Critical+ i 2 A.N.L.

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
04.09.2018
40
132
33
Ovo je moj prvi dnevnik i prvi ozbiljan out. Godinama pokusavam ali nikako da isteram sve do kraja i kako valja. Ovde na vutri sam dosta procitao i sakupljao sam energiju cele zime lomio sam se oko ps boxa i livade . PC box je otisao u proslost a ja sam istrcao u sumu. ja bih molio svakoga ko bi mogao da mi pomogne u ovom growu. Slobodno sugerisite kada god osetite potrebu za tim . Ako je neko voljan od mentora da mi pomogne bio bih mu zahvalan.Razgovarao sam malo za Zelenko63 ali on covek vise radi kako sam razumeo box varijante. Svaka pomoc je dobro dosla.
Seme : 1 komad Critical+ (Bigbud x skunk); 2 komada Auto Northern Light (northern light x Lowryder x Ruderalis )
Zemlja: Kupovna "Carobna Zemlja" ph 6.6 . pomesana sa zemljom iz rupe . Sve tri su u rupama od 15 l zemlje.
Djubrivo: BioBizz Fish,Grow i Bloom
Seme sam odmah stavio u jifi kokos tabletu nakvasio i u zemlju .Za tri dana su sve tri izvirile.
Critical+ 14 dana ; A.N.L. (1) 18 dana i danas topirana ,A.N.L. (2) 12 dana

Prilozi

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
187
728
93
39
I meni je zemlja zapala za oko, ali reko možda čovjek nema.
Ja od kako sam se opeko sa nekom agro,,,,, koja se čak i preporučuje tu. samo stoput-provjerenu kupujem.
Ali ipak je to out :thumb:.
Ja bi samo dodao da se opskrbiš kojekakvim preparatima i sistemima za baje, nemetnike i polako opušteno.
sretno. i dobro vrijeme želim. da uspije ovaj put.

24.01.2019
101
193
43
114
:wave:Sretno do cilja.:spliff:Na onoj slici gdje fali 1 list,počupaj okolno bilje što prije kao i oko drugih jer bi ti to bilje moglo zagušit curice jer će puno brže rasti pa ih možda posle niti ne nađeš.(Ovisno kolko poznaješ sajt)Sajt ti je čini mi se blizu vode a možda i u kombinaciji sa šumom.Nadam se da će imat dovoljno sunca.:djede:

• Like
Reactions: Badi and zosefin
OP
OP
zosefin
04.09.2018
40
132
33
Evo mene nakon 10 dana upravo stigao iz sume . Dodavao sam malo biobizz (bio-fish i bio -grow).Mnogo je vlaga i sve je prepuno krpenja . Critical + je nastradao nesto ga je pojelo do pola jedina fem semenka ode . Ubacio sam jos jedan A.N.L. pa ce mo videti sta dalje .br.1. 4 nedelje, br.2 3 nedelje i nova devojcica 2 nedelje

Prilozi