Da Li Bi Ovo Moglo Biti Uspjesno;koristit Cu Sog Metodu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
ovako:imao sam iskustva u outdooru,guerila tehnika,...iako outdoor nije kompliciran,vazno je zaliti biljke i pjesaciti dosta,ako ste izabrali ovu tehniku...no zelim imati biljke 24 sata pod okom.procitao sam dosta o indooru i dosao do ovog sto cu vam sada pokusati objasniti,MOLIM VAS ISPRAVITE ME U ONOME U CEMU SAM POGRIJESIO. SEA OF GREEN,box dimenzija:60cm visina,sirina 120cm,dubina40cm.to je oko 30 kg zemlje ako se ne varam,mislim staviti 30 biljka,ocekujem da budu visine 30-40cm,svijetlo envirolite 200w,ili 6 stednih25w 2700k(da veg bude sto manja,da sto prije ude u fazu cvijetanja)ako tko ima ideju kako bi mogao isfurati neki strujni krug,da ih spojim na jedan utikac,procitao sam da vutri dok joj je dan ne treba ventilacija ako ima dovoljno co2.kad ugasim svijetla onda ju osvjezim ventilacijom i vodu poprskam po listovima.12/12 bi bilo otpocetka...hranio bi ih kompleksom ugljikohidrata da vutra bude slatka prilikom pusenja,to najvise volim kod marihuane,naravno i mellow high...DI SAM POGRIJESIO???????
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mala ti je visina (60cm), a i čisto sumljam da ćeš utrpat 30 komada na tu površinu, pa kolike bi to posude bile ? 6 x CFL 25W je malo (pogotovo za 30 komada). Moj savjet ti je da okreneš box, da bude 120 visine i 60 širine, stavi unutra 4-5 komada i uzgoji to kako treba. Ventilacija je potrebna. Ostavi se (za početak) mambo-đambo metoda i uzgajaj po uputama.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
2haze
ako si ti čitao o indoor-u
čitao si o uzgajanju bosiljka
dobrodošao na stranice posvijećene marihuani
sada čitaj o indoor-u
pa nas ponovo pitaj
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Nisko. Predugačko. Malo lumena. Prostor za svaku biljku 20x10cm....

Neka netko nastavi...

:maryjane:
Ma ima tema o SCroG (Screen of Green) i SoG (Sea of Green)... obje tehnike su slične, al' mislim da su "obrađene"...
@purple-haze - Pokušaj sa "Pretraga" opcijom....:thumb:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
hahaha lol Bezze :))))

Nisam mislio na to u postu. Rekao sam koji su mu "najbitniji" problemi, a neka netko nastavi niz jer ih ima još :D
Pročitao sam ja previše toga sa ovog foruma :) pogotovo od našeg starog Baphometa ;-)

:maryjane:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
hahaha lol Bezze :))))

Nisam mislio na to u postu. Rekao sam koji su mu "najbitniji" problemi, a neka netko nastavi niz jer ih ima još :D
Pročitao sam ja previše toga sa ovog foruma :) pogotovo od našeg starog Baphometa ;-)

:maryjane:
Ma jooo pogrešan "Quote".... jbg :) hehehehe nisam na tebe haveru mislio :) LOLčina
hahahhaa aaa mene.... :)
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
ma informirao sam se sto se tice Sog-a,i dosao do zakljucka da ako je puno biljka,onda idu u sirinu,i bilo bi oko 10000-12000 lumena.znaci nije dovoljno?...ma ja mislim da bi ipak bilo dobrih budova,nabavio sam od frenda iz slo,dobre sjemenke,g13*hash plant..bilo bi nesto od toga,mogu garantirat.to bi bilo u jednoj vazi od 30 l. 20 biljka bi uspjelo s dobrim urodom,a 30 je experiment...
2532d1073582196-scrog-not-sogvscrog.jpg
nesto slicno bi izgledalo kao ovaj gore scrog,ali bio bi sog,brdo malih biljaka jedna pored druge,sa envirolite 200 w i 4 crvene neonke od 20 w sa svih strana
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
ljubičasta maglico,
ti odradi grow kako misliš da je najbolje i kako si zamislio u svojoj glavici pa fino otvori dnevnik i pokaži vutra članovima kako se to radi na jedan (za ovaj forum) novi način.

:maryjane:
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
imas ti pravo...hehe,ali nece biti uskoro,moram nabavit jos svijetlo,i imam nekih obaveza,pocinjem za nekih tjedan dva...btw sutra je eko dan,proslavite ga kako treba,jer znam da ja hocu,zelim vam ugodno napusavanje sutra
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Na prvoj slici je mini scrog ... a na drugoj je veliki SoG ispod hps lampi... a pretpostavljam da je i prva slika pod hps-om tj. ne slika nego biljke. A ti mozesh da idesh na neki super scrog... ali nemash ti uslova u sushtini da dobijesh neshto xtra :S osim ako ne uzmesh taj envirolite ali i onda teshko ... sve u svemu mozesh da eksperimentishesh ali nemoj sa dobrom genetikom ... da ne ubrljash neshto.

i ne moze 60cm visina :D saksije + lampa ti je bar 30-40cm a biljke od 15-20cm teshko da ce biti od toga neshto ... teoretski moze ali u praksi se malo dobija...