Cudno sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.12.2010
33
9
0
45
Drug mi ima papigu..... i svu hranu koja ostane istrese sa balkona u travu (nije to neka kolicina da bi bilo smece + organsko i te stvari)...
poslije nekog vremena spazimo poznato nam lisce.... malo se damo u potragu za uzrokom "zasto je to tu, a nebi smjelo da je".... i poslije dugo mozganja kao jedino rijesenje smo nasli sastojak u kutiji sa hranom za papige.... imedju ostalih sastojaka razih sjemena stoji i kanabis.....

interesuje me da li ta sjemenka uopste moze da izrodi ishta bitno ili samo ima isto lisce?
mada postoji i sumnja da je on bacio visak sjemana od domacice kroz isti taj balkon i nije mi spomenuo....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vjerojatno ništa od toga.Znalo se desit i da izraste iz sjemena koje je iz paketića super vutre,biljka koja nema ama baš nikakav rad,tako da je ovo definitivno nešto na što ne bi trebalo gubit vrijeme,ali ako baš hoćeš,testiraj :)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
290.gif
:rofl:
 
04.12.2010
33
9
0
45
hm..... ovo me zainteresovalo....
interesuje me sam rast... (simulacija)... posto bi mi bio prvi box i prvi pokusaj uzgoja... da se ne bacam odma na neki kvalitetniji pa da mi propadne dok sve ne ustimam.... a da ne sadim tulipane ili karanfile.....
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
za sjeme iz hrane za papige mislim da je
to kanabis sa minimalno thc-a ili industrijska konoplja
a ako zelis stjec malo vjestine
onda uzmi sjemenke iz nekog paketa, ne kosta te nista
pa mozes uz malo paznje i truda dobit finih cvjetova
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
opće je poznato da hrana za papige sadrži sjeme industrijske konoplje iliti one ne psihoaktivne, bez thca
 
04.12.2010
33
9
0
45
rado bi uzeo iz paketa ali ovde nema ni za ljeka...... nisam nasao u nasem "selu" vise od pola godine...... da ima za naci nebi se ni trudio uzgajati (ustvari jos bi se dvoumio....)
svi se pucaju hemijom.... fuj.... dileri nece da se bakcu sa sicom.... a klincima svejedno, samo "daj".....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Onda čitanje (več si dosta pročitao vjerujem,ali nisi sve što treba) i odluka šta i kako.
Ako ideš na indoor i,kako sam shvatio,cfl,onda si složi boxić za par manjih biljki.Nek ti ne bude manji od 50cmx50cm a visinu nemoj manje od 100cm.Ostalo sam moraš zaključiti šta i kako_Ovo sam ti napisao zato što sam ja pogriješio u vezi dimenzija boxa kad sam kretao.Ako ikako možeš,izbjegni bilo kakve akcije sa malim kutijama.Ovo ti je naj manje što ti preporučam.Ako ne ide,onda tek kakvu pc-box varijantu i ostale micro šeme razmatraj.
Poanta je,ako ne možeš rješit neki paketić,onda naručuj sjeme.Ovo ti se ne isplati...Samo nemoj štedit na svjetlu,ventilaciji,zemlji i gnojivu (koje ti ne treba prvih 20 dana).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.