
    300,5 KB · Pregleda: 117
  • 7.jpg
    7.jpg
    349,5 KB · Pregleda: 111

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Super izgleda :thumb:

Kad vec ne mozes da spustis vlagu, ubaci neki najjaci vent da duva po njima, nece im smetati, a izbeci ces pojavu budji

I svaki put kad radis nesto oko njih, prodji rukom izmedju budova, rastresi ih jer listovi hoce da budu mokri i slepljeni kod takve vlage
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Da ponovim i ja, spustaj vlagu. Smanji im kolicinu vode pri zaljevanju, rasporedi zaljevanje tako da zalijes samo jednu u jednom danu i propeler jos jedan obavezno. Plijesan vreba bas ovakve vrhove. Sretna završnica! :gled:
 
31.03.2015
56
222
33
iza brda
53. dan

Polako se deblja...
Plijesanj detektirana u startu. Prekidam s prihranom i pocinjem sa cistom vodom i nadam se berbi za 2 tjedna. Od opreme potreban mikroskop, o elektricnom odvlazivacu razmisljam, jako velika je to investicija za stroj koji mi prakticno za nista drugo ne treba :S


Da ponovim i ja, spustaj vlagu. Smanji im kolicinu vode pri zaljevanju, rasporedi zaljevanje tako da zalijes samo jednu u jednom danu i propeler jos jedan obavezno. Plijesan vreba bas ovakve vrhove. Sretna završnica! :gled:
Problem s plijesni je detektiran u startu, eliminirao sam par hedova...Problem je jebeno vrijeme, vlaga ne ide ispod 70% da stavim 100 kila jebenih odvlazivaca...tako da strahujem od novih napada. Drzte fige!
 
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Upate: 60. dan cvjetanja
1.jpg 2.jpg 3.jpg
Temp ok. Vlaga se mota oko 70%.

Od danas samo čista voda do branja iducih ~14 dana.
4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Zbog vlage je vec bilo nekih problema (plijesan) pa je par hedova zavrsilo u smecu...

Kad već vlagu nisam mogao sniziti, posljedicno sam ubacio jos ventilacije, prorijedio lisce i mislim da vise nece biti plijesni...I vrijeme me malo poslužilo sa par suhih dana.


Na kome si nasao bananice ?
Critical kush, Barney Farms
 

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Svaka cast.. izgleda vrhunski... sto se tice vlage.. meni je isto teski nered.. sad kako je vrijeme toplo i sparno.. vlaga je 80%... ali dva unutarnja venta i dva odvlazivaca rade posao sto se tice sprecavanja budji.. ali i vlaga je i dalje 70% najmanje proteklih tjedan dana.. jos malo.. sretno!