*cro* NOVI rigorozniji Zakoni prema *drogama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.08.2006
0
0
0
:maryjane:

Novi zakon predviða uvoðenje full rigoroznijih zakona i pogleda prema drogama (u koju uvrstavaju i marihuanu). Slažem se po tome da æe se tak šta uvesti i sprovest' jer je kemija ubila dosta mladih, koji se nesvjesno upuštaju u te 'provode', pa se navuku, na kraju, sreæom ako se osvjeste požele da to nikad nisu ni poèeli!

Problem je u tome što æe sve droge rangirati (strpati) u isti 'koš' :!: Tako da æe predpostavljam biti JEDNAKA KAZNA :?: za onoga 'ko je imao kod sebe heroin/kokain/ecstasy/speed/crack/LCD (i ostalu kemiju) :?: :!:

Po istraživanjima; droga je i alkohol, cigarete, kava i sl. supstance koje dižu adrenalin, raspoloženje...kako na koga veæ djeluje! I sad jer bi 'travu' trebalo strpati u 'gornji' koš (meðu kemikalije?) ili ovdje? (meðu prethodne blagodati) :roll:

Od 8., 9. ili 10. mjeseca zakon æe stupiti na 'snagu'/vlast i mur'ja æe dobiti veæe ovlasti: testiranje sumnjivih (njima veæ prije poznatih..), koji budu pozitivni morat æe platiti test, murjaci æe iæi 'na terene', tako da više neæe biti 'poznanstava' (što se zna desiti da nekoga 'puste' jer se poznaju..)

-a njihove taktike su te da doðu pretežno u civilu, i pitat æe te "jel imaš za joint, gdje/od koga mogu nabaviti droge (x...)" i sl. Tako da preporuèam svima koji su samo za green, da (kako su nas roditelji uèili :) ) -ne razgovaramo sa nepoznatim osobama!

ZANIMA ME; zna li netko više o tome, što æe stupiti na vlast, i koje æe ovlasti murjaci dobiti?
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
green_female je napisao(la):
:maryjane:
-a njihove taktike su te da doðu pretežno u civilu, i pitat æe te "jel imaš za joint, gdje/od koga mogu nabaviti droge (x...)" i sl. Tako da preporuèam svima koji su samo za green, da (kako su nas roditelji uèili :) ) -ne razgovaramo sa nepoznatim osobama!

To je modus operandi vec par godina ali nesto u manjoj mjeri jer koliko mi se cini da ih nema puno koji se mogu uklopit u taj nacin djelovanja.
 
03.06.2006
22
0
0
BrkZorba je napisao(la):
green_female je napisao(la):
:maryjane:
-a njihove taktike su te da doðu pretežno u civilu, i pitat æe te "jel imaš za joint, gdje/od koga mogu nabaviti droge (x...)" i sl. Tako da preporuèam svima koji su samo za green, da (kako su nas roditelji uèili :) ) -ne razgovaramo sa nepoznatim osobama!

To je modus operandi vec par godina ali nesto u manjoj mjeri jer koliko mi se cini da ih nema puno koji se mogu uklopit u taj nacin djelovanja.

Ovdje po Rijeci ti se znaju pojavit murjaci u civilu i pricaju na engleskom i zicaju te vutre itd. i onda padnes, zato treba pazit.
 
15.08.2006
0
0
0
sad ti nebi znal reci o njihovim ovlastima ali bi se moglo dogoditi ak te chope da te u buksu strpaju!!!
i to radi jednog jointa bi se moglo dobit i do tri godine!!!
manijaci, zatvori budu puni deèurlije samo zato jer si je htel zapaliti i kad dojde van iz bukse on bude tretiran ko kriminalac!!!
neznam kud to vodi
 
01.08.2006
0
0
0
ludo sve....daaaa! treba sredit te zakone-sve od reda! i što se tiæe tih odvratnih droga....i sveg ostalog! danas znam za neke osobe koje primaju VOJNU MIROVINU! a kuèka nije ni znala u životu šta je rad.... samo se probila svojom *ièkom i daljnje-parama! to je naša "Majka Slavonije", koja je nedavno bila prikazivana u 'Latinici'...tako da sam èula (naravno, ne na tv-u) da i njena kæer ima tu VOJNU mirovinu (zajedno sa Majkom)... koja je za to vrijeme bila u pelenama! fuj! takav zakon treba promjeniti! i za sve one koji imaju ruke i noge, pa primaju socijalnu pomoæ... dok neki rade po cijele dane, pa imaju plaæu od 2000 kn ~250-300€ mjeseæno-to je sramota! fuj!

-a i za ove jadne zakone....danas æe bolje proæ onaj koji je imao kg heroina, jer æe se izvuæ sa onom fintom "za osobnu upotrebu", a onaj koji je imao biljke antrage (cannabisa) æe završiti kao najgori diler.... i što kažeš...nakon bukse æe biti gonjen kao 'kriminalac', 'junker'.......
-koliko je samo veæih *ranja u svijetu...neki nemaju šta za jest, ljudi jedva preživljavaju!!! A ONI SE ZAJEBAVAJU SA JEDNIM ÐOKSOM - DA BI MOG'O DOBIT ZA TO 3 I VIŠE GODINA! ....
........