Cudno dejstvo marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.11.2013
21
15
3
29
Maroko
Pozz svima da skratim pricu pusim vec 4 godine vutru ispocetka sve bilo cool ono dobar filing smijeh i sve to i u posljednje vrijeme mi je skroz lose.... uradi mene ona sve al isto kao da sam se podero heroinom nisam opusten nikako dodju mi neke misli lose skroz i onda kao i obicno sto trebam da legnem spavat ko zaklan ja legnem spavat i kad zatvorim oci onda dodju mi neke misli bezveze i lose se osjesam pa da li je neko imao iskustvo sa tim da li je do vutre ili do mene testiro sam i sebe nisam pusio 2 sedmice i nadao sam se nekoj maloj promjeni ali nista..isti filing bezveze inace kad pusim uzgojenu onda nista a cim uzmem sa ulice ma de kakav heroin ma stone neki lvl 99
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Heroin i travu stavljati u istu recenicu je suludo.
Pitanje je;dali ti pusis marihuanu ili neku "crnu mambu","spice"i ostale kerefeke koje su sinteticko smece.Jer sve vise vas dolazi sa istim problemima.Moje misljenje je..batali se ulice,sintetike i vataj se uzgoja ako ti je stalo do zdravlja;):razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR- and schmizla

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja neznam..ako doznas javi da ja svoju pospricam:cool:
Edit;vidi..dugo si na forumu pa mi je glupo nesto pametovati ali savjetujem da se batalis "pustih"prica.Pravi uzgoj kroz praksu i edukaciju starijih clanova travu donosi jacu,kvalitetniju..Nikakav carobni napitak;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Zbog tih razloga sam počeo gaiti! Pazi šta duvaš svakakva đubrad se valja! Naježi me tvoje pitanje.
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Najbolje ti je da pušiš gdje ti je najbolje gdje se osjećaš sigurno da nema policije i neko ko bi te drugo.
Opasti se dok pušiš puši i pričaj sa frendom baci neku priču tako ja uvjek i bude mi fino.
A pre pušim pa cimaj se da nece rija, pa oci jesu li crvene, to samo izbaci iz glave misli da ti je super.
Ja sam se tako pre cimala pa se prebijem sa nekom jačom vutrom pa srce hoće da iskoci nikako mi nije dobro, a sad kada se poderem ako kuca brže sjednem izvalim se i počnem da pričam sa srcem u fazonu ajd jače, ajd ako smeš i samo polahko počne da se smiruje i onda najljepši osječaj.
Uvjek se na pozitivnu treba mislit, a ako si tužan sjeban strah ono ovo to ne valja.
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
i ja se ne smijem kad zapalim ,tj rijetko :djede:
al' sam zato ful smušen :D


Hahahahha

Pozz svima da skratim pricu pusim vec 4 godine vutru ispocetka sve bilo cool ono dobar filing smijeh i sve to i u posljednje vrijeme mi je skroz lose.... uradi mene ona sve al isto kao da sam se podero heroinom nisam opusten nikako dodju mi neke misli lose skroz i onda kao i obicno sto trebam da legnem spavat ko zaklan ja legnem spavat i kad zatvorim oci onda dodju mi neke misli bezveze i lose se osjesam pa da li je neko imao iskustvo sa tim da li je do vutre ili do mene testiro sam i sebe nisam pusio 2 sedmice i nadao sam se nekoj maloj promjeni ali nista..isti filing bezveze inace kad pusim uzgojenu onda nista a cim uzmem sa ulice ma de kakav heroin ma stone neki lvl 99

Samo te pere fino

Posadi sebi neku sortu Automatika koji daje


EFFECT Happy, Relaxing

Ako ne možeš naći pomoći ćemo ti, ako ništa prestani duvat pa opet pocni...

Al ništa bolje nego kad gajiš svoje pa gledaš kako napreduje, pa procvjeta, pa najljepši miris, a na kraju kad se srola to ne može se opisati.
Znaš šta pušiš kako si šta radio s nje koliko uložiš u biljku ona duplo vrati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.