critical+, white siberian, 600W!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
hola! vec su 5. dan na 12/12.. sutra idem po gnojiva za cvijetanje i filter protiv mirisa. rastu ko blesave, morat cu nekom poklonit bar 2 da im mjesta napravim hehe..
i da, zoki, ne brini :)





 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pozdrav vutroljupci!
sta kazete dal da dam dvije najslabije prijatelju, meni se cini da je malo guzva u boksu, rastu jedna prek druge, listovi upiru u stranice boksa.. il da malo podrezem te listove koji su presiroki? il da ne diram nista?

evo ovaj čokolino jedu :)
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pozdrav vutroljupci!
sta kazete dal da dam dvije najslabije prijatelju, meni se cini da je malo guzva u boksu, rastu jedna prek druge, listovi upiru u stranice boksa.. il da malo podrezem te listove koji su presiroki? il da ne diram nista?

evo ovaj čokolino jedu :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma ja bi sve ostavio malo bi se sa nima poigrao rategao tako da dobijaju svetla pa cak kasnije i malo listove posekao... al ako prijatelji ima neku siguricu za sajt onda mu daj...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma ja bi sve ostavio malo bi se sa nima poigrao rategao tako da dobijaju svetla pa cak kasnije i malo listove posekao... al ako prijatelji ima neku siguricu za sajt onda mu daj...
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
igram se, svaki put kad ih zaljevam idu sve van iz boksa pa ih vracam u drugom rasporedu.. a nit vjerujem da ce ih taj prijatelj htjet jer bi ih morao 20km vozit u autu, a i vec su na cvjetanju 7. dan.. ma podrezat cu malo listove donje. ne cijeli list neg sam vrhove koji se ionako savijaju posto nemaju mjesta.
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
igram se, svaki put kad ih zaljevam idu sve van iz boksa pa ih vracam u drugom rasporedu.. a nit vjerujem da ce ih taj prijatelj htjet jer bi ih morao 20km vozit u autu, a i vec su na cvjetanju 7. dan.. ma podrezat cu malo listove donje. ne cijeli list neg sam vrhove koji se ionako savijaju posto nemaju mjesta.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
cuj ako rezes onda rezi cele al za sada ne moj nista dirati.....to tek negde na pola cvetanje jednom proredis i miran si onda...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
cuj ako rezes onda rezi cele al za sada ne moj nista dirati.....to tek negde na pola cvetanje jednom proredis i miran si onda...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
super ovo izgleda chupo fino ti to radis....bravo za odabir djubriva!!!!

vdim da si negde ranije pominjao buku,a ja bas radim na cevnoj prigusnici za zvuk posto imam slican problem,a ide leto pa ce biti jos gore

to ovako nekako izgleda
p27-03.jpg


pa ako imas,a verujem da imas gde za kupiti mozda ti pomogne...ali mozda je jos lakse napraviti svoj
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
super ovo izgleda chupo fino ti to radis....bravo za odabir djubriva!!!!

vdim da si negde ranije pominjao buku,a ja bas radim na cevnoj prigusnici za zvuk posto imam slican problem,a ide leto pa ce biti jos gore

to ovako nekako izgleda
p27-03.jpg


pa ako imas,a verujem da imas gde za kupiti mozda ti pomogne...ali mozda je jos lakse napraviti svoj
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
fala teglo. ovaj grov ce ostat tak kak je sto se tice cijevi.. kupio sam izoliranu cijev za intake i pomaze malo, al malo. a na cooltube ostaje obicna rastezljiva od aluminija.. raspitivao sam se i nisam nasao rjesenje koje bi me skroz spasilo.. ta cijev bi pomogla al ne vjerujem da se po noci nebi culo, uvjek ostaje ono malo buke zaradi koje se bojim da mi susjedi nebi prigovarali, a i meni smeta.. kad sam u novijem stanu a znas kakva je novogradnja, zidovi samo sto nisu od papira.. nista, gasim po noci, otvaram boks i u njega cepa jedan obican vent. do sad se nisu bunile i nadam se da ce tak ostat do kraja..

pozdraf!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
fala teglo. ovaj grov ce ostat tak kak je sto se tice cijevi.. kupio sam izoliranu cijev za intake i pomaze malo, al malo. a na cooltube ostaje obicna rastezljiva od aluminija.. raspitivao sam se i nisam nasao rjesenje koje bi me skroz spasilo.. ta cijev bi pomogla al ne vjerujem da se po noci nebi culo, uvjek ostaje ono malo buke zaradi koje se bojim da mi susjedi nebi prigovarali, a i meni smeta.. kad sam u novijem stanu a znas kakva je novogradnja, zidovi samo sto nisu od papira.. nista, gasim po noci, otvaram boks i u njega cepa jedan obican vent. do sad se nisu bunile i nadam se da ce tak ostat do kraja..

pozdraf!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
u iščekivanju pistila...






vlaga me pocela plasit! danas je bilo 82 pod svjetlom!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
u iščekivanju pistila...






vlaga me pocela plasit! danas je bilo 82 pod svjetlom!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Chupo prijatelju,Što više zelene mase to više vlage!
Ali ventovi bi to trebali rješit,nemaš lošu ventilaciju.Kako ti rade ti ventovi,uvjek na ful isto ili imaš nešto za regulaciju?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Chupo prijatelju,Što više zelene mase to više vlage!
Ali ventovi bi to trebali rješit,nemaš lošu ventilaciju.Kako ti rade ti ventovi,uvjek na ful isto ili imaš nešto za regulaciju?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
a znam, i guzva im je malo.. ventove imam za in sa jednom brzinom a za out s dvije al je stalno na max jer za mjenjat brzinu treba ga rastavit i prespajat zice..

dobro je sad, sad je 65.. valjda zbog vremena vani jucer malo skocila, mjerio sam vani i bila je 70.. ja mislim da ce mi uvjek to bit problem jer zivim u najvlaznijem djelu spanije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.