Cudan osjecaj nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Odosmo u offtopic :D nista onda da kontaktiramo isp da nam sredi linkove i cvorista, pa ce nam ping biti 5ms u lokalu haha :D ej ljudi jedan je zivot, ne mora bas sve da pamtimo prokuvace mozak ko na sativcugi ::ludak::
A da, ovi cudni osecaji, povracanje, lupanje srca itd. bitno je i kontrolisati situaciju kad si high, ako dodju crnjaci pusti ih nek prodju al ne reaguj, prijatne stvari to svako voli naravno...najbolje lepo nadjete sortu koja vam odgovara i vozi misko nema tih gluposti.
 
29.12.2018
5
6
3
29
Ovako,kao sto sam u prethodnom postu napisala,duvam od septembra i kada god bi duvala nikada ne bi imala problema niti nuspojava.Svaki vikend prethodnih 2-3 meseca bi duvala i nisam imala nikakve duze pauze.Ovaj vikend smo ja i drugarica uzele polu,tj. 0.5.Pre toga sam uzimala mnogo vise i nikada nije bilo problema.Ovaj vikend kada sam uzela cim sam pomirisala mi je bilo muka,mi na kraju smotamo 2 jointa i krenemo pusit.Uzele smo prvi da pusimo koji nije bio dobro smotan,ali mislim da to nema veze.Mene je odmah uhvatilo muka i morala sam nakon svakog dima zalit sokom.Na kraju mi se crnilo pred ocima i bilo mi je lose.Mene sad zanima jel to bio samo "bad trip"?
Drugar mi je rekao da takve situacije nastaju od sinteticke vutre.
Kao što su ti gore napisali možda ti je samo pao pritisak i "smrklo ti se pred očima" sve je do glave kako misliš tako ti se reproduktuje samo se opusti i uživaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420