Cudna biljka ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
da nije genetski? ? - tolko bih se usudio reći iz gledišta kojeg trenutno vidim!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sad je dovoljno kopirati "embed this image" i link "forum".Embed thumbnail nije više potreban.
Inače baš čudna,blitvasta hehe,ali je ima i bit če hedova,samo ih treba sačekati i provati:)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
da je neki genetski poremecaj,verovatno bi od starta bila cudna,vide se normalne liske u nizem delu biljke...ovo vise lici na poremecaj u ishrani...nesto si experimentisao-priznaj !! :)))
 
14.08.2010
46
4
8
35
Koliko često je zalijevaš?
Ne bih da te prepadam, ali izgleda mi kao neki patogen... :(
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Pre desetak dana je prezivela oluju ,pa sam morao da isecem nekolko bas velikih grana koje su pukle . Nisam bio od posle oluje i kad svratih pre dva tri dana ovako izgleda . Djubrio sam jedared samo i to davno a nisam zalio ni jednom do sad (pre dva dana jesam :)) . U okolini nema nikakvih slicnih pojava ....
obici cu za desetak dana ponovo pa ke vidime sta ima nova
297.gif
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Lomljenje nekoliko grana je ipak šok.Ma oporavit če se:)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Mesk brale ja ipak mislim da je ta biljoza doživila neki gadan stres....
Koliko vidim i ti nisi dao dovoljno pažnje i ako sam dobro razumio gore u textu kako si je nađubrio i poslje tog nisi zalivao duže vremena.
Pa eto ti razloga dobrog za ovakvu pojavu....
I po svemu što vidim mora da je dobila nečega što nebi trebalo na listovima se vidi kako su krajevima spaljeni.
Da nije zemlja u kojoj se nalazi prekisela jer to se vidi i na novim listovima koji izlaze a pretežno oni dominiraju a ne pistile što bi trebalo biti obrnuto s obzirom na fazu u kojoj je biljka (završnu)...
Sad bi trebala da pumpa ono zadnje što je u njoj a ona baca masu listova.
A to što su joj se grane slomile nisi trebao ni sjeć jer ako je tad bila u Vege ili Cvjet šta bilo ona je mogla nastavit dalje da raste itd... ako si ih sjeko onda je tek doživila pravi stres....
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Sve vise ukazuje da je sve to od stresa ,ali pratim , ovo mi se nije jos desilo . Samo da ne bude jos neki lom :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Da Mesk... bolje je i ipak je doživila stres dobar....
Ove pistile kako se razvijaju kako sam govorio pola list pola pistile da je bili sad je malo ta situacija drugačija a to je super za tebe naravno....
Samo brale ubuduće malo više ljubavi posveti tim biljkama a ne kaoovaj put zaljevanje i obilazak a da nekažem hrana svako mjesec to nije dobro..
Vidit ćemo za još malo vremena na šta će to izać valjda ćeš se pohvalit slikama malo opširnijim...

Sretno !!!!!!!

Pogledaj moj dnevnik WWoki koji je propao pa ćeš vidit listove kod jedne biljke kako su se razvijali kao ovi tvoji skoro...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.