Cudan osjecaj nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2018
9
3
3
26
Ovako,kao sto sam u prethodnom postu napisala,duvam od septembra i kada god bi duvala nikada ne bi imala problema niti nuspojava.Svaki vikend prethodnih 2-3 meseca bi duvala i nisam imala nikakve duze pauze.Ovaj vikend smo ja i drugarica uzele polu,tj. 0.5.Pre toga sam uzimala mnogo vise i nikada nije bilo problema.Ovaj vikend kada sam uzela cim sam pomirisala mi je bilo muka,mi na kraju smotamo 2 jointa i krenemo pusit.Uzele smo prvi da pusimo koji nije bio dobro smotan,ali mislim da to nema veze.Mene je odmah uhvatilo muka i morala sam nakon svakog dima zalit sokom.Na kraju mi se crnilo pred ocima i bilo mi je lose.Mene sad zanima jel to bio samo "bad trip"?
Drugar mi je rekao da takve situacije nastaju od sinteticke vutre.
 
27.03.2018
9
3
3
26
To sve sto si napisala nije nista strasno, sad ce uskocit momci da te utjese... Ali naslov teme nije malo, nego bas dvosmislen:rofl:
Kako mislis dvosmislen?
Kao sto rekoh,prije sam duvala i to dosta vecu kolicinu i nikada razmak nije bio vise od 2 tjedna.
Ja sam bila napola u nesvesti i mnogo mi je bilo lose i imala sam neki cudan osecaj.
Pitala sam jel moguce da je to bio samo bad trip ili je moguce da je vutra sinteticka,od koje se moze umrt.
 
27.03.2018
9
3
3
26
Ma pao ti pritisak i doslo ti lose.. To je pravi znak da posadis svoje, yebes te kupovne kerafeke. Na pravom si mjestu, lampa, vent, malo zemlje i nema losih tripova.. :)
Osoba koja mi daje vutru je mnogo dobar i otvoren s nama i ne mislim da bi nam nesta tako "uvalio".Ali se ipak bojim mogucnosti da je to sintericka jer moze doci do zatajenja srca.
A ovo drugo,nazalost,nije opcija jer nemam dobro skroviste.
Ali svakako je bolje pusiti svoje,kada znas sta je i kako je.::listomahanje::
 
29.07.2018
1
1
3
26
Pozdrav
Novi sam na forumu. Dosad sam cibao 2 puta. Oba dva puta su bila odlicna( dobra zajebancija, smjeh do suza, nikakvi "bad tripovi"). Frend s kojim sam cibo je sad na moru i tam je probo neki skank pa je reko da to moram probat... sve sto znam je da je to hibrid i da je jace od obicnog. Pa ako bi mi neko mogao rec sto da ocekujem i jeli veca mogucnost za povracanje( do sad nisam).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
i tam je probo neki skank pa je reko da to moram probat...
vrlo mi se ne svidja kako je ovo zazvucalo i kako ti na to reagujes. nemoj me pogresno shvatiti ali strah me da frend ne dodje sutra, ili neki drugi frend i kaze sto sam probao ekser(speed, koku,hors, esid...)...ti moras to probati. brate moj mili nista ti ne moras da uradis ako je to frend uradio, ok vutra, ali neka ti ni to ne bude moranje ako ti to zaista ne zelis, a ne da radis nesto samo da bi bio cool, faca pred frendom, da se ne izdvajas... mozete se druziti cak i ako ne radite i ne volite iste stvari. nemoj sta zameriti samo dobronameran savet
 
10.08.2018
2
0
1
24
Pozdrav nov sam na forumu, nisam stvarno mogao da nadjem ovakvu temu pa sam ovde odlucio da se raspitam, koristio sam vutru od pocetka ovog letnjeg raspusta tacnije krajem maja pa od sredine juna do sredine avgusta svaki dan, ponekad cak i 5,6 zapalim na dan, hvatali su me nekad bad tripovi ali sam ih znao kontrolisati kad nalete, odlucio sam da prestanem sa konzumiranjem pre 15 dana ali uopste simptomi ne idu na bolje, naprotiv skoro svako vece me hvataju neki blazi napadi panike depresije i nema sanse da zaspim 2 sata, da li je to sve normalno i dokle ce to trajati??? HVALA UNAPRED
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
4.srednje
juna do sredine avgusta svaki dan, ponekad cak i 5,6 zapalim na dan, hvatali su me nekad bad tripovi ali sam ih znao

bad tripovi ....smanji malo ,,,nadzi sebi neku slabiju sortu :) polako jebote,,prilagodi atmosferu i opusteno .
ako treba napravi pauzu ,,sredi glavu i duh .razbacalo te malo ko beba zvecku ,,nisi ni prvi ni zadnji ,,bit ce bolje :) najbolje,, ,,uzgoji svoju vutru ,,to djeluje pozitivno na covjeka..