Cudan osjecaj nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2018
1
1
3
37
4.srednje
juna do sredine avgusta svaki dan, ponekad cak i 5,6 zapalim na dan, hvatali su me nekad bad tripovi ali sam ih znao

bad tripovi ....smanji malo ,,,nadzi sebi neku slabiju sortu :) polako jebote,,prilagodi atmosferu i opusteno .
ako treba napravi pauzu ,,sredi glavu i duh .ra
Ovako,kao sto sam u prethodnom postu napisala,duvam od septembra i kada god bi duvala nikada ne bi imala problema niti nuspojava.Svaki vikend prethodnih 2-3 meseca bi duvala i nisam imala nikakve duze pauze.Ovaj vikend smo ja i drugarica uzele polu,tj. 0.5.Pre toga sam uzimala mnogo vise i nikada nije bilo problema.Ovaj vikend kada sam uzela cim sam pomirisala mi je bilo muka,mi na kraju smotamo 2 jointa i krenemo pusit.Uzele smo prvi da pusimo koji nije bio dobro smotan,ali mislim da to nema veze.Mene je odmah uhvatilo muka i morala sam nakon svakog dima zalit sokom.Na kraju mi se crnilo pred ocima i bilo mi je lose.Mene sad zanima jel to bio samo "bad trip"?
Drugar mi je rekao da takve situacije nastaju od sinteticke vutre.
Pozdrav...ja sam kupio od tipa travu,sada nije bitno jesam li dobar sa njim ili kakav je on čovjek...ali i on je nabavlja...dogodilo se to da sam pušio na balkonu i nakon toga legao na trosjed...odjednom mi je pao puls mogao sam osjetiti kako srce sporo radi,ali ja sam mangup i nisam želio vjerovati da bih mogao otegnuti,nego sam osluškivao svoje tjelo...onako puknut imao sam osjećaj da mi duša hoće da izađe iz tijela a srce udara sporo...tjelo mi je trnulo baš ugodno,nisam se želio uplašiti,,nakon nekoliko minuta sam prošetao i bilo je sve OK.Narednih dana sam popušio ostatak i nisam imao tu manifestaciju...tko zna što je dovelo do usporenog rada srca?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower
15.11.2017
2
6
3
26
Meni se desilo jednom da sam povratio.. Nikad sam ne pušim, uvijek je tu neka grupica. Eh sad ima jedna posebna grupa ljudi, jarani od djetinstva. Uvijek kad sam u njihovom krugu, svake 2-3 sedmice oni povrate. Naravno jedu prije i poslije pušenja i ja isto, ali zašto oni povrate? I desilo mi se jednom da smo ispušili tri i da su konstantno pričali o povraćanju i kada sam došao kući, vrtila mi se ta priča po glavi i povratio sam, ali skroz skroz malo..
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.059
15.646
358
Meni se desilo jednom da sam povratio.. Nikad sam ne pušim, uvijek je tu neka grupica. Eh sad ima jedna posebna grupa ljudi, jarani od djetinstva. Uvijek kad sam u njihovom krugu, svake 2-3 sedmice oni povrate. Naravno jedu prije i poslije pušenja i ja isto, ali zašto oni povrate? I desilo mi se jednom da smo ispušili tri i da su konstantno pričali o povraćanju i kada sam došao kući, vrtila mi se ta priča po glavi i povratio sam, ali skroz skroz malo..

Možda ste dimili onu sintetičku, a da ni ne znaš, ili je to neki kult koji štuje povraćanje..

"Aj sad povrati, pa se opet vrati" Montenigersi :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Pušim mjesecima , istu vatru , i odjednom me razvali da to ne mogu opisati . Kakav sam danas ? Duhovno, fizički , tlak , opće stanje ?
Povratim u takvim slučajevima , kako Sativa Diva kaže , udahnem zrak duboko i scooliram se . Zapalim jos jedan i sve ok .
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Ovisi zasto pušiš... Ako je iz čistog hira i smeta ti, onda prestani... Ako uživaš u tome... Trebala bi malo pročitati o sortama
i onda naći nešto što tebi paše. Ima milijon sorta i načina na koji one rade tako da samo treba naći ono šta ti paše.
Ali treba i imati pristup tim sortama... Ako nemaš "vlastitu" to je malo teže... Teško da možeš znati kada šta variš...
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
čitam i nevjerijem ovo, počinju pušit i odma do povraćanja idemo i nakon toga motanje, kao neki specovi vutrini, nema labavo, nema popuštanja, pod cijenu hitne, nesvjestice, samo motaj...

možda da spomenem da kao teen nisam pušio, probao po dim 2 nekoliko puta ali nisam gledao na maricu uopće kao pozitivu, imao sam svoje ispade, život mi je bio kao karting utrka, samo turiranje...kad sam skonto prije faxa da je to ipak regulator koji moraš znat podesit i da mi paše, promjenio sam spiku na milion posto kontra...
da sam bio svjestan toga u srednjoj, mislim da bi mozda drugu skolu zavrsio, pa čak i usmjerenje finalno brijem da bi bilo sasvim drugacije...
bio bi na nekoj botanici, mikologiji, nznm ni sam točno...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Nemojte zamjeriti , ali brate, nacitao sam se ovih "cudnih" osjecaja na forumu za ovo godina, da bi moglo stati u najmanje tri enciklopedije.
Pomalo mi i monotono postalo ovo povracanje nakon ispusenog dzointa. Vrag vam tetku yebo, jeste li vi ikada culi da se travom moze predozirati???
Ne na nacin da ti zdravstveno ugrozi zivot, ali ti zato toliko smuti mozak da izgubisosjecaj za orijentaciju, osjecaj za ravnotezu, prisebnost, usredotocenost, zna ti biti i muka, sto ce i biti ako se jos nalijes alkohola.., bas te syebe popola.
Vidim dosta omladine po forumu da se zali na "cudne" osjecaje, pa da vas posavjetujem dok ste jos mladi, lepi i pametni - dosta vam je dva dima, ako pak nije, sacekajte do sutra, pa opet dva dima, mozda vas osljaka lijepo :D
 
27.05.2018
26
112
33
Istina, ja kad sam prvi puta pusio vuju koju mi je frend dao džabe, kontao sam da idem lagano. Isao sam po tri četiri dima i bilo mi je super. Bas sam bio chill i svoj na svom, i tako par dana i bilo mi je dobro. Opustilo me bas lijepo.
Dva tjedna nakon sam ispusio cijeli sam, jer sam se malo precijenio i bilo mi je slabo, doslo mi da povracam, srce mi je gruvalo sto na sat, i vrućina me uhvatila.
Skulirao sam se otiso da pijem vode, pa onda spavat. Jer mi se nista vise nije dalo. Kreno po vodu, stojao sam jedno 5 minuta i gledao u jednu točku na zidu i sjetio se radi čega sam dosao, nakon toga otiso sam spavat, i dalje mi je bilo lose za poludit ali eto smirio sam se zaspao sam ko beba i to je to.

Ne treba pretjerivat, malo po malo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
30.08.2018
41
20
8
34
Desavalo mi se da posle pušenja, dobijem neku vrtoglavicu i posle toga povraćam postanem nepokretan imam mučninu katastrofalnu i narednih 4-5 sati samo povracam ali u zadnje vrijeme toga nema, jer pažljivije je koristim i kad stvarno osjećam da bi mi prijala, mislim da to nema veze sa predoziranjem jer je toga bilo i posle 10 uvlačenja i posle 3-4, uzeo sam vape sa njim mi je ljepši ukus i ljepše me radi jer nema tog zapaljenog mirisa i ukusa koji mi po malo smeta.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ima ga polovina foruma, samo bi volio znati koliko puta svaki od nas nedeljno ode na funkciju na forumu "forgot password"
ja ne, to ipak spada u dugorocno :p
ali, bas sinocke se setih ove teme i smejao se sam sebi... naseckam veceru, blenem u tv i odem da operem sudove kad...!
gde je bocica od jogurta??? dodjem nazad, ona na stolu neotvorena, ok odnecu je nazad u frizider i tako tri puta ahahahahaha na kraju sam je odneo u predsoblje da mi bude na vidiku dok idem za po kafu.
e tu me tek docekao fles, ladno prodjem pored i krajickom svesti se setim i onako iza "coska" je uzmem i vratim.
uh ovo vec ide u naduvane postove :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg and Vujsprer

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Mislim da se i ne trudimo da zapamtimo neke stvari dok smo high jer je mozak na pasi, pa stoga ispadne da imamo kratkorocno pamcenje...desava se i meni krenem po nesto pa zaboravim gde sam krenuo, al sve se vrati u normalu kad popusti rad.Neko vreme me to nerviralo, al sam navikao i teram dalje.Ako bas treba biti skoncentrisan na nesto onda ne duvam dok to ne obavim.A sa nekom pauzom u duvanju sve se vrati na svoje i izbistri se lobanja :D Dal sam ugasio sporet posle kafe hmm idem da proverim :zvizd: