Da li bi owa lampa koristila ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.10.2011
23
1
0
34
Dobar dan ljudi,registrovao sam se ne samo zbog pitanja , nego kako bi postao dobrodosao clan owog foruma i kako bi u buducnosti pomagao oko uzgajanja. Inace sam tehnicar hortikulture, i dobro bi mi doslo swe owo :)

Moje pitanje glasi, da li bi mi koristila obram ultra vitalux 300W lampa za indor uzgajanje ?
Nzm nista o njoj sem da se koristi u medicinske svrhe (bar tako ja mislim)

Ako mogu da je iskoristim za indor uzgajanje bilo bi super, da ne kupujem HPS i ostale. I dale mogu uz tu da koristim jos neku dodatnu lampu/svetlo.

Hvala ljudi.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
ZeleniSaPetListova je napisao(la):
Dobar dan ljudi,registrovao sam se ne samo zbog pitanja , nego kako bi postao dobrodosao clan owog foruma i kako bi u buducnosti pomagao oko uzgajanja. Inace sam tehnicar hortikulture, i dobro bi mi doslo swe owo :)

:signs046:

ZeleniSaPetListova je napisao(la):
Moje pitanje glasi, da li bi mi koristila obram ultra vitalux 300W lampa za indor uzgajanje ?

Ne! :icon_lol: Čak mislim da ni osram ne bi bila dobra :icon_lol:
Ozbiljno, ne, ne valja ta. Morat ćeš kupit nešto primjereno za svrhu uzgoja. Naj isplativije su HPS lampe, ali nije ni cfl za bacit - biraj :)

ZeleniSaPetListova je napisao(la):

Nema problema :icon_wink::wave: :read:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
st@ri, d0br0 n@m d0š0.... mwa... cool, ee

owo je zak0n
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Welcome Zelenko !

Poslusaj zlo za savet i uzmi normalnu lampu i pretresi malo dnevnike , imas korisnih iskustava
photosmile.gif
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
He-Man je profi, ovaj stil jos nisam video.
Iznenadjen sam jako, moracu nekog desifranta da zovem da proumaci. :icon_lol:
 
23.10.2011
23
1
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
:signs046:



Ne! :icon_lol: Čak mislim da ni osram ne bi bila dobra :icon_lol:
Ozbiljno, ne, ne valja ta. Morat ćeš kupit nešto primjereno za svrhu uzgoja. Naj isplativije su HPS lampe, ali nije ni cfl za bacit - biraj :)



Nema problema :icon_wink::wave: :read:

E drugar hvala, i ja sam ti mislio isto. Evo bas sad sam dobio poruku od lika da prodaje HPS od 150w za 30Evra.
U ostalom, bio sam danas da vidim za sijalicu, i video sam neku philipsovu metal halogenku ... daje 13500 lumena, jel bi owa dobro dosla ?
Hvala momci za pomoc. Citao sam was forum redovno nekad do 6 ujutru. Odlucio sam da krenem sa owim. Nadamo se da ce biti slika za postaviti ovde :)

Hvala jos jednom!

E hvala svima na wremenu ;) Idem do strica za bar semenki pa cu da vidim da li ste odgovorili ista. Postavim ovde koje sam seme nabavio. Inace trenutno imam seme od Purple Hazea i od skanka.
Pozdrav!

dr.manijak je napisao(la):
SiD Ti Sy L0Od BatitZe...

Msm 0n0 K@0 Pr0ZiwaSh DecHa BEz R@zL0G@..
Pa Sht@ NyE NYK0 S@wrsHen K@o TY!
B@sh Sy UobrazHen@ Sp0NzOrUsH@ YEDN@!!


Aduj Me n@ FejZzzU Faly My Yed@n PryAteLj Da im@m TacHn0 4.995. Mw@
YUBIM.

Salim se, naravno DOBRODOSAO. :)

Egipatski hijeroglifi - Wikipedia, slobodna enciklopedija -




Haha, e brate wi niste normalni, kolko ludi al tolko dobri da pomognete coveku kao na primer meni, na drugim sajtovima cekao po 3 4 dana i nista.. Ovaj je extra!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne piši postove jedan za drugim, imaš edit pa utrpaj sve u jedan. ;)

p.s.
I nemoj tebra pisati W umjesto V kao boga te molim, ja ti u slobodno vrijeme
predajem lingvistiku na Berkeley-u i UCLA pa sam posebno alergičan na to.
Da inače ne bi bilo nereda i infractiona kada se vratim s tenisa i krenem surfati forumom.
 
23.10.2011
23
1
0
34
He-Man je napisao(la):
Ne piši postove jedan za drugim, imaš edit pa utrpaj sve u jedan. ;)

p.s.
I nemoj tebra pisati W umjesto V kao boga te molim, ja ti u slobodno vrijeme
predajem lingvistiku na Berkeley-u i UCLA pa sam posebno alergičan na to.
Da inače ne bi bilo nereda i infractiona kada se vratim s tenisa i krenem surfati forumom.


Jbg brate izvini(izvinite) Zurio sam pisao sam stojeci,verovao ili ne i ja ne volim kada pisu sa duplo v, malo pre sam zurio do strica po neka semena i nisam ni stigao vec je otisao. A onaj prvi post zurio na cas.. :)
Btw,uzeo sam semena , ostavio je strane, u pitanju je ''Cannabis Indica''
Pozluzice!

Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.