Crni humor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.01.2019
102
142
43
Pazite ovo, nije vic nego stvaran dogadjaj, prisutan pop mi je pricao.
U nekom selu sahrana, umrlo je neko dete. I sad skupljaju se ljudi tu izjavljuju saucesce i sta vec treba, i dodje jedna zena, prilazi ozaloscenom i kaze:
" moje saucesce" pa sledi dramska pauza jbga neprijatno je ali je htela da kaze jos nesto. I kaze sledece " pa eto...hranis ga, hranis ga i nista! "
CRNJAK!
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Razgovaraju dva pedofila o komadima i vwli jedan:gle ovu malu, u što je dobra. A drugi če:fuuj to hoda!

U čerbobilu učiteljica upita učenike:tko zna kada je počeo 2.svjetaki rat, neka digne 2 glave!
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Kod veterinara

Čekaju tri psa kod veterinara pa prvi pita:
“Zašto si ti tu?”
“Ma pusti me, neki dan spavam ja u dvorištu kad mi iznenada netko skoči za vrat. Ja bez razmišljanja odmah zubima za nogu. Kad ono gazdina kćerkica mezimica.”
“E moj prijatelju, ne gine tebi injekcija.”
“A ti, zašto si ti tu?”
“Ma neku večer netko upada u kuću po mraku, ne pali svijetlo, baulja po kući i ruši stvari. Ja bez razmišljanja skočim na njega i taman da ću ga zubima za vrat kad ono gazda i to pijan.”
“A ni tebi ne gine injekcija moj prijatelju.”
“A zašto si ti tu, pitaju trećeg?”
“Jutros spavam ja u hodniku i gledam kroz odškrinuta vrata gazdaricu kako se kupa. Gledam ja nju, gledam pa mi došlo milo, tako ti ja skočim na nju i obavim posao onako odostraga.”
“Auuu, ni tebi ne gine injekcja.”
“Ma neeeee, dopeljala me gazdarica da mi podrežu nokte.”
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Ulazi devojka u crkvu i kaže popu: “Došla sam da se požalim na svog momka ku*vinog sina.”
Pop pita zašto? Devojka: “Kad smo sedeli zajedno stavio mi je ruku na kolena”, odgovara devojka.
Pop joj stavi ruku na koleno i kaže: “Nije to ništa strašno, pa da ga nazivaš ku*vin sin.”
"Posle dvadeset minuta stavio mi je ruku pod suknju."
Pop joj isto stavlja ruku pod suknju i kaže joj: “Pa nije ni to ništa strašno pa da ga nazivaš ku*vin sin.”
Devojka: “Posle je prešao na stvar i završio posao.”
Pop to isto uradi i opet joj kaže: “To nije ništa strašno pa da ga zoveš ku*vin sin.”
Devojka: “Ali on ima sidu.”

Pop: “Au, ku*vin sin!”
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Perica nije otišao u školu već sa dedom u dvorištu sjedi ispod drveta i čilaju.
U jednom trenutku deda kaže Perici:
"Sakri se brzo iza drveta, eno ti razrednika a ti nisi bio u školi.

"Sakri se brzo ti deda. Ja nisam bio danas u školi jer sam rekao da si ti umro."


Dofurali baku u hitnu pomoć pa je pitaju:
"Opet Vi? Juče smo vas spasili jer ste pojeli otrovne pečurke, šta je danas?
"Isto, sinko. Ostalo od juče, pa reko da se ne baci."


Zafrkava mucavac ćelavca:
"Ččččččuj, kkolkko ttttti potttrošiš na fffffrizerrra?"
"Sigurno manje nego ti na telefonski račun."
 
Poslednja izmena: