Cudnovati caj!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ovo nema nikakve veze sa ikakvim drogama.
Neki dan me bolio stomak, i mama mi je ubrala neku biljku MENTU sa malim ljubicastim cvijetovima, koja ima jako intezivan i pomalo napadan miris, koja kao ublazava stomakobolju, stavio sam malo te biljke u vrucu vodu zato jer mi je rekla da nestavljam vise da ce mi biti previse jak, ja tako napravio, ohladio, sjeo i pio mozda 15-ak minuta, i ono stomak me prestao boljeti, svaka cast to biljci :lol: :lol: :lol:
I nishta za 2 sata sam isao spavati i nesta cudno mi se desilo shto mi se nikada prije nije, ono smjestio bih se udobno u krevet, i kao da sam bio svjestan da san pocinje, ono tijelo mi je bilo totalno opusteno i cinilo mi se kao da je san poceo, ono vidio sam nekakvu scenu
di netko govori neshta i puca nekom koje okrenut ledima iza njega u glavu, to mi je bilo cudno pa sam otvorio oci i sve normalno, tako sam imao josh jedan ali njega se nemogu sjetiti, i kao da mi je ostala slika scene iz sna dok nisam otvorio oci, cudno
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
aaaa..menta...ima ih 20ak vrsta..osobno u vrtu mi raste jedna! :D

Nisam je koristio za èaj,ali sam preko ljeta poslije svakog ruèka ubrao 2-3 listiæa i malo ih žvakao.. :lol: ...super osjeæaj!

Btw. Pošto si južnije možda je tvoja jaèa..pa blagotvornije i djeluje...hehehe...jelde fora?! 8)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kod nas rastu: M. pulegium,M. arvensis,M. spicata,M. longifolia,M. dalmatica,M. aquatica i dr. :D

Mentha piperita (paprena metvica) je križanac vrsta M. aquatica i M. spicata...
Intenzivno miriše zbog eteriènog ulja u kojem ima 50-90% mentola...èaj od lista paprene metvice služi kao lijek kod grèeva želuca i crijeva,bolesti žuèi... :lol: :lol: :lol:

Da se i to zna... :wink:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
da i mene ta spika podsjeæa na lucidan san
bilo na htv "na rubu znanosti" prije par tjedana
progooglaj na temu astralno putovanje, lucidan san i tak to
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
e sfinga , menta ili ti nana, kako god, ti pred spavanje utce na metabolizam i ima blago psihoaktivno dejstvo, sto ti samo moze pomoci ako si vec upoznat sa svojim umom i znas kontrolisati snove...najbolje idi na pijacu pa tamo pitaj za mentu i koje sve vrste imaju , sto juznije to tuznije ;-)