Crtica o vođenju dnevnika uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Razmišljajući danas o nekim tehničkim problemima, o moja dva šatora, ventilaciji...dođe mi jedna svetla misao o tome koliko se zaglibiš u tamo nekom Dnevniku uzgoja, pa nit' si tamo, nit' si ovamo kad poželiš da šmugneš; kad ti je preko glave i visoka temperatura i niska vlaga...i ona traka za muve na koju se redovno zalepiš...i tako sve redom kad ti dođe da oteraš u vražju mater, a ne možeš jer voliš brate to što radiš, a pritom te i drugi gledaju!
Vođenje Dnevnika uzgoja zahteva određenu količinu muda; zahteva spremnost da ostaneš skroman i dosledan kada te pohvale i da možeš dostojanstveno da podeliš sa svima svaki mogući growerski ujeb...pa čak i da pred svima pokažeš neuspeh.
Kada sam krenuo dublje u suštinu i krajnje objektivno preispitao sebe, shvatio sam da sutlijaš volim više od baklava...ali verujte mi, kada je vreme za nedeljno dopisivanje Dnevnika- sutlijaš mora da čeka...
Dnevnik uzgoja je stav koji jača growerski imunitet; to je podsticaj neodlučnima i šamar kukavicama; to je najneposrednija interakcija i srećna učionica dostupna svima...
I pored one pristojene količine muda koja se moraju imati radi sebe i samo za sebe, potreban je i džinovski karakter koji deliš sa drugima; srce i ljubav koje ostaviš na tacni za posluženje kada Dnevnik konačno ode u Završene...
I sada dok me lagano hvata podnevna dremka, a ovu svoju pisaniju privodim kraju, ostaje mi samo da konstatujem da smo se kroz Dnevnike uzgoja upoznali mnogo iskrenije nego da smo sedeli u kafani i da smo dobili i dali mnogo više nego da smo svi zajedno vadili iz džepa... :)
:vutra::respect:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
da možeš dostojanstveno da podeliš sa svima svaki mogući growerski ujeb
:thumb: e to je trip :D

:bocni::a da ima posla do 50-tog dana, vala ima pun khuracpalac:lol:
naradimo se ko' mazge:banana123:
de ovo de ono
štrepiš od buba koje nevidiš golim okom
vječita sumnja u kineski ph metar
sreća da svjetlo radi po noći
gledao bi ih inače non-stop :D
pali mi se lampa za 23 min
:spliff:jedva čekam da ih vidim
:banana_rasta:growerska je muka pregolema
prigušnica pregorila a rezerve nema :D
 

Talicni

Aktivan Član
27.06.2015
137
668
93
Pozz,
nadam se da necete zameriti na spamu, ali sad sam iscitao svoj prvi i za sad jedini dnevnik. Moram da kazem da sam presrecan sto sam tad prelomio i vodio isti, sad tek vidim koliki sam noob bio :) i na trenutke sam umirao od smeha. Mislim da je dobro imati dnevnik, kao neku uspomenu i podsecanje kako je bilo, a kako je sad. Kad se setim koliko nestrpljiv sam bio, ali verujem da su svi sa svojim prvim bili isto tako ko iglama. Iskreno jedva sam cekao da ih osusim i popusim.
Ostaje mi samo da se smejem sam sebi i mojim mrsavim prvim biljcicama bez kojih ne bi nikad zavoleo ovaj hobi.
Hvala na paznji i izvinjavam se na spamu jos jednom, ali morao sam da podelim sa vama
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
gledao bi ih inače non-stop :D
pali mi se lampa za 23 min
:spliff:jedva čekam da ih vidim
:banana_rasta:growerska je muka pregolema
prigušnica pregorila a rezerve nema :D
Ja sam kontao sebi instalirati 1-2 kamere, sa ebaya polovan neki serverčić uzeti i nariktati to, i navečer samo premotam i gledam kako plešu :p