critical+, white siberian, 600W!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pozdrav svim kolegama u ovom predivnom "sportu"! evo da va spocastim sa jos nekoliko slika od prije 3 dana

na slikama je gospođa iz bjelorusije heheheheh koju toplo preporucam svim pocetnicima, raste brzo, za mjesec dana bi trebala bit zetva a vec je debela ko da u mcdonaldsu doruckuje! miris je slatkasto voćni



 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
hvala vam decki, i veeeeliko hvala VUTRI!! bez vas to danas nebi bilo to sto je!

evo par razlika između white siberian i critical+, na white siberian zute listovi, skoro pa svi donji veliki listovi su vec pozutili dok na critical tek sad poceli zutit ovi prvi donji.. valjda je do genetike jer ih tretiram na potpuno isti nacin.. i critical cini mi se da jede manje, zaljevam svaka dva dana i dok je kod white siberian skoro potpuno suha zemlja kod critical ostaje vlage. i critical napreduje lijepo al hedovi se nekak manji i sporije napreduje od white, ima manje kristala.. miris je jako slican, vocni, samo sto je kod white malo vise slatkastiji
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Kad si ih stavio na 12/12 ?
Moje su sad oko 37 dana na 12/12 i znači još mjesec dana.
Super to izgleda samo rokaj!!!!
rep+
boz :sun2:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
boz, na 12/12 su od 10.04. , imat cemo zajednicko veselje heheh
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ups

nisam provjeravao ph kad sam gnojio a eto preeenizak je. a to sam skuzio tek sad dok su biljke pocele reagirat, listovi zute, dobivaju smeđe fleke, a i pistili isto poceli smeđit naglo, i biljke zaostaju, ne rastu dobro.. sreca je sto se desava samo na 2 biljke, tri su ok, puno su deblji hedovi a svi pistili jos bijeli..ove dvije sam isprao vodom koja ima ph oko 7 pa cemo vidjet... sve u svemu baraba sam, islo je super pa sam se opustio

glavni topovi zdrave i bolesne

 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ma bez brige ombre!
Sve če to lipo da se oporavi i krenuti po starom dalje.
Evo ti još jedan rep,jer si shvatio na vrjeme i reagirao.
Pozdrav :spliff:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
bit če guštanja do jaja,nemoj zaboravit smoke report za te sorte da i mi znamo kako se to puši!pozz i rep + za grow
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pozdrav svima! evo jucer sam odrezao 4 cure, i jedna je pala prije. nesto je bolesna bila i cini mi se da je isla putem hermica pa sam je capnuo! probao sam je pusit makar nije osusena kak treba i sve sta mogu rec je da UBIJA! osobno mi se ne sviđa high koji da white siberian jer te ubije totalno, ubije ti volju za bilo cime. za spavat je jedino dobra. jos ce past neki smoke report kad se sve dobro osusi jer sad jos nema okusa pravog..
sve u svemu nisam nesto zadovoljan growom jer je moglo bit kolicinski vise, s obzirom da sam 600 wati kurio, i po kvaliteti bolje, ali s druge strane sam zadovoljan jer sam opet dosta stvari naucio pa ce sljedeci bit bolji..

evo PLODOVA ZEMLJE








evo, to bi bilo to, samo jos neki smoke report kad se sve dobro osusi! JOS JEDNOM VELIKO HVALA VUTRI!!
(samo da vam kazem da se na balkonu njise 5 durbanskih otrova, sad za nekih tjedan dana ih nosim negdje u planinu, bit ce neki outdoor..)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
BRAVO MAJSTORE !!!!!

Nemoj se bedirat , nakon kjura češ vidjeti šta je marihuana la vida loca !!!

Samo ih polako osuši i fino pospremi u tegle na mjesec dana ... A onda KAAABUUUM !!

Još jednom svaka čast i uživaj u plodovima rada .
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
U svakom slucaju odlicna caka, procitao sam ovaj dnevnik jer sam posjedujem 600w sijalice.

Zanimljivo mogu ti rec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.