crveni skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2007
5
0
0
36
evo nisam znao di da otvorim ovaj topic pa cu ga ovdje....nego sad uskoro trebam rješiti crveni skunk el ima ko kakih iskustava s njim kakav je i kako lupa?*???
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ma znaš to ti je crveni onaj znaš......:pat:



crveni pa ajd......:dog_walk2:
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Najvjerojatnije skank ko skank jedina ce ti bit razlika od normalne trave da es biti vise "stoned" nego "high", netrebas se niceg bojat, sam da te paranoja neuhvati :thumb:
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
ah hvala, nadam se da nisam ucinio nista krivo. ak jesam ispricavam se...
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
neznam odkuda je to doslo ali svako misli da je skank spricana trava kemikalijama...cak ljudi koji duze puse misle to...jedanput sam donjeo frendovima skanka i reko im da je skank oni se usrali rekli da nezele pusit jel vjeruju da je skank spricana trava...cccc
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Crass je napisao(la):
Najvjerojatnije skank ko skank jedina ce ti bit razlika od normalne trave da es biti vise "stoned" nego "high", netrebas se niceg bojat, sam da te paranoja neuhvati :thumb:

A ja baš mislim da si od skunka više 'high' nego 'stoned' budući da je skunk 75% sativa.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
@Trio i Ljubazni gospodin - Izbirsani postovi, ne mješajte vutru i politiku!!!
- Postovi izbrisani....
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Možda misliš na Skunk Red Hair? To je sorta koju listaju u 2 varijante: kao indica/sativa 30/70 (što bi bilo jako blizu Skunk#1) i kao 50/50.Ima prilično dobar prinos (jedan od najrodnijih Skunkova), period cvetanja oko 8 sedmica, miris više voćni u odnosu na druge Skunk selekcije i hibride, po različitim opisima, efekat od pomešanog high/stoned do više stoned (naročito u odnosu na druge Skunkove). Na nekim sajtovima u infou stoji i da daje bolje rezultate u outdooru (tada stiže kraj septembra/početak oktobra) nego u indooru. Nisam baš siguran u kojoj meri je danas moguće naći originalni SRH (a postoji od sredine, po nekima i od početka osamdesetih) jer nigde nije moguće naći tačne podatke o genetičkom poreklu ove sorte, pa mislim da ove današnje verzije imaju mnogo toga smuvanog u sebi. Nisam primetio da je mnogo popularna kod današnjih growera (neki se žale na nedostatak jačine). Čini mi se da je ipak više cene hobby breederi zbog karakteristične boje cvetova (Red Hair).
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
TorcidaSpalato je napisao(la):
A ja baš mislim da si od skunka više 'high' nego 'stoned' budući da je skunk 75% sativa.

Oprosti krovo sam reko, jel obicno na skank kad mi neko kaze mislim na hibride, a vecina hibrida koje ja poznajem su vise indica
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ok. aaa kakve to sve veze ima sa "Upotrebom"??? Ne vidim da iko išta spominje, osim diskusije oko "Skunk" vuve :icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ova tema ide u Off lagano, jer je u podforumu "Upotreba" a ovdje niko nista ne spominje upotrebu na bilo koji način, s toga sutra ide na "Soft Delete"...

Pozz
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ajd vec kad se tema brise, izgubio sam pm, izgubio sam da radim thread pa sam trebo negdje postat, dobio sam 2 il 3 profile infractiona zbog iste stvari od vise administratora sam mi je balcan smoke poslo zasto sam dobio dok mi drugi nisu...imam od balcan smoke, jer sam pito koje je rastafarijancu boje korjen , od redsh pise mi "ja te ne razumjem...", jos neznam dal imam na drugoj strani jel nemogu doc (valjda nekaj sa serverom nesto), ajd molio bi sam da mi se na pm posalje razlog (da vidim dal mi je tvrdnja tocna)...ak nije problem moze mi se sam pm ukljucit na 2 sec jel trebam poslat jednom clanu poruku...hvala

Sad neznam dal mogu dobivat pm-ove...
pa mozete odgovorit na ovu temu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.