cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.06.2008
12
1
0
37
1. za koliko otprilike dana pocinju cvjetat?
2. kako cu znat kada su usle u fazu cvjetanja?
3. da ih pocnem odmah gnojit sa gnojivom za cvjetanje?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ocito da neznas ama bas nista na temu i par odgovora ti nece pomoc na odgovarajuci nacin.
Citaj po forumu, koristi search inace zaboravi uspjesan grow.. sve je vec napisano stotine puta.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Da ne počimam novu temu nastavit ću ovu, nije ni moje pitanje ništa pametnije, zapravo više je o jednom razmišljanju
Imam dvije biljkice Northern light, posađene su 01.02. i bile su cijelo vrijeme pod fcl 4x32W cool white, 5700k... Dobro su se razvijale i ekperimenta radi rano su kidani vrhovi tako da je sad jako razgranata. Trenutno živi na prozoru na južnoj strani i ima dosta svjetla, sunča se na terasi preko dana kad uvjeti dozvoljavaju. Pošto za sortu kažu da je vrijeme cvjetanja oko 90 dana ja bih htio sad izazvati cvjetanje i planiram joj pružiti mrak puno prije nego padne vrak vani... e sad da li mora u tom režimu ostati do berbe, pod pretpostavkom da cvjetanje započne ili se nakon nekog vremena može ponovno vratiti na prirodni režim? Isprike svima ako je negdje to već spomenuto ja jednostavno nisam našao. Razlog je taj jer za 3 mj. neću više biti u mogućnosti pružiti biljci dovoljno pažnje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ko i gde kaze da cista indica cveta 90 dana... i to za "mrak", jel planiras nastaviti u boxu ili na prozoru
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Mora ostati u tom režimu do kraja berbe jer inaće ni neće biti berbe,cijelu stvar možeš požuriti na naćin da da je više u mraku nego na svijetlu npr 15h mraka a 9 svijetla ili kako već ti hoćeš cvijetanje će prije završiti ali manjim prinosom
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
thanks blade, tako sam i mislio... nije mi problem svaki dan u recimo 17h unesti biljku na spavanje, ujutro tjelovježba pa sunčanje...
Power seed, malo sam pretjerao, sad sam pročitao FLOWERING TIME: 7/10 Weeks. Nastavit ću na terasi ali ću simulirati raniji mrak, žao mi je što to sad moram požuriti ali imam i nekih auto bebica pa se nadam nekoj berbi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.