Crna Gora ukinula vojni rok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2006
0
3
0
Bogami castise nas po godinu dana Crnogorci :)
Zamislite one koji su pre isli i izgubili celu godinu na ratovanje ispred kasarne :lol: ili koji i dan danas moraju da idu.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Bilo bi lepo da se ukine sluzenje vojnog roka i u Srbiji...
Mada sam cuo da je vojska 6-7 meseca pusenja vutre sa novim drugarima :D
 
23.07.2006
0
3
0
Mada sam cuo da je vojska 6-7 meseca pusenja vutre sa novim drugarima

Nije 6 nego 9 a civilno vise a i da je 6 opet velika muka, non-stop nesto smrdi, zamisli samo tripove straza ispred kasarne za DZ :lol: ili npr pusis vutru i uhvate te kako pusis mogu te i ubiti da niko nepita za tebe znas samo bi rekli strazario narkoman i pucao sebi u glavu :roll: to jos uvek u Srbiji prolazi.Ili da nepricam kad ti narede debili da cistis WC.Tu godinu dana je bolje iskoristiti da naucis nesto pametno a ne kako ces repetirati pusku i pucati po ljudima to moze svako za 5' da nauci.

Srecno svima , ja sam ipak crnogorac.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
dežela je takodje ukinula
kako je u Cro i BIH ne znam ali svakako èe prije ili kasnije sve zemlje u okruženju preèi na prof. vojsku..
Ako ne dodje do neke veèe globalne krize i sliènih poremeèaja u mraènim i bolestnim umovima...

na Balkanu bi trebali zabraniti èaki deci prodavati "igraèke" u obliku puški...
dosta mi je ratnika
:cry:

bolje dobar susjed, nego dalek brat
by deda Mine
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
@kezman : Vojni rok u Srbiji je sada 6 meseci,a civilno 9.Mada i to je mnogo posto je to totalna dubioza.Trose se pare i vreme,a ne zna se zasto.u stvari zna se...Neko tu debelo mrka kintu.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
mislin da ju je i BiH ukinula :D

ne dam kose nikome :twisted:

SLO-Era:Ako ne dodje do neke veèe globalne krize i sliènih poremeèaja u mraènim i bolestnim umovima... doæi æe, dolazi...

a Mi, Mi æemo ukidat rat :wink:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Hrvatska bi trebala maksimalno za tri godine uginuti vojni rok. Ratovi su proslost. Nista se ne rijesava ratom, samo se stvara jos veca mrznja.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
A u moje komunistièko vreme kad sam ja deljao 12 meseci (a da za to vreme ni jednom nisam bio kuæi) govorilo se da je "vojska najveæa životna škola" ili tako nešto. Jedino što sam tamo izuèio je bilo da ...
'bem li ga šta beše, do malopre mi je bilo na pameti.
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
E pa Tripco posto sam i ja rintao 12 meseci ,da te podsetim sta smo nauchili....

Ajd javicu ti na ovu temu kad proverim,nisam siguran... :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Da, zivotna skola, cssss...
Skola u kojoj se uci kako sto vise mrziti drugoga, kako sto bolje ubiti. What, znati ubiti i ubiti je nesto muzevno? Prije bih isao dozivotno u zatvor nego ubio nekoga... so what, i am pussy now? Zasto me uciti ubijati, ako bi ubio svoju psihu ubijajuci drugog? I not a number, no one is nuber any more. Mozete me dozivotno drzati u vojsci i muciti, ali nikada necu nikoga ubiti, pa koja korist od mog vojnog roka?
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Tako su me dobro u vojci nauèili, da, evo, još uvek pokušavam da se setim šta to beše èemu su me nauèili...'ajde Grucho, kaži šta to beše, meni mozak skroz stao.
P.S. ja sam èak bio i desetar i to zadužen za "moralno vaspitanje". Jako sam dobro vaspitavao ove guštere: pitam ih ko za koji klub navija i tako to.
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
Evo...polako mi se vraca...da...da...ne...ne ,ma nije ipak to,srolati joint sam prije nauchio....ma sta je ono bilo sto su me nauchili,ne mogu se setiti a znam da je vazno..... :?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja sam u vojsci naucio da,recimo,uvek treba imati ogledalo i cesljic u dzepu pa mozes da se doteras po potrebi.Isto tako sam naucio da covek moze da prezivi i ako se tusira jednom nedeljno.I naucio sam da glancam cizme.Ma gomilu stvari vrlo bitnih za zivot sam naucio... :lol: