Critical Kush BF X5 CFL250 MH600 HPS600 RDWC with drips @Snoopy90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Ovu seriju slika cemo zvati izlazak sunca ...Moram jos da stavim par fotki :) ...danas je 21 dan od kada sam nabacio HPS!! Da podsjetimo substrat je Coco 60% i perlite 40%. Naslov u dnevniku je drugačiji i stranovi su drugačiji a i sistem zapravo sve je drugacije jer onaj hidro me ubio u pojam. Ne zelim se niti prisjećati toga al probao sam sve kupio sam RO sistem, EC metar na kraju posumnjao u sjemenke pa opet nesto Nije išlo izgubio tri mjeseca, hrpu živaca para čitao proučavao i ne ide i ostao sa biljkama skoro sve osim dvije različitih starosti. Koristim AIRPOTS 3,5L i poslje presadio u 10L.Od gnojiva koristim GH (jer mi je ostalo hrpa od RDWC) flora series, rootbooster, Diamond nectar, pH -/+. Mislio sam ici 2-3 zaljevanja u cvjetanju ali sam odustao jer nisam sad bio u mogucnosti napraviti automatsko jer ne piju sve isto vode tako da cu to ostaviti za idući Grow kad krenem sve kako treba od početka! EC vrijednost je trenutno 600ppm, pH 5.8. Hvala na podršci folks! image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 
Poslednja izmena: