Da li bi potegnuo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li bi potegnuo?


  • Total voters
    18

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da li bi potegnuo iz ovog bonga? :icon_mrgreen:
2093_0.jpg
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
:punch:

pa kad ne bih imao drugog načina za pušenje,mislim ako ne ma rizli il nečeg drugog,zašto ne...ovisi....al mislim da mi ne bi bilo baš ugodno...ovaj bong je dobar za žene...heh...:dog_walk2:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Uffff.. definitivno skakljiva odluka.. ali kad vizualiziram neku masnu sta se za prste ljepi u "kosarici" dole.. mislim da bi me tesko oblik bonga sprijecio da povucem dim hahhaha
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Sexe25.gif


ja sam jednom sa faxa maznula glinu i frendu napravila djevojku koja sjedi na koljenima, na glavi joj mjesto za shit a medu rasirenim nogama rupa za uvlacenje:icon_mrgreen:

mogla bi se bacti u te vode, izrada orginalnih gadeta
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ja bi bez ustrucavanja... Ionako nije pravi.. Hellooo?!! :)

Homofobnost je cesto posljedica zatomnjene homoeroticne zelje. Ovo je cisto simbolika i ako nista drugo, savrsena prilika da frendu ili curi kazes "ajd suti i pusi k***c" :))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
heheh vidim ja ima dosta zainteresiranih za moj izum mali ...:))) a jos uz to ja bas radim na oslikavanju keramike tako da imam pristup bas tim pecima za pecenje gline :p jupiii imamo biznis...samo mi treba glina i krecemo...

poze i varijacije na temu su po zelji, ako netko hoce i na guzu da joj uvlaci sve se da srediti..hihihih...sve ostaje izmedu narucioca i umjetnika kao u odnosu pacijent- doktor....konfidential...tko zna mozda netko naruci penis :p ali necu nikom reci :p

kada pogledam... imala bi biznis :)) mozda da napravimo jednu orginalnu stvar, kao samo na VUTRI orginalni hand made proizvodi:b_evil: