cyber cops

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:p A možda sam ja jedan od njih..ili nisam? :p
A kao da je važno ako ih i ima..što se mene tièe policija mora iæi ukorak sa tehnologijom pa se ne bi zaèudio da nešta takvog i postoji.. :wink:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dr_biber je napisao(la):
Postoje li cyber cops-i u Srbiji,Bosni,Hrvatskoj,Sloveniji..(zemljama bivse Juge)

Naravno da postoje, da ne postoje dilalo bi se preko neta na veliko sa svim i svaèim. Budi bez brige, samo nemoj napraviti glupost...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dr_biber je napisao(la):
Sta podrazumevas pod gluposcu?
Pokušaj prodaje neèeg ilegalnog, otkrivanje vlastitog identiteta, stavljanje slike svoje ogromne plantaže marihuane na sajt :D ... i slièno...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
koliko sam upucen u srbije ne postoji nikakvo odeljenje pri ministarstvu unutrasnjih poslova, sto ne znaci da zandarmerija nema interno odeljenje i deli informacije sa nazovimo je "obicnom" policijom...
uz to mnogo je verovatno da 4-to odeljenje "visi" na intrnetu i prikuplja podatke,odnosno informise se..

ali ovde niko nikoga nije ubio vec se radi o uzgajanju oko 300-400 grama za licnu (godisnju) upotrebu
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
neznalica je napisao(la):
koliko sam upucen u srbije ne postoji nikakvo odeljenje pri ministarstvu unutrasnjih poslova, sto ne znaci da zandarmerija nema interno odeljenje i deli informacije sa nazovimo je "obicnom" policijom...
uz to mnogo je verovatno da 4-to odeljenje "visi" na intrnetu i prikuplja podatke,odnosno informise se..

ali ovde niko nikoga nije ubio vec se radi o uzgajanju oko 300-400 grama za licnu (godisnju) upotrebu

ako ih ima boli njih qrac stace tebi pol kile za osobnu upotrebu ili prodaju...ti brate imas lapo kile pa ti dokazi da je to za licnu upotrebu...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ma jebo te ,kad moram ovako zapocimat post...evo prije 2 dana nam uveli zakon (hrvackoj) da je heroin i marica isto!

jebiga ak te sad neko uhvati sa 1 gramom makar bio i pol grama dobivas kaznu od 3 - 15 godina zatvora pa se ti misli...jebo te...nema vise dimljenja vanka...ak dimim jebote moram se zatvorit ko mis u malu rupu i paranoicno pusit pljugu ...jebem ti drzavu i vaki zakon.

jebo im ja sve po spisku , sta su time postigli?
sada kud ce bit teze nabavit ,te ce ekipa pocet masovno prodavat heroin jer je kazna ista ko za gandju...

neke stvari stvarno nerazumijem...sta su s time postigli?

apsolutno nista! jebeni kreteni...

sry na psovkama ali pizdim odkad sam cuo za ovo!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Makar nema veze sa vutrom..dio èlanka iz 24 sata o MMS prostituciji:
Što se interneta tièe, postoje tzv. "cyber" policajci, èiji je zadatak da otkrivaju neprimjerene, najèešæe seksualne, sadržaje koji kolaju po mreži!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ako ih ima boli njih qrac stace tebi pol kile za osobnu upotrebu ili prodaju...ti brate imas lapo kile pa ti dokazi da je to za licnu upotrebu...

pa vidi...jeste da je malo teze dokazati da je 300-400 grama za licnu upotrebu (ali nije neizvodljivo)

e sada...odakle njima informacija da neko ima 300-400 grama..nadji mi takav post na ovom forumu

a ako ti nadju dzoint na ulici zar mislis da ce da ti pretresaju kucu zbog toga ? i zar mislis da bi noko 300-400 grama drzao u kuci ?

i ako cuju na ovom forumu da recimo licno ja imam 300-400 grama i privedu me...reci cu da sam hteo da se hvalim ali u stvari nemam...

moras da razumes da im za podizanje optuznice trebaju dokazi a nekakvi postovi koji nemaju veze sa cinjenicama ali do duse imaju sa pretpostavkama...u svakom slucaju mogu da me "pozovu" ne privedu na informativni razgovor od 2 sata gde moze i ne mora da prisustvuje moj advokat...u tom razgovoru nisam obavezan da odgovaram na pitanja ako smatram da ce biti na moju stetu
(prevedeno mozes da cutis 2 sata)
po krivicnom zakonu Srbije u dokaznom postupnu nije relevantan dokaz sa detektora lazi niti iko moze da te primora na njega...

e sada kad pogledas na ovaj nacin postavljene stvari reci mi sta mislis ?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
nemoj tako ...nije u redu da pricas nesto sto si samo cuo..

reci mi kada si zadnji put bio priveden

Ako si dobro procitao imas pravo da zoves advokata(jel si mislio da ce neko pred njim da te bije) znas li da moraju da ti izdaju potvrdu koliko su te dugo zadrzali i zbog cega....

a sto se tice batinjanja imaju lekarski pregledi..
stvarno nevidim svrhu tvog posta...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hmmm...nisam upoznat sa krivicnim zakonom Hrvatske ali nema teorija da im je dozvoljeno da te biju....

problem je sto ljudi nisu upoznati sa svojim pravima pa onda policija koristi priliku da maltretira gradjane nebitno da li su krivi ili ne ...

ali ako bi gradjanin "startovao" policajca kao sto ga ja startujem, (sa clanovima zakona ili pravilnikom sluzbe koji se moze kupiti na skoro svakom standu kada je sajam knjiga), ako mi zatrazi licnu kartu i pokusa da me pretrese ne bi se postavljali prema gradjaninu kao prema inferiornom bicu...veruj mi da su duzni da se gradjaninu neovisno od godina obracaju sa "VI" a ne TI kako obicno rade,pa pri prvom kontaktu obicno ih sasecem sa " Ivinite gospodine ali ja nisam za Vas TI"...
veruj mi da im se primetno menja izgled lica iz superiorne "vrste" ljudi u izgled lica obicnog deteta koje zna da moze biti kaznjeno za svoje postupke...

ne kazem da nisam imao neprijatna iskustva tipa naprsao zglob i jedno rebro od bejzbol palice...
ali sada je u Srbiji drugacija vlast,polako dolazi demokratija i prava gradjana pocinju da se postuju...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Neznam, mislim da smiju "da te biju" jer ja se sjeèam ko mulac bio sam 8 razred, bio sam pijan ko letva za sebe nisam znao. Budale me uhvatile strpale u auto i do stanice po rebrima. I još sam im reko vidjet æete vi za ovo, i jedan od pandura okrenuo se prema mojim prijateljima reko ništa niste vidjeli osim ako netko još želi u stanicu???
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
bilo je takvih shema i ovdje.
Samo deèka kojeg su ispizdili nisu znali da mu je šef policije nešto u rodu :D
al su letjeli iz policije..bilo i u novinama to.
ma bilo veliko sranje.
to što oni kažu niste ništa vidjeli.
onda samo drugi dan dignete tužbu za to..
ma da vidiš što nemogu najebati!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
MA sad bih ja to drugaèije. Još sam maloljetan bio. Tad mi je u glavi bilo samo da ne najebem od stare. Nisam ni razmišljao o tome kako tužiti te pandure, mislio sam oni su uvjek u pravu... Ali od tog ih dana baš ne volim najviše!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Naravno da teorijski i zakonski nemaju pravo da tuku bilo koga...ali zakonski je ozakonjeno nezakonje pa se misli šta oni mogu a šta ne.

Tukli su i mene prije nekih godinu ipo dana i bacili u samicu na 12 sati. Dok sam u postaji puho da se vidi koliko/da li imam alkohola u sebi, doðo kolega od ovog šta mi dao aparaturu i reko da mi oduzme jer odbijam puhat... a ja dokle pušem i nije mi padalo na pamet da odbijem. Tako da, na 6 sekundi izvadim puhaljku ih usta i kažem drotu: "Tko odbija jebem ti mater?!" On me pita da šta sam reko, a ja mu odgovoram: "Ono šta si èuo". Nakon toga, stvari su išle svojim tokom :D :p Udarac u stranu glave, tako da ne ostane masnica na licu, ovako se ne vidi, šaka u trbuh, nakon èega ja kontam ako mu vratim dvojica su, nemam svjedoka, reæi æe da sam ih ja napao, još mi mogu kao iz samoobrane propucat noge... tako da se sklupèo da ne stojim i primam batine, i pazi sad ovo: pièokom u kièmu i u lopaticu. E to me bilo ful razljutilo jer može ti èovjek zbog svojih brija i izljeva frustracija i dominantne agresije sjebat kralježak pa onda da još ostanem u kolicima. :? A u pritvoru do mene, bio jedan heroinski ovisnik, kojeg prala kriza, a drotovi to obožavaju. Ugl, oduzeli mu majicu, a bila zima, meni bilo hladno u jakni i maji, di njemu neæe u kratkim rukavima, i onda bi došli do njega kad više ne bi mogli izdržat od njegova plaèa i moljenja... Bili došli i otvara pandur vrata, a ja brijem da bili trojica, i govori mu:"Ja sam bio dobar prema tebi...ali ti nisi bio prema nama"...one njihove retardirane spike kao da su oni dobri i da žele pomoæ a da smo mi ti koji odbijaju njihovu velikodušnost i gostoprimstvo... A on mu kroz plaè govori: "Daj mi majicu, vrati mi majicu...hladno mi je" A pandur nastavlja opet: MI smo bili dobri prema tebi, ali ti nama ne želiš pomoæ (èitaj drukat)". Nakon 2 minute, izvukli su ga iz bukse i iscipelarili na podu. Jebiga, tako se to radi :?


Ali sve i ovisi iz kojeg ste grada jer svaki grad ima svoj mentalitet policije. U Rijeci je meðu poznatijima po agresivnosti i hladnokrvnosti interventne jedinice, dok npr. Opatija di živim, slijepo slijede rijeèke plavce ali su po pitanju fizièkog zlostavljanja puno blaži. Npr. moj frend kad završio u postaji kad pao (bili mu namjestili) izazvo cijeloj postaji strku :lol: Najprije su mu postavili zasjedu sa 4 interventna, pa ga ubili vani, tako da mogu reæ da to nije uèinjeno za vrijeme njihova privoðenja i boravka u postaji, veæ prije i vani. Onda su ga stavili u pritvor, di je on poèeo razvaljivat nogama vrata i lupat (a bilo nekoliko sati ujutro). Non stop dolazo policajac iz smjene, lud, ne zna di æe, šta æe, moli ga da prestane...a ovaj ne jebe, razvaljuje i dalje. Onda je poèeo tražit medicinsko osoblje da ga pregleda jer da su ga ovi izlemali, pa su ga policajci vodili u bolnicu kod dežurnog ljeènika di je ovaj isto radio frend frku... Nakraju mu žena lijeènica rekla da æe mu dat inekciju za smirenje ako se ne smiri (najozbiljnije) :lol: Ali to mu u rijeèkoj postaji ne bi prošlo... Ubili bi ga èim bi poèeo lupat na vrata...samo bi 2-3 njih upalo unutra.


Ma ima svakakvih brija... Znali su ljudima radit i ovakve brije: dofuraju te u postaju i jedan drot ti kaže da sjedneš na stolicu. Nakon toga on ode i doðe drugi koji kad te vidi te pita zašto sjediš na stolici, tko ti reko, i udari te (kao kazni zbog neposlušnosti). Nako toga on izaðe, vrati se prvi, i kad te on vidi da stojiš, kaže ti tko ti reko da stojiš, reko ti da sjedneš, i onda te i on udari... i tako nekoliko puta. Uglavnom, perverzne, morbidne i bolesne su te spike :?
 
28.09.2006
3
3
0
42
:lol: :lol: :lol: Imam frenda, Iveka, deèko MRZI policiju :roll: jednom su ga priveli zdrobljenog, :loche: :bong: odveli ga na psihijatriju i ostavili, a on radi kao bolnièar tamo. Kolege ga pustili, a on trk :jashe_konja: preko preèaca i u policiju. Došao je do postaje prije nego patrola koja ga je ostavila na psihijatriji :djavo_tuki: i svima im jebo mater, :banana_sex: kak to rade, jel se tak radi, šta su oni sad napravili, njega treba u zatvor :behe_hehe: lud ko šiba... :hail:

Komentar nedavno na tu zgodu je bio: ''A jesam onda batina dobio, majke mi ko nikad u životu.'' :respekt:
 
03.06.2006
22
0
0
Rijeka, Rijeka, Rijeka.....sjebani su i oni u civilu, njih vidjam vise nego intervenjake....
Ja sam za sada imao samo jedan susret s murjom...ima opis na ovom sajtu i tek sam onda vidio za sta su sposobni i vjerujem da oni znaju puno vise toga...
I sada su posvuda, bukse probijene, najbolje je kuci pusiti tko moze.... :!: