Cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2006
3
0
0
cvjetanje ti traje nekih 50-60 dana ovisno o vrsti a to ce biti kad ti one bjele niti skroz potamne tj. dobiju smedju boju,samo ti njih pazi i mazi vec ce ti one nekako uzvratiti,samo strpljivo i opusteno.!! :wink:
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
u pa ti tvoji budovi dobro izgledaju kakvo svjetlo koristis???Moje biljke su pocele izbacivati te dlacice tek pre 4-5 dana ima tih dlacica cvetova svukuda al ne u tolikom broju niti su tako zbijene ko te tvoje, kad su te biljke pocele da cvetaju mora da ima preko 10 dana a ne 7 ko sto ti napisa.
 
02.06.2006
17
0
0
hvala na pohvalama za taj cvijet. hm... možda ima 10 dana da cvjeta, max. 2 tjedna jer je ona poèela izbacivat dlaèice i prije nego li sam ju stavio na 12/12. ne znam kako, ne pitajte me. zalijevam je kad je zemlje suha, svakih 2 do 3 dana. da zalijevam èešæe?
inaèe, prije mjesec dana ta biljka je izgledala ovako:

http://img415.imageshack.us/img415/7707/bolesnacustom8ib.jpg

http://img362.imageshack.us/img362/1811/bolesnaucijelini4ac.jpg

.....i mnogi su tu na siteu sumnjali da æe uopæe preživjet. to mi je prvi grow i imao sam razne probleme; problemi s Ph, prejako zalijevanje, preslabe lampe koje griju ko peènica... biljka je sad pod 3 HPS Phillips SON-T Plus Pia od 70W i 4400 lumena svaka. a griju jako, jako malo, ako ostavim vrata od ormara malo otvorena, ventilatore ni ne palim. jako dobre lampe!!! :p
 
02.06.2006
17
0
0
pomiješao sam sa zemljom one smeðe kuglice za drenažu. da, imate vi pravo, mogao bi ja to malo èešæe zalijevat. druga biljka (imam dvije) ima ljepše listove a jednako je zalijevam.
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
pa do kraja ce ispasti da ti je biljka pocela cvetati prije mesec dana nemoguce da dobijes tako velike budove za samo 2 nedelje cvetanja prosto nemoguce pod tvojom rasvetom ja imam preko 14 000 luxa svetlosti u boxu biljke cvetaju vec 7 dana i jos uvjek nemam ni jedan veliki bud.
Inace dobro izgleda taj vrh
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
Weed-bong je napisao(la):
hahahaha pa sta to ti imas 3 hps lampe kolko sam upoznat svaka daje 32 000 Luxa pa ti ces imati biljke ko bozicna jelka od 5 metara visine

nisi jos dobro upoznat u tom slucaju :)
moja od 400w npr, ima 56 000 lumena, a one od 600, ovisno o vrsti imaju i vise, do 90 000...

svjetla nikad previse...
 
02.06.2006
17
0
0
pa moguæe da je mjesec dana jer sam zbog obveza bio odsutan 3 nedelje. za to vrijeme je moj preijatelj pazio na biljke. onda se javio jednom i rekao da moje tadašnje lampe griju toliko da je cijela soba toplija od ostatka stana. tad sam mu rekao da ih stavi u sobu, ispod prozora na dnevno svjetlo i da ja dolazim za 5 dana. kad sam došao, biljke su bile u sobi ispod prozora ali on krele nije dizao rolete jer se bojao da neko ne vidi biljke. izgleda da je tada zapravo zapoèelo cvjetanje. ako je tako, onda je èudo da je biljka živa jer sam je onda još presaðivao u veæu tepsiju i odrezao joj vrh.
što je bilo, bilo je, sad je krasna s lijepim cvijetom i tatu èini sretnim i ponosnim! 8)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
cekajte, da ne dodje do zabune :D :D :D
Ne ide to, da stavimo 3x1000w pa smo sa tim resili sve...Svakako je svetlost jedan najvaznijih faktora..ja ne znam u ciframa ali biljku koji bih uzgojio ispod 250w, nebih bila nista losija od one ispod 400w....Jedino cu sa 400w pokriti vecu povrsinu.Radijo sam ja i sa 150w......A i sa vise od 600w :D

400w je optimum za osobnu potrebu i uzgoj u grow boxu-moje misljenje.Nije to jos veliki racun za struju sa jos 200w za ventilatore,transformatore....
To mozes nadoknaditi sa paznjom malo na struju-koristis stand-by.... na compu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Brkato Prase

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
evo opet malo o zdravki.. :)

sad je u trecem tjednu cvjetanja i meni se cini da dosta dobro napreduje.
jel u redu ovakvo stanje za ovu fazu?


cak sam isla brojat headove, za sad ih je tridesetak. znam da to nis ne znaci, znam da ce se, kako budu rasli, spajati u jedan, ali nema veze, zvuci mi impresivno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ako mi uspije prvi grow ovako kako izgleda da hoce, saljem svima po bud postom :bravo_biggreen:

....bit ce veselja na jadranu ovo ljeto :)