Crne točkice??!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2011
20
0
0
32
E ovako(samo da kazem da sam pretrazivao po foumu i nisam nasao slicnu temu)...imam vani u šikari 4 biljčice,jos su u tegli(velika i dugačka) i sada ih mislim presadjivat u zemlju,visoke su u prosjeku 10-15 cm i široke promjera oko 7-8 cm...sve ide super zaljevam ih svaki 2 dan,mozda malo i pretjerujem sa zaljevanjem al tegla je dolje izbušena pa visak odlazi....naime danas sam primjetio na jednoj od ljepših crne točkice,u samom središtu biljke,tj. na vrhu gdje rastu novi lističi i sad ja vas pitam sta bi to moglo bit....manjak nečega,parazit ili nesto trece...zahvaljujem:vb_kez:
 
27.06.2011
20
0
0
32
znam gazda znam,al nisam bio u poziciji slikat i sad nemogu...naime nalaze se u samom središtu biljke na onim sitnim listićima sto tek trebaju narast,ako neko moze pomoc i ovako super a ako ne budem usliko...ako niko nezna ta ide van da nebi zarazila ostale s cim god da ima na sebi...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bez fotke ništa.Jedno je sigurno biljke koje su visoke nekih 15cm netreba toliko zaljevati,ako ih ta "bolest"ne ubije ubit ćeš ih ti,utapaš ih.Da bi dobio pomoć koju tražiš moraš adekvatno postavit pitanje i dati nam informacije,najlakše je fotkati,ako ne fotkaš opširno do zadnjeg detalja moraš opisati grow,ti nisi napisao ni kolike su tegle u kojima ih imaš?Jako teško ćeš dobit dobru pomoć na ovaj naćin.
Problemi tokom uzgoja
ovdje imaš neke probleme i riješenja.
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/-a ovdje vidi uspješne uzgoje ćitaj i saznaj što ne radiš dobro.
 
27.06.2011
20
0
0
32
Blade je napisao(la):
Bez fotke ništa.Jedno je sigurno biljke koje su visoke nekih 15cm netreba toliko zaljevati,ako ih ta "bolest"ne ubije ubit ćeš ih ti,utapaš ih.Da bi dobio pomoć koju tražiš moraš adekvatno postavit pitanje i dati nam informacije,najlakše je fotkati,ako ne fotkaš opširno do zadnjeg detalja moraš opisati grow,ti nisi napisao ni kolike su tegle u kojima ih imaš?Jako teško ćeš dobit dobru pomoć na ovaj naćin.
Problemi tokom uzgoja
ovdje imaš neke probleme i riješenja.
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/-a ovdje vidi uspješne uzgoje ćitaj i saznaj što ne radiš dobro.

gle tegla je siroka40 cm,dugacka 80,one su lijepo rasporedjene u njoj tako da imaju dovoljno mjesta,odvojio sam ih s tankim kartonom da im se korjenje ne mjesa i da bude laksa sadnja u zemlju(da nebi korjen ostetio),sunca imaju prakticki cijeli dan,a zaljevam ih svaki drugi jer je tu kod mene susa velika i temperature su od 28 do 35 i sve se hebeno brzo susi,budem probao danas slikat i postavit,a sutra najkasnije idu u zemlju...