Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ja sam pusio 10 godina svaki dan po par fruli , kad me pocelo lose radit ( to sta opisujete u temi paranoje , nelagoda , zabrinutost , pretjerano razmisljanje ) jednostavno sam prestao pusiti . Sad vec ne pusim skoro 2 godine i super mi je svejedno mogu izac van gdje se pusi , zezat se i uopce nemam potrebu uzet koji dim . Zato ljudi moji dragi ako vam travica ne pase nemojte traziti razloge nego jednostavno nemojte pusiti ili napravite vecu pauzu pa onda probajte nemojte forsirati :) Ja sam ovdje jako malo na forumu pa sam naucio da se trava ne mora samo pusiti moze se vaporizirati , moze se dozirati sa uljem , jesti u kolacima isprobajte neku novu metodu :) S moje strane ubrzo stize neki grow za potrebe ulja :) drustvo pis :)
 
29.06.2015
2
1
3
34
Pre jedno 2 meseca mi je jako pozlilo i čuka mi počela radit nesnosno, pao mi pritisak 60/40, a puls preko 120 bita u minuti. Sve je ovo bilo nekih pola sata nakon vuče, i uplašila sam se jako jer sam počela gubit svest u jednom momentu, i tako sam sela disat polako i trudila se iskulirat na kraju. Neki indo je bio, dobila na poklon za rođendan, ne znam tačno šta. Od tada imam strah pušit išta, i nisam imala do tad probleme (osim možda prvi put kad sam se isparanoisala da će mi čuka iskočiti).
Pre toga samo high, podsvest i monolozi u glavi. Nije ni čudo što sam počela preterivat, ali evo od tada samo jednom istu sortu i nikakav high ne osećaš, samo naduvenost ka žaba i voz da te pregazio. Ništa lepo. I taj drugi put sam počela tripovat da će opet, ali se iskulirah nekako ali mislim da je tad već bila osušena poprilično jer nisam imala zicer uzimati posle tog "napada".
A nedostaje mi biti high ka med i mleko pred krevet :(
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
ZaziBu, nikad ne možeš biti sigurna kakvo ti smeće prodaju na cesti. Moj ti je savjet uzgoji svoje, može se i stealth može se i u malim količinama, naposljetku tvoje je tvoje i znaš šta je.
 
29.06.2015
2
1
3
34
ZaziBu, nikad ne možeš biti sigurna kakvo ti smeće prodaju na cesti. Moj ti je savjet uzgoji svoje, može se i stealth može se i u malim količinama, naposljetku tvoje je tvoje i znaš šta je.

Nisam sigurna želim li se upuštati u tako nešto, ali svejedno si u pravu. Želim pušit ali ne želim igrat ruski rulet. Čak sam i otišla vaditi krv na svoju ruku, odnela lekaru i reče mi da je sve ok. A nisam htela reć da sam pušila jer bi rekli da je od toga, ali sam se bojala da možda čak i nije to jer nikad ranije nisam imala problema.
Jedino što ostaje je da su mi uvalili neko govno i to je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer
25.06.2015
5
3
3
Neki dan duvam sa frendovima u parkiću lagana opuštena atmosfera...popušili mi to neki skank bio i ništa idemo doma pita frend peglaš doma po belom ja kazem da dam kocku i pičim doma po bjelom putu.
Kad odjednom glasovi počnu da govore vidi ovog kako je napušen ,al se unakazio ,ajme majko , orka prasica ,oj mili bože...
I ništa pičim ja i dalje sad se vračam nazad (jer sam skužio da nemogu tako nazad dužim putem) i govorim si možeš ti to samo piči ravno jebo glasove i nemoj glavinjat puno samo ravno ,kad odjednom čuje se neki glas muhhahahahah hahahah muhahahha gledam oko sebe šta je to kad odjednom vidim nešto skače u daljini i ide prema meni ima ih više neke lopte kontam ne nisu to lopte to su neke glave koje se smiju muhahhaha skaču oko mene šta je ovo koji trip...
Kontam samo se smiri nemoj zverlat okolo samo gledaj u pod i piči doma ,dođem ja doma glave zamnom ,mislim si sta cu ovakav doma idem negdje u šumu ispucat trip uzmem katanu da se obračunam sa glavama i pravac za šumu .
Dođem do neke livade na sredini livade hrast i iz njega ide duga sa koje padaju nakazne glave koje se smiju uz zaglušujuču buku ,idem prema hrastu vrti mi se uzimam katanu i uništavam glave koje su posvuda počinjem polako gubiti svjest i nakraju percepcija nestaje blek aut padam u nesvjest...
Budim se sa pertlama zavezanim za drvo ,odvezujem se probam se dignuti sav zgužvan i mamuran gledam na sat prošo jedan dan...
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Majketi, jel ovo Top Lista Nadrealista? Taj "neki skunk" jel on došao u malim kvadratićima sa šarenom sličicom na vrhu :lol:
 
  • Haha
Reactions: trevor

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
hahaa, kad sam ovo procitao gotov sam, ajd sad ozbiljno ako se ne zajebavas covjece zasto pusis ako imas shizofreniju to ti nije pametno nikako
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
@Weeder146 -Voleo bih da saznam KAKO SI SADA, 6 godina kasnije i sa 6 godina više iskustva?! :thumb:
-Spontano sam naleteo na ovaj deo o ''paranoji'' i baš mi je prijalo tridesetominutno prečitavanje, vutra.org je u top-5 mojih otkrića... SREĆNO i POZZ...!!! :sun2:
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
@Stipe -Nisam uočio očiglednu poruku koju si mi poslao da je Weeder poslednji put posetio sajt 2011 godine.:upiii: Kada sam ti odgovorio iznad, gledajući iz sadašnje perspektive, ispao sam najblaže napisano pravi bukvalista.:fuck: Nemam iskustva sa forumima i zadržavanjem na istim dok ne naleteh na Vutra.org pa se lagano privikavam... petogodišnja družba u internet ''selu'' zvanom facebook mi je naneo moždane grinje, pljesne mušice i spider mites pa se sada uz Vutra.org lagano ''lečim''. :D
-:respect: i POZZ. od polubivšeg bukvaliste! :sun2::cool23::sun2:
 
pozz, novi sam na forumu, al pratim vec par sedmica i rijesio sam da se i ja ubacim..
siljim vec nekih 5 godina redova
moj "problem" kad se zasiljim da mi ima nesto trece u mislima..
npr ako se nesto dogovaram sa nekim, u glavi mi se razrade odma neke teorije zavjere da ce me zajebat u tom fazonu pa se onda misli prosire u nedogled.., to me nervira vec nekih 2,3 mjeseca..
bas je glup osjecaj al ne znam sta je reći :D
do cega bi to moglo biti xDDD
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
Od kad pusim maru, znalo je tu i tamo bit nekih prenosa, ali nista toliko spektakularno da bi se pamtili. Ipak postoji jedan dozivljaj, gdje me mara bas ludo vozila i pocelo srce da lupa brzo i strah kakav do tad nisam osjetio.

Bilo je to prije 3-4 godine, uzgojio sam divnih 14 domaja, ali da ne razvucem sad na toman, odma cu o tom svom tripu.

Spremam se za spavanje, smotao dzox, zovem curu, pricam o nekim planovima i pusim. Lezim na ledjima, glavu okrenuo u stranu, a ruke na stomaku tako da sam ono prste spetljao, dzox ispusen. Fatam sebe u nekom trenutku kako curi samo govorim "aha", a bahni me malo to, jbt ja pricam na mob. Soba 3x3 zamracen prozor, mrak ne vidis prst pred okom.

Pokusavam ruke da razdvojim, ali ne moze, imam osjecaj da su se spojile. Sto vise pokusavam vise me strah fata. Pricam curi u panici sta mi se dogadja. Njoj smjesno u pocetku, poslije mi objasnjava da je nemoguce. Znam i sam da ne moze bit, al strah me tako je i panika me ufatila, ne mogu da razmisljam. Nakon nekog vremena uspjevam otpetljat ruke, palim svjetlo i s upaljenim svjetlom zaspim. Sav sam se oznojio te noci.

To je jedini put da mi se tako nesto desilo za sve ove godine.
 

Hosimir

Aktivan Član
05.12.2015
113
518
93
Gdje ti nisi
ja imam nagon kad se napusim da ga podajem uz muziku i tako me osjecaj preplane da se uzivim maksimalno,
i jednom sam sa motora onesvjestio se kad sam prepusio i uletio u kanal lezo 15 minuta sreca malo zabaceno mjesto bilo, i u kanalu trzno se iz sna odakle ja ovdje i nastavio kuci sreca nisam brzo iso ali nisam ni mogao osjetio sam sta se dogadja vec, doso kuci lego spavat osliko se od znojenja na krevetu
 
Poslednja izmena: