Cvjetanje ili jos vege ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Kali sadio sam Kusheve iz DNA genetic banke,Sensi banke i Royal banke stoga mislim da su to kushevi i to Special kushevi jer previse nalikuju tim istim kushevima kojih sam se puno naglodao vec...Inace rastu sa debelim stabljikama i debljim stapkama od lisca,puno puta se moze pokazat da cak i nakon par noda kush i dalje tjera troliste umjesto da napreduje pa ide na peteroliste i tako dalje,hedobi budu nabijeni i brlo brzo zavrsava sa cvijetanjem jer je bise indika nego sativa strain,mozdase i varam ali eto to je moja pretpostavka za koju mislim da je tocna.
Augustine na drugoj slici mislim da vidim pistil,a na 5 slici mislim da je mudonja na zadnjoj slici mislimda je 100%tna zenka ali ne mogu sa sigurnosti jos reci sacekaj jos koji dan pa pobacaj slike.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jedina fotka na kojoj ja nesto vidim je ova koju sam kropovao, al bojim se da to cura nije
axfub6.jpg
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ljepo si ih pritegao a sto se tice mirisanja ako ti to sad stvara problemimaces itekako velike probleme kad procvjetaju,ako nemas love za filter ne znam sta bi mogao napravit.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dobro si i prosao, samo gledaj da maknes hermije dalje od cura, il skloni ta 4 i razvali sa tri cure dalje
 
06.05.2013
13
3
0
Pozzz ekipa daj mi recite jel muska ili zenska biljka i kako da ju stavim na cvijetanje jer dugacaka je 55 cm i neznam sta sam indoor ili outdoor...Uslovi: drzim ju malo na balkonu, malo u sobi, malo u dvoristu (znaci nema nikakvih lampi nego samo koliko joj sunce sija)... dajem joj vodu svaki dan, jucer sam je cak i gnojio tekucim gnoivom i tako..Neznam koja je sorta sjemena.
http://postimg.org/image/k20ga3dq1/ http://postimg.org/image/5vx7ex0yj/ http://postimg.org/image/i9oqtnngx/
Nadam se da sam pogodio temu, jer je sve razbacono po citavom forumu...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
minimali je napisao(la):
Pozzz ekipa daj mi recite jel muska ili zenska biljka i kako da ju stavim na cvijetanje jer dugacaka je 55 cm ...
kako mislis da odredimo pol ako biljka jos nije procvetala... imas dve opcije, radi je outdoor i pusti da procveta kad joj dodje vreme, ili sredi neki box pa pod lampe na 12/12 i tad ce ti zavrsiti za nekih 2 do 2 i po meseca od kad procveta, pa sad dogovori se sam sa sobom sta hoces
 
06.05.2013
13
3
0
A zelim da mi sto prije procvjeta. Outdoor mi je skroz ne siguran...A kakvu zarulju da uzmem za box ? Ja mislio da sam vec pri kraju, jos samo da procvjeta i gotov :/ e da po slici jesam li na dobrom putu ili ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
06.05.2013
13
3
0
E puno ti hvala !!! Idem sad vidit koliki mi box treba za biljku od 55-60 cm visine...Ventilator imam, prostor imam, sad jos ta zarulja i to je to.
 
28.04.2013
25
10
3
evo da vam kazem stavio sam te 3 biljke na cvjetanje prije 5 dana, a stavit cu i koju slikicu danas ili sutra :)
pozdrav svima
 
12.05.2013
4
0
0
pozdrav svima. novi sam ovdje i treba mi mala pomoc. imam 8 biljcica visine od 20 do 30 cm. biljcice se nalaze na balkonu i postaje mi ofirno. sad me interesuje dali mogu te biljcice prebacit pod svjetla i koliko treba da budu u fazi vegetacije. svjetla su neonke 6 komada philips po 36w. hvala unaprijed.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno da moze, a drzis ih u vegetaciji koliko zelis, zavisi od prostora kojim rapolazes, racunaj da rastu i tokom cvetanja, manje, ali rastu
 
23.05.2013
8
0
0
pozdrav svima ,vec dosta dugo pratim forum.imam jednu biljku 35 cm dobio sam na poklon ,sjemenka je navjerovatnije feminizirana ..nit imam love jedino prostor ...uglavnom stara je oko 1 i pol-2 mj stalno mi se listovi spustaju prema dolje kad je ispod svijetla preslaba lampa imam stednu sijalicu nekaku sit , sad.moram kupiti hps i listovi su poceli dobivat bijele fleke od sunca valjda ih je sprzilo jer je malo unutra malo vani.kolko je jos potrebno da ona pocne bacat neki hed? il da ude u fazu cvijetanja dosta tugo pratim al se gubim .pa ako bi neko mogo pomoc? i jos k tome dali ona mora u box ili može ovako ostati?

i da di bi se mogle nabaviti neke feminizirane sjemenke necu domacicu neku xD
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
aj poslikaj tu biljku pa cemo nesto smisliti i pametno odgovoriti...
uzmi se citanja, imas na forumu gde se mogu menke naci i
koristi opciju editiraj, ne pisi post za postom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.