Crtica o generaciji koja ne krade komšijske trešnje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
priča mi neki dan mali desetogodišnji klipan kako se zabavljaju po trgovačkom centru
odaberu kolica i žrtvu, i dok se žrtva okrene prema policama, isprazne kolica i to tako da po 1 stvar ubace drugim kupcima, maznu kolica, odvezu ih van i vrate na mjesto te poberu 2 kune ;), uglavnom ih po troje sudjeluje u akciji hehehaha
klinci su klinci, sad il prije, ulica il trgovački centar, svejedn0
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ajooj..a ja se sa zenom svadao kada mi govori da pazim na kolica kada kupujemo.Jos ja njoj kazem;pa sta cu paziti kolica,tko ce krasti kolica..jesi normalna?!
Ne mozes vjerovati,radio sam gluposti ko klinac ali kolica...he,he..o_O
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Neki dan izvedem djecu van na igralište, kad neka dva klinca igraju klikera. Ja u nevjerici priđem da vidim da li stvarno igraju klikera, to nisam vidjeo pa ima 15-20 godina. Kad oni stvarno igraju klikera, a vidim ne znaju, em židaju em nanose, sve ono što se prije nije smijelo, em neka pravila im malo drugačija, reko klincima imate li jedan kliker da i ja razbacim koju partiju. Oni iznijeli samo dva klikera, aj dobro nagovorim ja tog jednog da ponese još jedan i ode on i donese. Razbacili mi, a usput im pričam kako se to nekada igralo po čitav dan, pa dođeš kući i ne možeš ruke oprati koliko su prljave naročito na zglobovima prstiju, pa se igralo u klikere i te priče.

Nisam igrao klikera sigurno 25 godina al ostao je taj osjećaj u prstima, vide oni gađam ih sa pola metra ko ništa. Taman im pričak kako smo znali sa dva-tri metra pogoditi, i ja na potezu, ispaljujem pogađam jedan kliker udaljen nekih pola metra kad moj se kliker odbija i pogađa i drugi koji je od ovog prvog udaljen isto tako negdje. Oba pogodi iz poteza, klinci u čudu me pogledaše :eek::confused:, a ja ono u fazonu: ništa posebno (iako mi se to nikada nije desilo koliko se sjećam). Naravno da sam ih odero sve partije :D
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Bravo za klikere! :clap::Nisam to video zaista dugo...ali potpuno se oduševim kad vidim da izleti tako neki slučaj "tih igrarija iz prošlosti"...jer nekako, fali mi mladosti u parkovima, dvorištima, ulicama...baš ću pogledam gdev mi je stara kesa sa klikerima... :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and ming

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
Nekako mi se čini da djeca naglo oglupe kad krenu u školu, pa što su viši razred to su gluplji, što više podataka dobiju to manje znanja imaju.