cudno do bola, jel itko jos..?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2008
11
1
0
37
uzeo sam pre par dana od nekog dilera kod mene za 500 din (5e) ket 1g... bilo je puno semena, mrvila se skoro u prah kad je stisnem, blag miris, skroz suva ni malo smole.... a ipak smo se nas 5orica (pusimo vec dugo... i pusili smo kako se kaze od IGLE DO LOKOMOVITIVE) pokidali... smotali smo 3 stotke i nije nam bilo dobro... nas trojica smo dobili upalu trbusnjaka od smeha... jedino je lose bilo drzi neka dva sati i pocne da popusta... sta mislite o ovome???
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
b3o82 je napisao(la):
uzeo sam pre par dana od nekog dilera kod mene za 500 din (5e) ket 1g... bilo je puno semena, mrvila se skoro u prah kad je stisnem, blag miris, skroz suva ni malo smole.... a ipak smo se nas 5orica (pusimo vec dugo... i pusili smo kako se kaze od IGLE DO LOKOMOVITIVE) pokidali... smotali smo 3 stotke i nije nam bilo dobro... nas trojica smo dobili upalu trbusnjaka od smeha... jedino je lose bilo drzi neka dva sati i pocne da popusta... sta mislite o ovome???

Sledeci put smotajte manje.Otrovacete se od tolikog dima.Ako je toliko dobra vutra nema potrebe da se gusite bezveze. :pat:
 
01.02.2008
11
1
0
37
GreenMan je napisao(la):
Sledeci put smotajte manje.Otrovacete se od tolikog dima.Ako je toliko dobra vutra nema potrebe da se gusite bezveze. :pat:

meni je bilo bas lepo, a i trenirao sam tj ko da sam uradio 1000 trbusnjaka :D

ne stvarno sam bio zaprepascen... tako da sto se mene tice -= Izgled, miris, boja, kristali, masnoca, svezina=- vise nista ne znace...:hippy::respect:
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
Meni se isto to desilo samo s malo drukcijom vutrom. Tako je lijepo izgledala , a za miris da ne govorim. Moj frend ju jedrzo u paketicu u djepu a mogao si je namirisati na 2m od njega. To je sve bilo dobro, ali nije djelovala apsolutno nista, kao da popusis cigaru.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
meni to nije nista cudno, no da ne pricam, hedovi varaju, to je naprimjer kao oces gledat Jessicu Albu a dobijes Michaela Jacksona...i ja sam ostao zaprepasten jednom tako...trava izgleda super odlicno, sve sami hedovi, a rad je bio na nuli, samo su pluca boljela bezveze:watchplant:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Zna li netko i hoce li napisati (ako zna) nesto o ovoj problematici?
Netko je prije koje vriejme postao sliku vutre koju je uzgojio, koja je imala sve:kristali,debeli masni vrhovi bez iti jedne sjemenke a rad, nula!
Njemu ste rekli da je to do genetike, tj moguce je da je bila oprasena sa sidustrijskim sjemenom te da je tako pokupila niski nivo thc-a...al no, vu je stvarno extra izgledala. Dali je i ovo sto pricaju ljudi isti slucaj?
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Meni se dogodio jedan takav outdoor.
Mirisala ja sa 50m, bila je toliko masna da je mozes usitniti samo sa makazama.
Izgledala je perfektno, ali rad=0.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Brener je napisao(la):
Dali je i ovo sto pricaju ljudi isti slucaj?

meni se cini da je to isti slucaj, ta neka prica je i tamo bila...vidio sam tu sliku biljke, izgleda prefino, ali je netko napisao da ne vrijedni ni najmanje....to je sve moguce...

priroda je zeznuta stvar