cudna trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.09.2010
1
0
0
34
Pozdrav svima za pocetak,super forum :) naime imam problem.vratio mi se frend prije nekih tjedan dana iz praga sa maturalca.tj nije se vratio u tome je problem.odljepio je.ne kuzi nista,prica nebuloze,svakih 3sec mjenja temu,izgubi se u vlastitom stanu...i odbija pricati o tome sto se desilo u pragu.ono sto sam ja uspio saznati je da je sa sobom dofurao neku cudnu biljku,necu rec travu jer ne zvuci kao tarva.naime,neizgleda tako,zeleno je ali potpuno bez mirisa i ima cudne male sjemenke.nisam je osobno vidio ali su je vidjeli ljudi koji duvaju vec i kazu da nista slicno nisu nikad vidjeli.isto tako je Frend naveo kako je to legalno u pragu.mozda neka od onih novih legalnih mixeva ili neko cudo sto lupa ko trip?ako itko ista zna vise o ovme bio bi zahvalan da podjeli samnom.kad mu vec nemogu pomoci,makar da vidim kako je doslo do toga.i da,da jos napomenem da je pusio 20 topova dnevno i da kosta 50 eura panj,petica il kolko vec
hvala,
peace
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
sumljam da je salvia jer ona sjeme daje samo u extrahiperultrasavrsenim uvjetima a ovdje se spominju..dok s druge strane ima cudne i sitne sjemenke tak da ipak nemam pojma..izgubio sam se bok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.