Cudan osecaj nakon prestanka dejstva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2017
9
1
3
25
Pre svega zdravo,novi sam na forumu i noviji u ovom svetu :D
Imam problema sto se tice pusenja marihuane vec nekih 3 meseca.
Bukvalno se osecam kao da nisam u svom telu i pamcenje mi se gubi znaci zaboravljam sve.Prodje me kad popijem kafu al to je nekih 5,6 sati i opet mi se to vrati.. :p
Inace nemam problema sa ucenjem ali problem je u tom cudnom osecaju..
Varim mesecno mozda 5,6 puta i to mi se znaci pre nije desavalo.
Voleo bih ako neko moze da mi pomogne inace izvinjavam se ako sam ovu temu napisao na pogresnom mestu :D
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Kompa ak ti ne pase nemoj pusit , svako tijelo reagira drukcije nekog pukne depra, nekog satre jedan joint ko mene 5kom , itd.a nekom pase savrseno ko vecini tu :D Moj savijet ti je da ak pusis 5-6 puta na mj. da ni ne pusis ili nemoj pusit 2mj. pa ces vidjet dali je to kaj se tebi desava uopce od vutre ili neki drugi problem u tvom zdravlju nedaj boze . Kako bilo da bilo samo opusteno :wave:
 
25.03.2017
9
1
3
25
Joe nzm brate ponekad mi dodje da prestanem ali prija mi,jednostavno obozavam biti haj nemam problema tada nikakva paranoja ili slicno ..problem je kad prodje efekat lupi mi flesbek i posle nedelju dana sam osamucen :p
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Ma nema veze sorta sa tim....poznajem nekoliko likova koji ne duvaju bas zbog sl.stvari.
Ja recimo ne volim alkohol.Ustvari on mrzi mene.
Obavezno od mene napravi budalu...zna cijeli ulaz da sam pio.Babe u trgovini pricaju kako sam parkirao na 3. peron
Murija mi uzme vozacki ...i sta ?!
Ja vise ne pijem.
Tako i ti ako ti skodi ne duvaj..

.lizi ulje hahahah
 
25.03.2017
9
1
3
25
Sto se tice sorte to je u sustini neki hibrid ponekad i skank..
Brate ne skodi mi tj to mi se skoro pocelo desavati i mom drugu takodje i bukvalno nzm do cega mi je
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
I tvom drugu tagodje.....sad ce tema skrenuti u jednom drugom smijeru.
Postavlja se pitanje ...sta si to duvao..ti i tvoj drug.
Skunk neki jbga od toga nije to ja garantiram.Sve i da si duvao nekakvu Haze sortu nece se desiti to o cemu pricas!
Dalje prica ide sama....fucking diler,fucking marihuana sa ceste.
Kupi lampu,menku i budi aktivan na forumu.
Uzgojit ces ganju od koje se vrti u glavi,ali kada ti to hoces :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Svakako se slazem sa kolegom @opa cupa ko zna sta vam je uvalio lik od kojeg uzimate o_O Ako vec duvas onda sadi i duvaj ko covjek ,a ne da pusis to ulicno smece spricano ko zna sa cim :fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
@ChodaVuu to ti je tipican osjecaj za nekog amaterskog pusača koji mozda pusi malo vise nego kaj bi trebao pa se organizam nakon high efekta oporavlja i dolazi sebi..al taj osjecaj nebi trebao ici dalje od tog dana kad si pusio,ako se tako osjecas narednih par dana (umorno,iscrpljeno,nikako) ja bi prestao na tvom mjestu, ili barem malo duzu pauzu napravio..Iako siguran sam da pusis nekaj provjereo nebi ti se to događalo jer ulicne marihuane znaju izuvat iz cipela :)

ulicno smece spricano ko zna sa cim
e sad haha
 
25.03.2017
9
1
3
25
Pogledao sam svaki odgovor i mislim da ste u pravu :D
Ko zna sta sam pusio,mada mi nije jasno kako se mojim ostalim ortacima to ne desava (Inace likovi gruvaju bukvalno svaki dan tu istu dzidzu),takodje svi mi pricaju da bi trebao sto vise pusiti da se naviknem zato sam otvorio temu da vas pitam za misljenje ovog osecaja i da li je neko imao iskustva sa ovim? :/
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Svi smo ti napisali po nesto ,a kolko i sam vidis niko nije tu reko da trebas vise pusit i navikavat se:) nego su vise kao savjeti prestani jer ti ocito ne pase ili smanji :) Ja vjerujem da je tebi super dok si naduvan ,ali ako ti donosi probleme u pamcenju ,ucenju ili bilo kakvim drugim obavezama u zivotu onda to nije za tebe ;) Mislim meni nema smisla da duvas 4-5puta mj. Pa si cijeli mjesec u banani :)