Cudan osecaj nakon prestanka dejstva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Iskreno nisam siguran dali ce ti bit bolje ali mozes probat :)Samo kako ces znat da je bas sativa u pitanju ako uzimas sa ulice ;) Dosta dilera ce ti rec ono sto zelis cut samo da proda ,jer to im je posao :) Jedino ako imas nekog ko growa sativu pa da ti da da probas :) Zivio burki samo hrabro:thumb:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jao nemoj da me slusas... ali kad smo vec tu, onda ovako.

e sad ovde ide tri verzije kako da se isplaniras i sta i kako da koristis, ali mrzi me da pricam
JER
na ulici nikad neces naci sta ti treba.
uzgoj svoje.
 
25.03.2017
9
1
3
25
Hahahha,ma batalicu na nekih nedelju dana mozda cak i dve,ove nedelje sam svaki dan duvao pa mozda bude i zbog toga :p,ali iskreno kako sam se osecao pre sada je mnogo bolje (Posle 2 meseca),batalicu za ad i zapalicu neku kvalitetniju vuju :D,nadam se da tada nece biti flesbekova i togaa :D
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
To ces sam procjenit ;)Bilo kako bilo ako smo ti pomogli ok ako ne jbg.:) Ja ti zelim svu srecu i nadam se da ces doc do izvora problema:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
pusim Indicu?
Mozda da predjem na Sativu?
Prije svega dobro prouci problematiku tvog problema jer mozda trava nije uzrok vec nesto drugo.Uglavnom educiraj se jer se radi o tvome zdravlju;)
I nije indika bas zabijanje kao ni sativa bas dizanje..sve ima svoje mjesto,vrijeme..Zato ljudi uzgajaju svioje..Znas kako stari penzioneri na placu kazu;jel domace Danice?Je,je Pere..Onda Dano trpaj u vrecicu..domace je domace;)
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Procitao ovu temu i evo mog stava oko ovog, promeni ritam odmori se uzmi vazduh, nakon 1delju idi kod lerdija i oteraj ga u pm imas na forumu informacije kako se gaji svoja vuva i pocni s ljubavlju vrati ce ti duplo pri tome edukuj se i nadji svog mentora i za 3,4meseca pusices odlicnu vutru i svatices gde je bio problem.
Sve najbolje evo sad ja varim jednu tanku beogradsku:spliff: i odmaram mozak u ladovini jer danas je sunce bilo pakleno dobro pa sam bio u parku i bilo je fantasticno sad pre pola cuke sam malo ruckao i evo me u horizontali pred mog mob telefona i kuca ti moj stav :) .Moj savet je da probas sa ekipom da prosetas u prirodi i tamo da se malo zezate i tako prodjes super.Predpostavljam da znas da vutra ne pravi zavisnost tak da nemas problema nikakvog.Procitas tu sta te zanima i bices top.
Sretno i veselo:thumb::rasta::vutra:
 
25.03.2017
9
1
3
25
Reaktor evo batalio sam nedelju dana ono cill,bez trave bey icega :D,lerdi mi je ortak iz odeljenja i saznao sam koju on dzidzu dobija..
Da napomenem da sam drugarici pre nekih 2 meseca iscimao nesto i dao njoj od istog tog lika istu dzidzu koju sam ja pusio,likusa je zaglavila u bolnici i nali joj hemiju sto je jako cudno :/..
Sto se tice gajenja trenutno nemam vremena za to ali kad se budem ubacio u vece varenje svakako cu raditi grow :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Dobro sad kad nemam popuseno bar 2 tombusa malo sam nervozan znam se drat ljudima ali znam to da je dva tri dana ,ali tog tipa pauza tesko je napraviti ;) bar meni. Naviko sam tako i tako se nosim retko kad me zakaci paranoja i toga ima ali nedam nikome pusim svoje i odavno je bilo kad sam isao kod lerdija mogu sa nekim da napravim change i to je sve tebra. Nije presa..kako kazu Who See...iz Boke ;)
https://m.youtube.com/results?q=who see nije presa&sm=1
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako ja mogu ici na cannafest,prepusavati se svakodnevno sedam dana,znaci totalno opustanje i nakon toga doci kuci,obavljati svoj posao najnormalnije,ne zapaliti po tri,cetri dana,trenirati onda mi je neprihvatljivo pricati o bilo kakvoj ovisnosti.Da skratim;ovisnost je kada ti nemozes funkcionirati u svakodnevnom zivotu bez uzimanja odredene supstance.A zivot;ili radis,stvaras,radujes se ili lezis,kukas,krivis druge za svoje neuspjehe;)
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Zivot je ozbiljna stvar, ako hoces da ti bude interesantno moras raditi to sto volis i da znas kad je vreme za rad , a kad je vreme za uzivanje kad je vreme za prosetat po drugim zemljama ili setnju u prirodi(planinu,sumicu, neki parkcic) ili na odmor ili sto kaze haze na neki festival po 3/4 dnevne setnje ili odmor od 10tak dana sve jedno treba naci raznih zanimacija vreme za svoju curu,zenu i tako zivim odprilike za meni je to sasvim neki ispunjen zivot.
Radim danju, spavam nocu za gradsku cistocu...:D:thumb:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
alo ljudi, sala... naravno da cu da smotam jedan posle 18h kada zavrsim sa poslom ili sta vec ima da odradim, isto tako ne koristim subotom i nedeljom, osim ako je neki parti, ivent ili slicno, praznici takodje, za novu godinu do posle nase nisam duvao, dve nedelje :! nema od cega da se opustam.
 
18.04.2017
6
13
3
34
@ChodaVuu Upravu su kolege što ti kažu.
Dileri će svašta eksperimentisati s vutrom ako je loša da bi to nekako prodali i Boga pitaj kako sve to utiče na mozak.
Još pogotovo ti eto relativno rijetko pušiš, i mislim da je jedan od razloga što imaš loše pamćenje taj što vjerovatno
misliš često o njoj a nisi recimo u stanju da zapališ.
Pušio sam svakakva sranja, i to sve zbog dilera.
Nikad neću zaboraviti kad sam pušio najčudniju vutru ikad i to sa par drugova koji nikad nisu ni dima povukli.
Bila je sva "mokra" nekakva, svaki krug moraš da pališ. Zamislite sad kako je to na njih djelovalo...
Izgledali su kao da su im crnci upravo oduzeli nevinost, čak i ja koji sam već odavno izgradio imunitet sam se tad tako čudno
naduvao da se ne može opisati. Znam samo da nije bilo nimalo prirodno i uvijek sam se bojao tih posljedica ulične vutre.
 
25.03.2017
9
1
3
25
@Natural Mystic Raspitivao sam se malo i saznao sam sta sam pusio..napravio sam dobru pauzu dve nedelje i zapalio malo bolju stvar.Osecam promenu ali na bolje,pamcenje se definitivno vratilo ali i dalje imam cudan osecaj kad izadjem u grad desi mi se flesbek ili slicno nesto tako.