Crna Gora

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.07.2012
7
1
0
31
Evo da napisem iskustva iz voza :D Nismo poneli, ali su bili neki likovi pored nas sto su nosili bas veliku kolicinu, pa smo se od njih iscimali par puta i kad smo stigli u cg smo otkupili par grama, tako da je sve proslo u fullu. Nikakva cimanja, nema kerova, nema nicega... Bar cu znati za sledeci put.
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Pozdrav svima!
Znam da dižem temu staru pola godine, ali jbg, mora se :D

Idem u Crnu Goru, točnije u Budvu, krajem ovog mjeseca, pa me zanima kakva je dole situacija(cijena, kvaliteta, dostupnost) što se tiče nama svima drage biljke?
Ne namjeravam ništa nositi preko grane, eventualno popušiti putem, a dole sam nekih tjedan dana pa ne bi bilo lijepo ako ništa ne bi nabavio :signs051:

:respect:
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
A nemam, zato sam i pitao :tuzan

Strah me nositi jer smo svi mlađi ovako (oko 20g), nema nitko stariji s nama, a ovo što sam pročitao u prijašnjim postovima mi baš i ne ulijeva neku sigurnost u to da neće biti sranja na granici, pogotovo jer smo mladi, a samim time odmah i sumnjivi :icon_mrgreen:

Ako ima još netko neki prijedlog, ili makar preporuku gdje tražiti, dobro bi mi došlo :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vidi drug, sa takvim tripom u glavi lako mozes biti sumnjiv, mozda bolje da batalite pricu i oslonite se na crno niksicko ;) e sad, ako mozete biti skulirani, nije to nesto malo grama panika, al moj savet stvarno bolje ne, pa mirno vozite... nije pitanje zivota nit stani-pani ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola and usrname

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Eto vratili se iz Crne Gore :D

Bilo je jebeno, trava lako dobavljiva iako su nas dosta krali što se toga tiče...
Njihova vutra mi je puno bolja od ove koju pušim u Hrvatskoj :respect:

Nismo ništa nosili preko grane, ali nas nijednom nisu vadili iz auta, a logično ni pregledali, tako da se moglo prenijeti kolko god se htjelo, ali nismo se na to odlučili ni u povratku :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
30.04.2013
34
35
18
34
Druze ja sam iz Crne Gore, vj mi, samo kad ti nisi sumnjiv,oni ti ne jebu kontrole,oni hvataju malo jace, sa dojavama i to..a ove obicne smrtnike kao nas ni ne pregledaju :D
 
Poslednja izmena od urednika:
22.10.2017
23
41
13
25
Ovako shvatam da je tema malo starija ali mi treba pomoc

Ocu da prenesem 2g sa Kosova u CG a mozda bude i relacija Kosovo-Srbija-CG u sutomore. Idem autobusom, znaci nijednom nisu pregledali autobusom medjutim prosli put me pretresao policajac, torbu ali naravno nista nisam nosio, cak sam imao rizle u dzep i nije tu pregledao. Zanima me kako da prenesem, jer u sutomore ne znam gde mogu nabavit i kako.. Planirao sam da udjem u bus i ustekam negde malo dalje od mog sedista pa ako nadju da se pravim lud, ako ne svima dobro :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma stavi u dzep, moraju da imaju jak razlog da te pretresaju do gola :) torba je vec druga stvar, al u dzepu ako si cool ne bi trebalo biti problema
 
04.11.2015
42
98
18
34
Stara tema,al prosle godine sam putovo vozom Srb - Cg i nekako mi se najbezbednije cini da cim se udje u voz odes u onu rupcagu sto zeleznice srbije nazivaju toaletom,i uzmes parce trake i zalepis ispod necega u wc,pa sve i da nadju neka dokazu cije je,govorim samo o kolicinama za sopstvenu upotrebu nista preko toga ne bi trebali ni da vam pada napamet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola