Cudan osjecaj par dan nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Nisam mislio stvaran cijanid (otrov), ali svakako se desi neka hemijska reakcija kad se ugasi dzox... Ne bih znao da ti kazem, tacno, ali veruj mi da ce morati da izadje, takav je nas organizam, tezi da izbaci stetne stvari iz tela. Pomozi mu sa sto vise tecnosti, kao sto sam ti rekao, i videces, proci ce sve. I za ubuduce, bar ja tako radim jer sam se takodje jednom iskidao od zagasene polutke, probaj kad pusis da ne mixujes sa duvanom, i uzmes dim-dva tako, nemoj da si alav :) Sam nadjes granicu da ti bude lepo, ni u cemu ne treba preterivati! I ne brini se, to je spor proces, ali proci ce, nemoj da panicis, panika i stres su neprijatelji broj 1!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackie
15.08.2015
11
5
3
47
fala buraz... tolko mi je stvari u glavi da vise ni za salu ne znam ;) ugl. Dosta mi je bolje, vise bas ne cujem sam sebe, pijem medicinski ugljen pa mozda za dan-dva odem kod doktora kad se malo iscistim od THC-a... imam osjecaj da me nekad malo stisce u plucima i da mi brzo srce tuce ali to prodje kad se pozabavim necim drugim.... ugl. fala svima dosad.... ako neko jos nesto zna nek napise slobodno, svaka informacija dobro dodje
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Pritisak na prsima/plucima, tahikardija, odlazak na wc.....i sve ostalo(prestanak istih kad zaokupirs svijest tj kad odes nesto radit)......zvuci kao neki blazi napadaj panike ili tjeskobe. Zna se to dosta cesto dogodit uz vutru. Bitno je da ti nista nije i da nema potrebe za strahom. Ne tvrdim sa sigurnoscu da je to, nisam psihijatar niti neurolog ali izgleda kao tako nesto. Nikakvi cijanidi :) Svrati do doktorice na razgovor, ne trebas se cistit od thc-a, nitko te nece testirati na to.
Zna trajat to par dana :) Samo polako i proci ce.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
To u plucima je paranoja, steze dijafragmu i otezano dises, znam isto me je pogodilo, cak sam i jedno mesec dana s vremena na vreme pio pokoji bensedincic kad se mnogo unervozim i ne mogu da sam iskontrolisem. Ali procitaj ovde na forumu koliko slucajeva ima takvih, bice ti mnogo lakse kad znas da nisi jedini! Sad samo mislis kako si se sjebao na duze staze, verovatno kazes da neces vise da pusis i slicno, a za par meseci ces se smejati svemu tome kad se setis :)
 
15.08.2015
11
5
3
47
hvala na savjetu Stipe.... poslusat cu te i otic kod doktorice ako do sutra ne bude skroz ok ;)

To u plucima je paranoja, steze dijafragmu i otezano dises, znam isto me je pogodilo, cak sam i jedno mesec dana s vremena na vreme pio pokoji bensedincic kad se mnogo unervozim i ne mogu da sam iskontrolisem. Ali procitaj ovde na forumu koliko slucajeva ima takvih, bice ti mnogo lakse kad znas da nisi jedini! Sad samo mislis kako si se sjebao na duze staze, verovatno kazes da neces vise da pusis i slicno, a za par meseci ces se smejati svemu tome kad se setis :)
znaci psihicki je... i mislio sam... hvala puno ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
16.07.2011
197
180
43
Ovaj se žali na čudan osećaj par dana nakon pušenja a pola balkana gladuje. Eeeee ironijo nabijemtenaovogamoega!
Ćuti bre prike i puši :joint2:

A to što tebe vataju neki osećaji to ti je prcać, verovatno, To kad polude hormoni i kad se zaglave u uretru nema čudnijeg osećaja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gentelman

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Pardonirajte me,al ako nije lima prije pusio a ostali jesu,i ako je dim budjav,pa valjda bi se isjetilo dok pusis,a i po izgledu i mirisu bi trebo skuzit da.nesto nije u redu....
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Disko brate mili,ja bi tebi mogao srolat top moje white domaje,po tvojim komnt po forumu legla bi ti pravo... dok bi ovaj momak ako bi zakacio koji cim zaglavio u bolnicu od paranoje :) sad vidi kako bi on mogao kao pocetnik odvalit bilo sta...
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Nitko nije pomislio da je cijela priča koincindencija i nema veze sa duvkom? Možda bi se desilo i da nije duvao... o_O....
Ništa nije isključeno jer nema dovoljno podataka u uvodnom postu...
Ako je ipak duvka onda može biti svašta, od špricanog smeča koje kad se ugasi pa zapali ponovo nakon duže vremena stvori neku novu "kemiju"....buđavost/pljesan...su mikro gljivice i nisu baš nikako zdrave i ima dosta toksičnih vrsta (vidi mikoze)...iako sumnjam da je to....svaki organizam je unikat....netko rikne od 2 kikirikija jer je alergičan a netko ih ždere na tone....
U svakom slučaju i navjerojatnije malo jača paranoja/anksioznost..nervoza želuca itd....

Zapali jox "provjerene" ganđe od koje nikom nije bilo loše pa vidi...

sretno
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Sve je ovo spikanje na istoj,dobio je punu informaciju,a sad se sve svodi sta bi bilo kad bi bilo... da je baba imala damu zvali bi je deda... opisao je svoj problem u pocetku,nek proba nakon mesec proverenu mariju,ako bude imao isti problem... onda ovaj sport nije za njega :) peace out from me :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Uj
Disko brate mili,ja bi tebi mogao srolat top moje white domaje,po tvojim komnt po forumu legla bi ti pravo... dok bi ovaj momak ako bi zakacio koji cim zaglavio u bolnicu od paranoje :) sad vidi kako bi on mogao kao pocetnik odvalit bilo sta...


ma neeemaaas ti.mudaaa za to.. :p Ajde izazivam te.. :p. I to bas me ufatis danas pecat, peresusile tegle.. :'( :'( :'( a onaj bubblegum nece jos skoro..
Ako se legalizuje u italija mogli bi imat neki meeting jednom godisnje.. Javni a opet anonimni.. :-D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and L0oD

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Tko ce ga znat gotovo je sada :) Jos je đoka stajala ,dana,tjednima :) Ali ae ,nije strašno :)
Well at the end ,thats heavy attack on lungs,heart cells and braing wich leads to some other things :) Future decesions are important!
 

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
To ti je sve strah od neceg nepoznatog ne istrazenog dovoljno, nemoj pusit vuvu,samo da nebi ispao pi*** u drustvu, ako te strah posljedica (mislim na muriju,roditelje,zdravlje.itd) uvjek ces imati te probleme, a sve to nije zbog vuve vec tvoje glave u kojoj su jedine misli kako si se odvalio, jer je to nesto novo za tebe.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
MORAM i ja svoje iskustvo s vama podjelit sad ovdje... naime jednu vecer sam s svojim kompicima brijo kod mene u stanu i ono pilo se pusilo se malo crtalo i tako to.... oko 4 ujutro svi su osli i ostali smo nas trojica, na to je pero (neka bude) izvadio neke cudne tabletice i odlucili smo ih popiti, nakon nekih pola sata izgubio mi se totalno film..
probudio sam se sutra oko 16h i sve je bilo ok,
samo me onako cudno nesto boljelo u Anusu, al nisam obracao pozornost do
odlaska na wc kada sam imao poprilicno krvavu stolicu..


da li netko zna sto mi se dogodilo???
 
Poslednja izmena:
04.04.2014
267
230
43
@blackie idi obavezno kod doktora jer definitivno imas neki psihicki poremecaj ili vise njih. To sto tebe muci bi isplivalo na povrsinu pre ili kasnije, a vutra je dovela do toga da si dosta ranije postao svestan svog problema. Imas sve elemente anksioznosti, ali ima i onaj deo u kojem si mogao da cujes samog sebe, a to je vec vid zvucne halucinacije i time ce se psihic najvise i baviti. Kako god sve se to da "ispeglati" na ovaj ili onaj nacin i ne sumnjam uopste da ces se vrlo brzo vratiti u normalu. I drzi se dalje od trave, bar dok ne budes mogao da uzgojis nesto sam, mislim na neki CBD strain ili neku laganu indiku. Kanabis je lek;)