Cyber droga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
prvo morate skinuti taj idoser, islusati preko njega, ili jednostavno naci ne frumima mp3 formate pjesama, roknit na neki pleyer sa slusalicama i slusat

ali stvar je u tome da kad slusate, morate pogasiti svjetla, zamraciti sobu, psihicki se oslobodit i ne misliti na nista i onda leci i slusati...i rijetko kada opali prvi puta, morate slusati jednom dnevno i to ono svaki dan ili kad imate vremena, da bi upalilo ali nije dobro slusati puno puta u danu...bas kao trava, moras par puta probati da bi uradilo svoje...

ja sam imao par slucajeva, probo sam travu, ecstasy, sa legicom slusao neki za seksualno uzbudenje i bome radiii ^.^

hihi ma samo dajte ;)
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Originally, a placebo was a substance that a well-meaning doctor would give to a patient, telling him that it was a powerful drug , when in fact it was nothing more than a sugar pill. The subsequent reduction of the patient's symptoms was attributed to the patient's faith in his doctor and hence his belief in the drug.

Prevedeno: Moć sugestije i vjere
 

Loa

31.07.2008
7
0
0
35
Maloprije sam krenula slušati peyote (skinula sam sa onog linka koji dan na početku teme), ali to na početku toliko šumi da nisam mogla slušati pa me zanima dal to tak treba biti ili me komp gnjavi?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moj savjet ti je da to pobrises sa diska jer znanost ce i za milijun godina biti beskonacno primitivna u odnosu na majku prirodu.. prepusti mehaniku strojevima.
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
Šaman Šandor je napisao(la):
To tako treba biti
Meni interesantno čak to poslušat, jer naviko sam na razne buke slušat i radit tak da mi zanimljivo

aha, koda imas neke tripove onak biu viu ššš i tak dalje



ma ok je to ali nista do majke prirode ko sto nas cijenjeni slon dambo kaze :)
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
pustite cyber droge onima koji ne duvaju

to su "pink noise" frekvencije prilagođene EEG valovima koje emitira vaš mozak.ljudsko uho ne može čuti tako niske frekvencije koje bi izazivala izmjenjena stanja-kakva god bila.efekt je u tome kada se recimo na jedno uho pušta frekv. od 100Hz a na drugo 105 Hz mozak to tumači kao fr. od 5 Hz...budući da ljudski mozak funkcionira u rasponu od negdje 8-30 Hz, gdje je 8 stanje dubokog sna a 30 kad se posvađate sa starcima zbog cyber drogiranja, mozak se prilagođava tim frekvencijama koje puštate preko slušalica...i...uala...rezultati ovise o trudu i predispozicijama

A normalno uvijek se nađe i likova koji EEG prilagođene frekvencije pretvore u mp3 format i dilaju preko interneta

Još je 60.-ih Robert Monroe počeo eksperimentirati s tim fenomenom...nakon nekog vremena skonto je da si gleda u leđa dok leži...pa je koju godinu kasnije znanstvenicima dokazao da može iz zatvorene prostorije u kojoj leži pročitati nasumično odabran broj na zaslonu kompjutera u susjednoj sobi.pa je to ponovio još nekoliko puta.pa su drugi njegovi pajdaši s kojima je radio na istoj tehnologiji to isto uspjeli...navodno zadnjih 5 god života nije spavao....razvio je cd-ove koji drugim zainteresiranim frikovima omogućuju da probaju slično...ima i dalje aktivan institut...neki japanski budistički redovnici koriste te cdove....
i to je ovaj radio godinama a ne sjeo na pol h u sobu i posto skeptične postove
poanta je sinkronizacija rada moždanih polutki....budistički satori, yogistički samadhi itd kako gdje i kako s čim

Do danas su izradili cijelu paletu tematskih brejn-vejv cdova za dobro raspoloženje, za loše raspoloženje, za posjetit mrtve rođake, za bolji rast balkonskih gladiola...neki rade neki ne, treba od nečeg i živit, ugl.
to se zove Hemi- sync tehnologija
s drogiranjem nema puno veze
a od ovih mp3 cyber drug pirata s kariba ćete prije dobit napad epilepsije neg išta bolje
pa ćete morat prijeći na travu da si olakšate stanje

A ovo o čemu se ovjde piše je
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
brao peri.. napokon malo mudrosti i na tu temu..

samane.. nekome je i cigla u glavu dobar trip.. pa ako je bitno samo se rokat to je jeftina solucija.. eventualno zamjenis ciglu kad se razbije. :baby:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Svaka zena zivi u strahu jer su se pojavila jaja u prahu,(mp3 formatu) a sad se svaka sa strahom pita, sta ako se pojavi u prahu(mp3 formatu) kita! ...


 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ma puno je bolji the real thing nego prah u mp3formatu
(reklama)
za sve vas modne mačiće koji/e se groze oralnog seksa i svršavanja u usta sperma u prahu je idealno rješenje.nazalna oplodnja je najnoviji trend...
izrazito popularan na folk sceni
sve je počelo u podzemlju sa pohlepnim dilerima
koji su prodavali dehidrirane plodove svoje pohote kao heroin a završilo
kao legalna i prije svega čista zabava.jednostavno i pristupačno.
droga sam svoj majstor kategorije.
a ako ste mlada i gadna a željna dobre zabave zamolite svog dragog oca
da vam pomogne.odbiti sigurno neče ;)
ovo vam govorim iz iskustva a čak nisam žena(barem mislim da nisam).
a ako vam ni to ne upali jer vam je otac promijenio spoč uvijek vam ostaju nevine životinje.
dakle nova droga ne samo što je zabavna i kul već svuda oko nas i uz par rukavica i malo mašte besplatna.
također može poslužiti kao afrodizijak.zamisliti samo prednosti.povučete jednu lajnicu
sačekate da vam nos postane onako sluzav i onda povućeš hračak iz primozga tako snažno da u ***** osjetiš trnce i izmjenjuješ slinu sa odabranicom/ikom srca.
osudio bih se čak reći da je ovo soma.a što je interesantno ona je u svima nama.
od rupa u tijelu silovanih djevojčica do vaše majke ili vaših testisa.
edit:nova droga je sigurna i od kriminalizacije....
ipak je vladi u cilju da imaju što više domadara na kojima mogu parazitirat.
so nock your self out
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
wannabeshaman1, jos od kad sam se pridruzio ovog foruma, prvo sam zabeljezio tvoje postove...
Na ni jednom forumu nema niko da pise sa takvim stilom.

Samo tako prouzi i mozda se neko ubije od smeha....:ludaci_lol:
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
pecko88, jos od kad sam se pridruzio ovog foruma, prvo sam zabeljezio tvoje postove...
Na ni jednom forumu nema niko da pise sa takvim stilom.

Samo tako prouzi i mozda se neko ubije od smeha....


ma salim se :D........kako je druze zaboravio sam ve haha
sta ima novo staro ....pozzz svima :sun2: