cudno do bola, jel itko jos..?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
dakle, ubo sam neku vutru jucer.. s obzirom da je regularna cijena i sve, izgleda zaista prebolesno... kristali se vide, ima ih recimo dovoljno, nema jedne jedine sjemenke, sami hedovi, nema sice... i mirisi po limunu! ali intenzivno bas po limunu..

nazalost, unatoc impresivnom mirisu i izgledu, rad je gotovo jednak nuli!!

iskusan sam pusac no na ovako nestko nisam nikada naletio. ima li tko od vas slicno iskustvo? btw, kristali su bas thc, nije netko prosuo limunsku kiselinu pa da mirisi na limun i vide se kristali..

kao sto rekoh.. cudno do bola.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hmmm zbilja cudno..
Miris limuna bi se jos dalo objasnit time sta netko voli ubacit limun u vrecu trave da bi odrzao vlagu i sprijecio presusivanje.. ali vidljivost kristala golim okom i nikakav rad je.. hmm veoma cudan.. osim ako netko nije musku zagrijo i zakamufliro je secerom u prahu :rofl:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
nije.. probao sam prozvakati mali hedic na jezik i nema okusa. meni prvo palo na pamet da je limunska kiselina al nije. makar su kristali lim kis preveliki. al isao sam svejedno probati. stvarno nisam na tako nesto nikad do sad naletio. a je vutra i jesu origigi kristali... nije bitno sto nema rada nego me taj miris limuna fascinira.
nazalost nemam fotic da napravim makro fotku, pokusat cu s mobom pa ako ispadne sta prihatljivo, postat cu...

misterij ostaje...
 
18.10.2007
4
0
0
37
ovako, to sto mirisi po limunu, moze bit da je neka citral strain. u tom slucaju si stvarno naletio na dobru zizu. ja sam je probo u damu, stvarno mirisi po limunu i dobra je. ali tesko da si to dobio. vrlo je rijetka, posebno u ovim prostorima, al nikad se nezna... sto se tice da nema rada...pa sad, ja sam isto jednom naletio na tako nesto( prebolesno je izgledalo i sve al nije pralo). doso sam do jednog pomalo neobicnog zakljucka. jeste li ikad vidjeli vutru nakon sto je konzumirana vulcano vaporizerom? taj stroj zagrijava vutru na odredjenu temperaturu pri kojoj samo thc izgorijeva, ali ne i ostatak, pa vutrica izgleda ko i prije samo ne pere...sad malo je vjerojatno da to netko radi ovdje, ali ja si to nisam mogo drugacije objasnit..
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
evo ovo je slikano mobom pa se zadana problematika bas ne vidi...
naime, hed izgleda ko hed, pod svjetlom stvarno izgleda kao maaajka. ima puno puno kristalica po njemu.. da, bas bas pravih kristalica, znam kako moraju izgledati. kristali su kao na npr whitewiddowu ili necem slicnom. a svejedno, rada nema... WTF=?

btw, mislim da je tvoja teorija u mom slucaju nemoguca.. a i zar nebi onda kristali nestali nakon konzumacije u vaporizeru?

mislim, mozda je moguce ali cisto sumnjam. tip od kojeg sam to dobio ni nezna sto je vaporizer pa ono...
 
18.10.2007
4
0
0
37
e reko sam da je malo vjerojatno... meni se to isto jednom desilo kad sam od slovenaca rijesio neku skunu.. nije prala i gotovo...stvarno neznam. ko zna sta su ludi nizozemci poceli uzgajat...mozda vutru koja ne pere??
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
poslje vaporizacije trava je dehidrirana do te mjere da je mozes prstima skoro u prah smrvit.. tako da mi se cini kako bi weedkillah skuzio do sada o cemu se radi da je to u pitanju.. nego.. ajd ti meni to na sampling neki ustupi pa cemo vidjet dal puca ili ne :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ma nije u pitanju vaporizacija brijem... nije toliko suha... probat cu sutra nabaviti fotic pa napraviti makro snimku da se vide dlacice i kristali.. pitao sam cak i jednog frenda koji pusi vec 8 godina i kaze da isto nikada nije na tako nesto naletio..
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Uzmi svu preostalu travu(taj vrh i sve sto imas),smotaj pljugu i prilicno sam siguran da ce proradit.Zna bit trava,super mirisi,super izgled,uzmes malo nista,malo vise nista,uzmes puno ko da si popusio 2 tone prosjecne trave.Ako pusis svaki dan pauziraj na 2-3 dana.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
A možda je loša genetika u pitanju ? Neka domaja, dobro uzgojena ali ne radi ? Čini mi se da je neko već pisao o tome, uzgojio indoor, trava izgledala strava, a rad ... nikakav. :sad2:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ko ga hebe... danas ide sve u jednu fumu pa cemo vidjeti. ako ni onda nebude rada onda nek ide k vragu :) javit cu vam rezulatat
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
losha genetika... premalo thc-a

Moze hed da izgleda kao prva klasa i kristali i miris i lepljivo i sve pa cak i dim tezak kao da je nesto kvalitetno. Ali ako nema thc-a... nista od toga :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
nazalost, nisam nasao digitalac na vrijeme pa je problmatika otisla u dim :) sve sam stavio u jednu fumu i ono... nije bilo lose. no s obzirom na izgled i kolicinu trebao sam biti totalno odvaljen a nisam bio.. vjerojatno losa genetika. ako opet naletim na to slikat cu makro pa postam..
 
03.09.2006
34
4
0
Ja sam jednom naleteo na takvu biljku. Bila je toliko lepa, mirisna i masna.... Ali nista. Ja i prijatelj smo purnjali po stotku u G, ali nista. Pomirisi je, ako malo mirise na bosiljak, onda je u pitanju ista vrsta, i od nje neces dobiti nista. Neznam kako se javlja taj fenomen. Jedan moj drugi prijatelj je od istog semena dobio dve biljke. Jedna je bila bas takva kako si je opisao, a druga smrt u diskoteci. Ovu prvu losu je pustio da poraste, a ovu kvalitetnu stalno cupkao i purnjao.

Moja predpostavka je da je u pitanju sorta koja zahteva mucenje,cupkanje, iliti mucenica koja nije mucena... Ali to je samo glupava predpostavka.

Sa druge strane dosta ljudi se koristi prljavim trikovima kako bi prodali losu tricu. jednom sam naleteo na secerusu. Mozes misliti kako je izgledala na oko.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kakvo mučenje i maltretiranje, o čemu pričaš??

Imaš hibrid/domaju/pravu travu (nazovi je kako hoćeš) i imaš industrijalku. Kraj priče:eek:hno:
To kako se nekome zalomi, to je druga stvar.

I ako ima miris po bosiljku onda je sigurno outdoor industrijalka koju je uzgojila neka stara baba iz doba titove republike zajedno sa svojim začinskim biljem! Od ostalih okusa lako možeš pronaći i mentu, matičnjak, kadulju itd.:rofl:

:maryjane: