Crna Gora ukinula vojni rok

Hesi Canna Mills Nutrients
i ja sam definitivno protiv sluzenja vojnog roka, ajde razumem da zivim u svedskoj ili tako nekoj gotivnoj zemlji pa imas i zbog chega da sluzis, a ne ovde gde te cimaju izdrkavaju se na tebi a pritom jedes splacine i pucas s. mozgom...eee strasne su to stvari

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
524
13
0
32
evo ja osisao svoju kosu...za 4 dana idem sluzit vojni rok kao pjesak....
eh...nije vojska losa...al definitivno ne potrebna kao sto je i oni prikazuju....
tko hoce nek ide.. :lol:
mislim da je tamo raj za mazohiste... :D

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
7
0
29
jos od kad sam bila mala uvijek sam htjela ic u vojsku, volim pucanje, oruzje i tako to.... ali sad imam 17, i jos mi vojska dobro zvuci :lol:
samo je gadno jer se nesmije pusit malo prije pregleda zbog testiranja inace ok... :frik (neki spaljeni, cudni smailic)

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.808
118
88
43
www.legalizacija.org
Ma koja crna vojska...to je takvo gubljenje vremena...ja kad sam bio to malo sto sam bio da nisam poneo sebi ne bi dunuo za qrca,tako da i to opravdanje ne prihvatam :lol:

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
503
119
63
104
Mene vojska èeka ove godine, tamo negdje krajem drugog mjeseca... Jeeeeeeeeeeej... :loche: :jashe_konja: :puc_puc: :biTch: :hail: :spliff: :cool_smoking: :bong: :lupkanje:

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.980
265
0
33
Vojska -> rat -> nasilje -> mržnja -> smrt -> patnja -> osveta -> uništenje. :?: :!: :?: Why? I can't this, I can't understand.

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
314
69
0
suptropia.4t.com
Ma jebeš vojsku kad nema zakletve Titu i partiji (btw. ja sam se zaklinjao g. Antunu Tusu, u to vreme glavnokomandujuæem za PVO u JNA gde se žderao SDO svake prve subote u mesecu). A vi sad vidite kako æete u kojoj god državi bili.
Ima li marende svakoga dana. Nema? E, pa nismo više nesvrstani da nas finansiraju tamo neki Crnci i Arapi.
Što kažu, "Dok je bilo Tita, bilo je i šita"
U to vreme je bila dobra fora u vojsci jer shvatiš da ti je mnogo bliži neko ko je iz totalno drugog dela države pošto s njim imaš zajednièki vibe, zajebanciju itd., a neko ko je iz tvog grada može biti najobièniji šupljoglavac.
Ratovi koji su se dešavali na ovim prostorima su trebali da se vode izmeðu nas i ostalih koji vole turbo folk, prežderavanja i opijanja, tj, oni koji vole da ratuju.
No, mi bismo svakako izgubili.

Blade

Ne odgovaram na PM
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.440
2.186
188
34
Negdje na Balkanu
U Hrvatskoj je ukinuto obvazno služenje vojnog roka,postoji dobrovoljno služenje i prof.vojska....ja sam služio 2003/2004 po režimu moraš,još tada i moram reći da mi je to bilo najbolje vrijeme života,bio sam rod ABKO-atomska biološka kemiska obrana....lol