Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nema cudnih efekata. U dosadasnjem stazu sam uspio hendlati sve. Ima cudnih osjecaja ali na kratko samo :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tako bi to nazvao. Trebao sam danas zaljevati ali mi ide na zivce ovaj snijeg pa tako i one :D Sutra kontam. Trebas vidjeti kako indica luduje :D
 

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Jedan od najcudnijih i najcescih tripova jeste da je sve oko mene imaginarno , da sam ja centar svega i da se to desava u nekoj cudnoj dimenziji .. da drugi ljudi ne postoje , da je to sve djelo mog mozga , moje maste te da ja mogu mjenjat' te stvari na mnogo nacina ,nesto kao vrhovno bice.. a najcesci je da zamislim suprotno od postojeceg. Utripujem da me varaju cula , da nista nije realno i da to sve moze biti prekinuto ako se skocentrisem .. sto naravno nije istina ,al' trip je*es ga :).. U pocetku sam imao napade panike zbog toga, vremenom se to ponavljalo i nekako je postalo dio mene .. sada uzivam uz taj osjecaj ^^.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JohnCoffey
10.08.2012
6
1
0
33
Pozdrav,.
Cesto citam forum ali ne pisem.. Ne znam dali je ovo prava tema ali imam par pitanja..
Mozete li mi reci koja vrsta trave ima opustajuce djelovanje.. opustena, smijalica, da nema zakucavanja, da kad zapalim joju budem DOBAR :D .. pusim sta mi diler donese. Pa kontam da nesta posadim ako bude prilike.. I mozete li mi reci koja vrsta za sta ? Kazes "za sta", posto vidim ovdje spominjete "neke" vrste. Indica, sativa.. Ja samo pusim, ne ulazim previse u to sta pusim :) Doslo je vrijeme da malo i to korigujem :)

Ako sam fulio temu neka molicu admina da prebaci gdje tacno treba

Veliki Peac za zelenu familiju :)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
AisAsi znaci ako hoces takve ganđe da pusis za koje zelis određeni rad jednostavno trazis kad budes narucivo vidjeti u seed bankama ako ima ponuđeno za šta su najbolje sad ne znam el to piše na svakoj stranici nisam bas iskusan u tome dijelu,ali prolistaj malo po ovoj temi i vidi u tim bankama nadam se da ces nesto naci :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Nisam pusio nista od brendiranog, ali uglavnom sative ti trebaju....Jednom prilikom prije par godina drugar mi je donio tzv. SKANK (kao drugar mu je gajio, odnosno narucivao sjeme pa zna), i to je nesto najjace u zivotu sto sam pusio, mnogo mnogo smijanja....Ali posle treceg dzointa mnogo sam bio isparanoisan, sad jel do vutre, ne znam.....A i popio sam 2-3 piva uz to...Uglavnom sacekaj iskusnije clanove, oni te mogu uputiti, ali zasto da cekas kad mozes GUGLAT ;)
 
23.11.2012
9
3
3
35
eto da se i ja javim malo :D

ma treba se samo opustit i uzivat u pljugi ...mada se zna i potrefit kad naletim na dosta dobru robu pa me tolko ubije da me baci nazad u "drugu dimenziju" - pa mi feeling bude kao prije u pocetcima duvanja :bale
feeling da osjetim sve ,cujem i vidim u milimetar,you know what i mean xD

mada nes najgore kaj mi se desi...ajmo rec jedna vrsta paranoje lagane kaj nemrem gutat niti nemam sline niti mogu uzet tekucine ..al je osjecaj savrsen :bale
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Weeder146 je napisao(la):
hahaha,i da jos nesto,sada kada se sjetim necega kada sam bio u napusenom stanju,zapitam se ono jel to bilo dns kada sam pusio ili prije tjedan dana,ono ne sjecam se dost toga, i potpuno sam gledao drugim ocima svijet oko sebe,tebi vjerojatno bi bilo predobro jer znas iskulirat i to,al ja tocno josh neznam iskulirat neke stvari,bez da imam cudne misli....

Takve stvari se meni desavaju i ja i moja raja to zovemo crne rupe u mozgu,odnosno svo sjecanje oko nekog dogadjaja propada i nestaje...
Sto se tice tog tvog glavnog problema,rekao bih da je to do tebe,drustva a ne do vrste vuve.Pokusaj uvesti neke promjene u nacin pusenja,drustvo i naravno okolinu gdje duvas jer mislim da 80% dobrog uzitka zavisi od same okoline i atmosfere.

Ipak ovo je sve samo moje misljenje zasnovano na dugogodisnjem iskustvu.
Dosta moje raje ne voli po danu pusiti,a ipak za mene ne postoji bolji period dana,ono kada zapalis na suncu i kakvoj livadi...Btw ak' mozes da napises koliko vec dugo konzumiras...
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
A moja zapažanja ukazuju na to da ista vutra (sorta) uzgojena od više ljudi nema isti efekt, štoviše razlike mogu biti velike.
Objašnjavam to time da čovjek koji brine o biljci razmjeni sa njom energiju i zato velika večina ljudi koja gaji sama za svoje potrebe ima ono nešto što mu najbolje paše...
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ja znam kad sam u srednjoj pusio,obicno sam bio vrlo nasmijana osoba u razredu,znaci kad netko nesto provali svi prvo pogledaju u mene hocu li se opaliti smijati,e onda odemo van,popusimo vutru,vratimo se u razred i ka se totalno zablejim u neku tocku,kazem mi lega da sam bolji kad nisam pusio,ko zna sta je bilo,vjerovatno neka indica koja stonira,al sta sam ja onda znao sta je to indica a sta sativa,onda je bilo fora da se od vutre moras kao smijati.
Samo si ti pokusaj u glavi napraviti ugodan osjecaj,samo pozitivne vibracije.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa ti druze iskuliraj sa pusenjem jedno nedelju dana i ubice te jedna frula...

sto se tice cudnih a i negativnih efekata otkad pusim svoje nemam dok
kad sam pusio sa ulice imo sam opasne paranoje i razna stanja
koja su rezultat ili lose vuje ili godina.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
weedic nekad i mene paranoje znaju oprat i to mrzim, to ti je nesto do psihe a nesto do lose vutre s ulice, sve cesce i cesce umor, a i nisam se posteno nasmijao od vutre nepamtim kao da svi sade neke medicinske strainove hahhaha..