Crtica o apstinenciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cikinodetence

Banned
Banovan
09.11.2015
43
5
8
39
Vutra ne izaziva fizicku zavisnost sto je krucijalna i najvaznija stvar.
Sto je rekao RIP Dino Dvornik ljudi koji duvaju nemaju nikakav problem,misleci na problem zavisnosti.Ja sam imao veliki problem sa zutim i znam sta je APSTINENCIJA,hvala dragom bogu sa tim sam zavrsio pre par godina.
Gandzu dozivljavam iskljucivo kao lek,sedativ...
Umerenost je naj vaznija u svemu meni gram traje 2_3 dana i nikakvih problema zbog vutre nisam imao evo 15god.duvam sigurno.Zena ti je u pravu slusaj zenu i budi sa njom najbolje sto mozes,zena je oslonac u svemu.
Dobro je sto si pokrenuo ovu temu.Pozz:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Sonic85

Aktivan Član
01.01.2016
97
323
53
38
Pa kome nebi bilo tesko,te prisilne apstinencije su teski zajeb,ja sam alkohol mnogo pio i batalio jer sam resio sam sa sobom,stetio mi je i fizicki i psihicki i u svim sverama zivota,samo sam prelomio i rekao sebi nije ovo sranje za mene i vise ne pijem...Apstinenciju podrzavam samo ako je svojevoljna,trazi i ti od zene da se odrekne necega sto voli,pa ces da vidis kako ces da prodjes :)
A sta sam sve sa travom i roditeljima imao oni me zakljucaju u kucu izoluju da se ne "drogiram" travom,ja pozovem drugare oni donesu sunku,ja spustim toalet papir sa treceg sprata sa malo selotejpa dignem polako gore i varim kao car,jednostavno dok covek sam sa sobom ne resi nemoze niko da ga zaustavi,bar je tako kod mene.
 
Poslednja izmena:
09.03.2015
136
88
28
Ja zanimljiviju stvar ne procitah odavno. Nacin na koni pises je toliko prost, i vidi se da je iskren pa je samim tim i emocija cistija. Jako mi se svidja nacin tvog pisanja, ako ikada budes napisao nesto slicno voleo bih da dobijem primerak toga. :) Svaka cast jos jednom, kip duing men. :)