Cudan osjecaj par dan nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
@DiskoKobaja Pa napisao sam zasto? Pokretac teme nije usao na forum vec 9 meseci, napisao je problem odnosno pitanje koje nije bio nekog dugorocnog tipa neko trenutno stanje i dobio je odgovore najnormalnije. Onda se pojavi Matias koji iskopa temu i napise savet koji je vec napisan (da uzima vise tecnosti itd)... Bolje ti reci druze sta sam ja tebi uradio i gde sam ti stao na zulj da razresimo odmah?
Edit: hehehe sad sam usao u tvoje postove, otvorio si 11 tema i od tih 11 je 4 na groblju, i samo jedan dnevnik :fuck:
 
Poslednja izmena:
14.05.2016
9
1
3
40
@matias jel realno da ti odgovaras sad posle godinu dana coveku koji je vec dobio odgovor?? A zadnji put je bio 21. avgusta 2015 na forumu?
jeli realno...zasto bi tribalo bit...

@DiskoKobaja Pa napisao sam zasto? Pokretac teme nije usao na forum vec 9 meseci, napisao je problem odnosno pitanje koje nije bio nekog dugorocnog tipa neko trenutno stanje i dobio je odgovore najnormalnije. Onda se pojavi Matias koji iskopa temu i napise savet koji je vec napisan (da uzima vise tecnosti itd)... Bolje ti reci druze sta sam ja tebi uradio i gde sam ti stao na zulj da razresimo odmah?
Edit: hehehe sad sam usao u tvoje postove, otvorio si 11 tema i od tih 11 je 4 na groblju, i samo jedan dnevnik :fuck:
s kim se ti svadjas i sta te boli k sta ja radin...
 
Poslednja izmena od urednika:

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Prvo ne svadjam se a drugo pise sa kime razgovaram, tagovao sam ga, svakako ne sa tobom. A tebi mogu da kazem da pripazis na recnik, nismo zajedno ovce cuvali :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@DiskoKobaja Pa napisao sam zasto? Pokretac teme nije usao na forum vec 9 meseci, napisao je problem odnosno pitanje koje nije bio nekog dugorocnog tipa neko trenutno stanje i dobio je odgovore najnormalnije. Onda se pojavi Matias koji iskopa temu i napise savet koji je vec napisan (da uzima vise tecnosti itd)... Bolje ti reci druze sta sam ja tebi uradio i gde sam ti stao na zulj da razresimo odmah?
Edit: hehehe sad sam usao u tvoje postove, otvorio si 11 tema i od tih 11 je 4 na groblju, i samo jedan dnevnik :fuck:

I kakve to ima veze?' sta si ti neki upravitelj temama ili koji k??? Ti to ljude kao rangiras ko je kolko tema pokrenio? kolko su mu kvalitetne ili sta ne kuzim???Dok god se nikog ne vrijedja il ne ispituju debilane koje su u vodicu za pocetnike nek ljudi odg na sta oce, ko da moras citat, imamo svi teme na koje smo preplacene i to citamo, nadam se da ti nisu oci ostecene jer si moro citat eto odg na neku staru temu....WoooooooooW!!

I pazi ovo jedan dnevnik!! wooow!! sta se i po dnevnicima rangiraju ljudi???
:thumb::thumb::thumb::thumb::objesen::objesen::thumb::thumb:
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Ja nisam nikoga napao niti se svadjam. Mene zanima cime sam ja tebe izazvao DiskoKobajo da se ti uopste mesas u ovo? Ja sam prvi post u ovoj temi napisao jer mi je besmisleno odgovarati nekome koje imao trenutnu situaciju lose se osecao covek ali pre 9 meseci! I istovremeno taj isti covek se ne pojavljuje od tad na forumu? I savet koji je dobio vec pise! Ocigledno je da si zeleo meni nesto da porucis samo ne znam sta i zasto? Pa ako bi bio ljubazan da mi odgovoris? Ne ne rangiram ljude po tome koliko si tema otvorio niti dnevnika ali to ti ipak daje neki kredibilitet ako vec hoces da mi stavljas negativnu ocenu poput ne slazem se, ja jako retko stavljam takve reakcije cak i ako se ne slazem jer to ostaje tom clanu kom si dao. Ne znam ova skracenica "k" od cega je? :)
 
14.05.2016
9
1
3
40
Ja nisam nikoga napao niti se svadjam. Mene zanima cime sam ja tebe izazvao DiskoKobajo da se ti uopste mesas u ovo? Ja sam prvi post u ovoj temi napisao jer mi je besmisleno odgovarati nekome koje imao trenutnu situaciju lose se osecao covek ali pre 9 meseci! I istovremeno taj isti covek se ne pojavljuje od tad na forumu? I savet koji je dobio vec pise! Ocigledno je da si zeleo meni nesto da porucis samo ne znam sta i zasto? Pa ako bi bio ljubazan da mi odgovoris? Ne ne rangiram ljude po tome koliko si tema otvorio niti dnevnika ali to ti ipak daje neki kredibilitet ako vec hoces da mi stavljas negativnu ocenu poput ne slazem se, ja jako retko stavljam takve reakcije cak i ako se ne slazem jer to ostaje tom clanu kom si dao. Ne znam ova skracenica "k" od cega je? :)
ali zasto bi bilo mene briga sta je tebi realno ili besmisleno,neman potrebu tebi nesto objasnjavat,prema tome lagano mi se skini s grbace ja tebe nisan proziva nego ti mene...

ma ja san totalno opusten,on mene proziva zbog gluposti,wtf koga briga sta ja gledam i sta odg ako nevridjam ili nekrsim pravila...chill
 
Poslednja izmena od urednika:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ja sam samo napusao sta te smeta? pa nekk pita.. nisam te uopce napo,ja pratimm maxx 10 tema od kojih se pola ne azurira ne znam zasto, i nije problem ako neko nesto sto je zanimljivo izvlaci iz naftalina pogotovvo ako nije usko vezano uz vodic ili druge 6438 puta napisane teme/pitanja u vezi growanja jer ovo je i dalje forum,mjesto za virtualno druzenje i laprdanje,i dok me nisi isprozivo... i mislim da je ne slazem nije neg ocjena...

@Stipe Pusi se sour crack,sour bubbly,i neka bih komercijala.. i nista mi nevalja..

p.s: htio sam ti porucit da nekima poput nene nije bad citat odg na mrtve teme,ako je zanimljivo,i da se netreba nikog napadat zbog toga..
 
Poslednja izmena:
15.08.2015
11
5
3
47
Znaci ljudi evo i mene... uglavnom hvala svima na savjetima i podrsci... shvatio sam da moje tijelo opcenito ne podnosi dobro thc jer stalno dozivljavam nekakve bad tripove kad pusim... nikad nisam dozivio travu normalno, kao lijep osjecaj...tako da necu pusit neko duze vrijeme ... i nakon godinu dana javljaju mi se znakovi nekakve anksioznosti kad se sjetim svega toga... hvala vam svima jos jednom na podrsci