Crni humor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2021
20
52
13
Mars
Idu Mujo i Haso sumom i tako se oni izgube. Dok su lutali ogladnili su. Utom naidju na jednu kucu u kojoj je bila stara baba. Oni onako gladni udjose u kucu i pitaju babe imali ista da im da da jedu. Ona rece:
- "Ko me od vas dvojice pojebe dobice da jede koliko hoce."
Haso kaže Muji da on nece i izadje. Mujo malo razmisli i pogleda i rece da hoce. Mujo je ugledao kuhane kukuruze i uzeo jedan klip, pa rece babi:
- "Bako ja te jebem samo ako ti žmiriš", i baba zatvori oci, a Mujo uze onaj kukuruz i poce je jebati sa njim. Kada je završio baci onaj kuruz kroz prozor.
- "Eto bako sad mi daj da jedem", i ona mu dade. Mujo kada se najo ode vani kod Hase i rece mu:
- "E moja budalo, ja se sad najo ko nikad."
A Haso ce na to:
- "Vidis ti moras ***** da bi se najo, a meni Bog se smilovao i bacio s neba kuhani kuruz, jos je bio i dobro posoljen..."
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
pricaju amerikanac , englez i hercegovac cija je trava najbolja.,
amerikanac kaze pa nasa je najbolja mi smo amerika, najjaci smo na svijetu mora biti najbolja i sl.,
englez kaze kako pa mi smo izmislili travu ,nasa je najkvalitetnija, mi ju uzgajamo stoljecima mi imamo kolonije i tako.,
a na to ce hercegovac ..cekajte malo pa kome se ukazala gospa :)
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Kolege, desio mi se pakao, imao sam pozar u boksu ::ludak::zbog elektricnog cebeta, hteo da im grejem pod :zvezda:: izgorelo pola boksa cca 20dana pred kraj :confused:
Sta da radim sa ovim, da li moze da se iskoristi?

Dobra stvar je što ne moraš raditi dekarboksilaciju, već su spaljeni :rofl: jbg malo šale, ne zameri :)
Edit *:D*
Crni humor

img_20221212_181803-jpg.460689
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
Mama,mama ja ne volim baku!
Stavi je onda na kraj tanjira, sine...:))
Što radi gluvonema devojčica kad joj odseku 3 prsta? Muca!:rofl:

Ivica: Pa, Perice, što ti imaš protiv crnaca?
Perica: Palicu! :mad:

Nekima je krst na grobu, jedini plus u životu... smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and sale82ful