Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.05.2010
30
3
0
28
da..progooglo sam sada o tome,ja sebe i smatram vrlo inteligentnom osobom ali za sebe definitivno ne mislim da sam hiperaktivan..Procitao sam da to i prolazi nakon puberteta kod nekih a kod nekih ostane cjeli zivot,ali samo sada neznam kakve to veze ima sa vutrom,vutra pojacava osjecaje te adhd-a?? ili?? sto mislite mogu li ja iako tome uzivati u vutri??znam da nije sigurno da imam to,ali kako se to provjeri..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A gle,nemoj da se ubijaš puno.Ako ti paše pušiš, ako ti nepaše nepušiš.Ja za 3če neznam:)
 
12.05.2010
30
3
0
28
morbus roy a kako si ti zakljucio prema mojim opisima da imam adhd..Jer nista od toga ne ukazuje na hiperaktivnost...
Ma znam to ako mi pase pusim ako ne ne...al se ja nemogu pomirit s cinjenicom da drugi mogu uzivati u vutri a ja ne. -.-"
 
12.05.2010
30
3
0
28
hahaha stvarno si se salio ili??jer sam citao na netu nesto o tome ,da je covijek inteligentniji i ima "prerazvijenu" maštu,pa je onda pod efektom vutre jos bujnija....xD ali da ti iskreno kazem ovako inace ni nisam pricljiva osoba,ali mi stvarno to zabrinjava,jer zelim bas uzivat u vutri....A jel mi mozes malo pojasnit vise taj ADHD posto ti sestra ima to pa očito znas vise o tome....Hvala. :)
 
16.05.2010
49
1
0
33
Ma adhd nije niš posebno.
Moja sestra ima blaži oblik ali ja mislim da je jednostavno razmaženo derište.
Ima problema s učenjem i opčenito sa shvačanjem stvari, neznam dali je to čini inteligentnijom ali moram priznati da dobro crta,heh.
Neznam zašto se uopće naziva poremećaj.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A ima vrlo jednostavan lijek za to, prirodan i bez kemikalija
[video=youtube;AW7cO01SpzI]http://www.youtube.com/watch?v=AW7cO01SpzI[/video]
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
adhd nije bolest, samo nek se razvija kreativnost, pa ti ne treba u buducnosti sve da se crta da bi skonto nesto! nego ti se smeskas i crtas drugima ;oD
 
10.05.2010
15
1
3
33
brijem da je to dobra vutra sta si pusio....nvm sam se opusti sve ostalo ce doci sa iskustvom ,, vec ces sam skuzit kako je najbolje....moj jedan savijet ti je da kod dobre vutre stalno pricas i vrpolji se stalno ali to radi sa nekim stilom :D...gl hf
 
12.05.2010
30
3
0
28
Evo dns i jucer sam opet pusio tu istu žižu,i sve normalno...ono prejeben osjecaj itd..Stvarno neznam o cemu ovisi to kada mi je ok a kad nije... :DD
 
10.05.2010
15
1
3
33
ovisi ti o tome kako si raspolozen i da li te nesta muci iznutra neznam npr neki tvoji problemi....uvijek odi sa onom semom btk sad si vani sad je tvoj dan sad se zabavljas , i nemoj razmisljat o tim "problemima" i trebalo bi bit sve ok...
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
meni se to u pocetku zbivalo ko da te vata neka paranoja hoces se opustit a nemos to opisat ko da si u nekom dtom krugu,srce bi mi kucala doslovno bi ga osijetio kad bi stavio ruku na neki dio tjela poput trbuha odma bi osjetio kao neki organ u blizini da radi i cuo bi zvuk svog otkucaja srca i to bi me tek popustilo nakon nekih 2-3 dok bi se skroz smirio poslije toga prije spavanja pre high sam osjeco,istina pre zajeban osjecaj....
 
12.05.2010
30
3
0
28
Eo prvi koji je opisao isto sto i ja osijecam....I kako si to rijesio??to ti je uvijek tako napocetku?ili je to bilo samo napocetku tek kada si poceo pusit vutru??
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
da to se desi do 2 puta najvise 3 i onda prestane,slijedeci jointovi te skroz opustaju i onda osjetis pravi efekt vutre,zavisi kako ti pusis ak te krene derat adrenalin kad pusis smiri se....
 
12.05.2010
30
3
0
28
Evo ja sam bas jucer pusio,ali ne onu istu vutru nego jednu drugu,ugl. osjecaj je bio isto cudan ali malo bolji od proslog puta kada sam vam opisivao...Imao sam osjecaj kao da sam uzasno tezak i nemogu sebe pokrenut jer neam snage,bio sam neopisivo umoran....Sa frendovima sam bio u kaficu i naslonili smo se s glavom na stol ...i tad je bio jedan precudan osjecaj,kao da prodirem u taj stol sa sobom,izmisljao sam neke igrice u svom umu.npr..narawno muzika se pustala u kaficu i ja sam si zabrio da imam neke tipke i da ih tocno udaram kako ide ritam te pjesme...To sam sve zabrio u umu ...Ne ono da imam halucinacije pa pred sobom vidim i to..Nego sam si to zabrio u glavi ,i tisucu drugih stvari....I shvatio sam da svaki put kada se tak dosta napusim da uopce neam memoriju pamcenja,samo mislim ono sto je sada neznam sto je bilo neznam sto ce bit nego samo znam sto je sad..Malo je zapanjujuc taj osjecaj...Nemogu ga tocno opisat....ugl.i kad je meni neki put tak zbedirajuc osjecaj drugi dan imam potrebu opet pusit jer si mislim da mi je bilo prejebeno a ustvari nije..
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
do skrot si onak nekak u badu malo si veseo malo ne nije ti bas sve najbolje,a ja ti predlazem da nemijenjas tolko cesto vrstu trave izaberi onu koja ti najbolje pase i nju pusi,ugl.ja sam osijeto svaki dio tijela kad bi se rukom naslonio na njega neka bi me paranoja vatala stalno bi imo neke filmove kako to nece dobro zavrsit a imo sam osjecaj ko da sam u njim ia da vec znam reakcije drugih,a to sto se nesijecas i sto znas sto je sa to je normalno malo se nesijecas pojedinih stvari ali znas da nisi nikakvo sranje napravio,ja npr nekad idem negdje pa neznam kojim sam putem doso zbunim se jednostavno...