cvat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2009
6
0
0
40
Biljke rastu neka 3 mjeseca, na režimu 18/6, biljke su počele cvasti, a bez da sam prebacivao na 12/12, kako to, čitam i čujem da cvatnje nema bez režima 12/12?
Radi se o domaćici, ne automatiku.
 
22.09.2009
6
0
0
40
Teglica_Unka je napisao(la):
to sto je pustila par pistila to ne znaci da je pocela da cveta

kako, jednog sam mužjaka već izvadio, jasno su se formirala jaja, ostale su počele dobivati pistile pri vrhu i po stabljici...
Koji je onda znak cvatnje?
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nakon tako duge vegetacije biljka sama počne pred-cvjetanje . Čak se događa i nešto ranije , svaka biljka koja je u vegetaciji 8-10 ili više tjedana će pokazati pistile(pre-flowers) ...to je potpuno normalno.

Što ti prika pokušavaš ? Uzgojit diva unutra pa ga izbait van i napravit čempres??? :D
Mogao bi koju sliku opalit ...čisto onako rekreativno .
 
22.09.2009
6
0
0
40
HazeSeeker je napisao(la):
Nakon tako duge vegetacije biljka sama počne pred-cvjetanje . Čak se događa i nešto ranije , svaka biljka koja je u vegetaciji 8-10 ili više tjedana će pokazati pistile(pre-flowers) ...to je potpuno normalno.

Što ti prika pokušavaš ? Uzgojit diva unutra pa ga izbait van i napravit čempres??? :D
Mogao bi koju sliku opalit ...čisto onako rekreativno .

Pa moram priznat da i nisu neki divovi, zato su i bile tolko dugo u vegetaciji, biljke su prosječne veličine, nekih 40- 50 cm, jedna nešto veća.
Nisam znao za pre-flowers, prebacujem na 12/12 drugi tjedan.
 
22.09.2009
6
0
0
40
vodenichar je napisao(la):
auuu brate pa tolika vega a tako male?? sta se desava

Takva je sorta domaćice, najvjerojatnije, 50cm su njih 3 i jedna je oko 80cm...
Vegetacija nije baš puna 3 mjeseca, sad bi trebalo krajem 3-ćeg mjeseca biti nekih 11 tjedana...
Možda je caka i u tome što biljke uopće nisam gnojio (dobro su rasle u vegetaciji, pa nisam vidio potrebu za gnojenjem) , kao što napisah u postovima prije, počele su izlaziti prve pistile, da li gnojiti u ovoj fazi i s kojim gnojivom, cvijetanje ili vegetacija?
Pretpostavljam gnojivom za cvijetanje...
 
S

silikolor banda

Guest
auuuu brate pa sto ih nisi hranio. pod hitno nabavi neko za cvetanje i neka odnos bude 15-15-20 NPK
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Dobar si 3 mjeseca vege.....
Mislim da je mrcina prava sad alizapamti da bi mogla brzo izgorit sama od sebe na taj način ako je prebaciš 12/12
Ja samimao takav slučaj sa ovom biljkom koju sam uspio do kraja odradit jer mije prije nje jedna vrisnula sama od sebe baš tako jer nisam prebacio na 12/12



To je slika od nje i preživila je ta...
Ali ako već nema slika daj reci jeli sad približno takva ili je još jača od te....
Toj je biljki bilo 2 mjeseca i nešto dana neznam sad točno...