Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2018
82
144
33
Columbia
Haha meni osobno nije nesto takvo mada sam u zivotu imao 2 losa dointa sa gorim simptomima od toga, ali to su 2 dointa od njih par tisuca.. sve u svemu znam ljudi kojima se desilo sta i tebi, zapalila si dobru travu i sve 5, ne bediraj se, tesko da ce se to ponoviti u nekoj blizoj buducnosti, skuliraj glavu, zaboravi to i idemo dalje.. ;)
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
smanji doze, ako on moze pogruvat boga i oca ne moras i ti sa njim...nego koliko dugo pusis??ili jos bolje koliko god imas??eyessss:
meni to lici na ona pocetnicka pregruvavanja, vruce-hladno, preznajavanja, odsjekle noge...dok se organizam ne privikne to je tako...
sve je vise postova na forumu tog tipa, pocetnici pomalo gruvajte pa nece bit izvrtanja..smiley9934
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Zbavi sebi kakvu lulicu ili kakav bongić, a i vejpat nije loše, i doziraš sama sebi doze..
Danas većina ne poznaje svoje granice, dobre vutre ti je čak i 0,3g dovoljno da se odvališ, a ovamo ljudi roknu 0.5-1g u topa, i onda se ibrete što ih radi tako.. kako švabe vole reći: "die dosis macht das gift"
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Ja kada sam ušla u tridesete, skontala sam jednu stvar, meni jako bitnu - vutra je mama zrelosti.
prvi džoint sam zapalila sa 16 godina. sve poslije toga je bilo tjeranje na nešto što svi rade, a mene totalno pere, ne bude mi dobro. Nakon toga, vratih se majci sa svojih 27 godina, liječila psorijazu, nakon toga evo i išijas i - super sam. ne mogu reći da mi i psihološki ne odgovara, naprotiv - vratila me je zemlji, imam sjajan fokus, volim i sebe i život. Ali da, to su moje tridesete i zato vutra po meni i jeste mater zrelosti.

Da sam imala ovaj forum, internet generalno , znala bih da nisam jedina koja prolazi to kroz što prolazi. Zato, kažem svima koji prolaze kroz ove čudne efekte vutre - Nisu to čudni efekti vutre, nego niste spremni da primite to što vam se nudi u tom momentu. ako vam nije bilo ugodno - odvadite i nađite si optimalnu dozu. drugo, apstinirajte. treće, vidjeli ste kako vas radi, nađite si idealne uslove da ponovite - okruženje, atmosfera, ljudi...

Kao što rekoh, vutra je majka zrelosti, pronalazite sebe, ugodite sebi i nemojte se dati staviti pod bilo kakav pritisak. SAmo opušteno i gow with the flow. ::listomahanje::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Danas većina ne poznaje svoje granice, dobre vutre ti je čak i 0,3g dovoljno da se odvališ,
ma i manje, evo bas sinocke, smotam oko 0.2 mix haze i skunk, kao da gledam basket, a onda pad pritiska, prilegao na trosed i kao odslusao tekmu.
probudio se jutros nesto pre 8, zakucao 12h ybt :D
ovo mi se vec drugi put desilo sa liberty, doduse ovaj put bez one drhtavice iz slicne teme, tada je bila cista hejz oko 0.3 kako si rekao i nakon par sati kao nov;
sad se nesto mislim da nije mozda dovoljno sazrela, cvetala je 65 dana, mada je bila dosta mlecnih, znaci jaka u PM!
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Istina.
Ja ponekad smotam topa ujutro, i povucem 2-3 dima, i spuca me prilicno. I tako taj dzok stoji po sat-dva, pa opet povucem koji dim pa izgasim.
Pola dana i vise budem napusen od jednog dzointa. :D

Ali i znam ponekad biti krmak pa ispusiti par komada na dan. Ali to je vec pretjerivanje da se razumijemo.
:razvaljen::
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
@Mimak123 pazi se ti devojko da tebi ne sole dzoint sa kakvim heroinom.... Vec par puta citam tvoje dozivljaje i mogu ti samo reci da se pazis sa kim se druzis! Meni su jednom smestili dusmani tako da zbog toga ti to govorim...
heroin po džointu? :whato:: kakav užas. ja do sada nikada nisam nailazila na takve slučajeve, kontam i logika je neka, zašto bi neko to radio, zar se to isplati? znam samo da su ranije kružile priče o tome kako je vutra nečim prskana kada ljudi totalno odvale, a uglavnom se radilo o dobrim i potentnim hibridima. :sun2:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Pršću da, sa onim šitom što bude u onim sranjima Bonsai, Spice, a za miris koriste ekstrahirane terpene cannabisa (imaš po netu legalno kupit lemon, blue berry i tkd..), i sa tim mjenjaju miris/ukus.. Takvog šita je bilo prije par godina punu tonu u mojoj okolini, zbave "domaćicu" albansku, a švabo to neće, quality as usual, pa su tako dizali potenciju i miris/ukus.. ima svega i svačega, zato se treba čuvati i paziti ko ti poslasticu pruža, ništa bez lične kultivacije ili nekog koga poznajem, ono si što jedeš/konzumiraš..
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Pršću da, sa onim šitom što bude u onim sranjima Bonsai, Spice, a za miris koriste ekstrahirane terpene cannabisa (imaš po netu legalno kupit lemon, blue berry i tkd..), i sa tim mjenjaju miris/ukus.. Takvog šita je bilo prije par godina punu tonu u mojoj okolini, zbave "domaćicu" albansku, a švabo to neće, quality as usual, pa su tako dizali potenciju i miris/ukus.. ima svega i svačega, zato se treba čuvati i paziti ko ti poslasticu pruža, ništa bez lične kultivacije ili nekog koga poznajem, ono si što jedeš/konzumiraš..
To je užasno, ali valjda iskusni useri mogu shvatiti da nešto nije ok? ja nikada nisam pušila nešto za što bih mogla reći da nije vutra, tj. da je neko sranje koje je prskano nečim. znalo me je lijepo izvozati, ali kontam da su samo jaki i potentni hibridi u pitanju, jer čim me spusti, budem skroz ok.

jedino što znam je - ilegala je sranje i treba paziti od koga i odakle. Nisam upućena, ali ako neko ima link za thread o kontaminiranoj vutri, neka ga šibne u komentar, a ako nema, da li neko ima iskustva s tim? tipa da je dobio nešto što čak i na oko ne izgleda kako bi trebalo, a pod lupom nađeš svašta? ja imam led lupu i svaku turu onako pogledam da vidim kakvi su trihomi i je li sve kako treba. najgore što sam vidjela do sada je vrlo malo buđi u jednoj turi i to je sve.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Pa gle, imaš tisuću načina kako štrekati vutru, od tečne plastike do spreja za kosu, od šećera, brašna pa do pijeska, paleta izbora ti je ogromna, a kada zamisliš da je gram vutre po zapadnoj europi između 10-18 eura (u njemačkoj npr negdje čak i 15 eur gram) onda se naravno isplati zaradit na kvantitetu (težina), a ovdje ti gandžu puše mladi i stari.. skoro svugdje zabranjeno, a gdje god makneš, imaš miris skunka u nozdrvama..
Imaš crnaca ovih što su došli ko izbjeglice, sjede po parku i nude gram vutre za 20 eura i tkd.. ništa strašno više ovdje.. default današnjice..
Pare, samo pare su u pitanju, briga onog tamo dilera oćeš ti dobit neku bolu na plućama, bitnije mu je na 10g vutre dobit 2-3-4g dodatno uz prskanje, to mu je odmah 100 eura više na crnom tržištu, tako to ide danas..
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Razumijem ja tu poganu kalkulaciju i čula sam priče da je na zapadu baš taj grit weed i šta sve ne česta pojava. nisam čula da je to postao učestao problem kod nas na balkanu. ovdje je i crno tržište, manje, više ok. jedino čega se treba realno plašiti je upotreba pesticida. Ne znam, nisam pametna, ali sam prezadovoljna svojim izvorom.

Lak za kosu, tečna plastika, šećer, staklo i sl. se može prepoznati pod lupom. Legalizacija je jedino rješenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
26.07.2018
3
2
3
25
E ovako sinoc ja i drug srolali topa popusili i sve ok krenuli u laganu setnju i posle nekih 20 minuta mene krene da radi u pocetku bilo ok ali posle toga ono kasnile su mi reakcije cuo sam samo svoj glas,avoje korake hteo sam da se onesvestim spavalo mi se uzasno znaci idem ulicom a spavam bukvalno imao sam trip kao da sam u nekom snu i bas mi je lose bilo i odlucim da se umijem pojedem nesto slatko kad ni to ne pomaze onda krenuo da legnem al ono bas je bilo gore pregrejavao sam se bas mi je bilo vruce srce je radilo ono bas brzo i probudim se ujitru i nije mi bilo dobro voleo bih da znam sta je u pitanju posto mi se ovo nikad nije desilo a pusim negde oko 3 godine
 
Poslednja izmena: