Da li ce neko biti iskren & otvoren???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.01.2006
1
0
0
E,ljudi,pozdravcic....Zanimaju me vase ispovesti,vasa iskustva sa tezim i laksim drogama...pa ako ste raspolozeni,i ako hocete :D :D .
A,da,zanima me i stanje krize,sta se tacno-do detalja dogadja,kako reaguje telo,mozak itd.,a i opis osecaja naduvanosti.. :!: Hvala...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Puno imas pobrkanih pitanja. Ja ti mogu samo reci za vutru. Osjecaj naduvanosti varira od covjeka do covjeka, od trave do trave, od situacije do situacije. Mada naduvanost bih se mozda moglo opisati kao osjecaj ugodne opustene zamisljenosti.

Kriza je veoma mala. Ako pusis dugo i svakodnevno i onda nemas na nekoliko dana i nedelja nije veliki problem. Nema neke pretjerane fizicke potrebe za travom mada postoji osjecaj da mislis o njoj dosta. Ono tipa: MMm pa bilo bih dobro zapalit jedan dzok sada". To se moze lako prevaliti nekom rekreacijom ili izlaskom uvece u favorite bar.

Takodje ako imas nekog ridjog momka izadji snjime na partiju stonog fudbala i zaboravices na gandjitis.

Teske droge nadam se da neces ni probavati.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
"RIDJOKOSA" je napisao(la):
E,ljudi,pozdravcic....Zanimaju me vase ispovesti,vasa iskustva sa tezim i laksim drogama...pa ako ste raspolozeni,i ako hocete :D :D .
A,da,zanima me i stanje krize,sta se tacno-do detalja dogadja,kako reaguje telo,mozak itd.,a i opis osecaja naduvanosti.. :!: Hvala...[/qu




:bravo_biggreen:

iskustva uglavnom pozitivna uglavnom sve se uglavnom
promjeni na bolje. Upravo sam uduvan pa me malo jebe pisanje

hahahaah ha ha :joint: :banana_znak:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ey bok evo da i ja probam nesto prosrat na ovu temu :shock:

ovako sto se tice vutre i kako djeluje na ljude , evo reci cu ti da sam ja naduvo jaaako puno ljudi a nema se tu sta puno rec to ti ljudi ili vole ili ne vole ! svako drugacije to primi, neki povracaju slabo im je mole boga da ih pusti i vise nikad ne probaju (imo sam taj slucaj s nekoliko prijatelja) a nekima pase bas kako je vutraganjjo reko osjecaj lagane napusenosti i misli ti plove kao talasi..

bitno ti je da si u ugodnom drustvu a da se ne druzis s nekim tko ti ne pase jer kad si naduvan/a shvacas svjet malo bolje (kolko got da narkomanski zvucala ova recenica:) ja recimo kad sam naduvan ne trpim ljude koje inace ne volim i nemogu bit u njihovom drustvu...

a ovo sto te zanima sto se ostalih droga tice

LSD - halucogenic , nisam nikad probo jer naprosto ne zelim 8h inenzivno halucionirat i bit izvan sebe

Speed/AMfetamini - to ti je najvecec smece od droge toplo ti preporucam da to nikad ne probas

Ecstasy - e ovo je vrlo zanimljiva , ako ces ikad probat ista od droga probaj ovo , uzmi si 1 cjeli pa mozes jos 1 kad te pusti bit ce ti super i nece ti ostavljat nikakve posljedice ako uzmes 1 ili 2 puta godisnje ko ja recimo.

ove ostale droge poput :

Heroina, Kokaina i antidepresiva necu ni komentirat jer uporabom ovih droga past ces na dno i tvome ljepom zivtu ce doci kraj.

eto nadam se da sam prosro nesto poucno :evil:


dodato kasnje : vutru ne racunam kao drogu da me krivo ne razumjes to je ljek za mene i negdje na ovom site sam procitao a sto sam znao davno i sam da kad si naduvana nece ti past na pament nikakvu drugu drogu uzet jer marihuana tako djeluje da ti zgadi sve droge kad si pod utjecajem, btw nema nikakve ovisnosti ako imas zapalis ako nemas nikom nista heh
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma sto ih furas stalno. Sve je ok sto se tice teskih droga ali marihuani nemaju pojma. Naveli su marihuanu kao depresora...izaziva depresiju!!!???


Kod mene bas obratno. I naveli su da je trava halucionogena...ma daj...mi govorimo o prirodnoj gandzi koja raste bez genetskih modifikacija. Mislim ja jos nisam imao halucinacije od trave a pusim preko 7 godina.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Furam ih zato sto je takvo pitanje postavljeno.koga zanimaju teske droge,efekti i posledice neka ide tamo pa nek razmenjuje misljenja i iskustva.

A sad sto se tice depresije i halucinacija.Ja sam svojevremeno,doduse bese to pre nekih 10-ak godina,par puta imao halucinacije od shita i od vutre.A i depresija moze da se javi ali uglavnom ne dok se korisiti nego po prestanku koriscenja.Naravno to zavisi od same osobe najvise.Ako neko ima predispozicije on ce verovatno zakaciti depresiju i bez vutre.Ja duvam bas dugo i relativno cesto pa jos nisam oboleo a kad cu ne znamo :)

p.s.pade mi napamet kako jedan lik rece za depresiju..."desperija" ihihih
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
ako æemo konkretno teško je klasificirati cannabis pa što bi naš stari prijatelj erowid reko...

Intoxicant; Stimulant; Psychedelic; Depressant
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ako se èovek puši samo indike a nije sklon stondiranju, naravno da æe Cann. opisati kao depresant. A ako puši samo sative a nije sredio svoj mozak da može da izdrži takve vožnje, onda æe vutru opisati kao jednu vrlo uznemirujuæu stvar.
A što se tièe halucinacija, ja odgovorno tvrdim da sam ih imao više puta od èistih sativa, a posebno od jedne meksièke (na njoj su svi tripovali).
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
na pocetku povracanje i takoder molio boga da popusti i reko da necu vise,kad dodem sebi,vidim da se isplati,poslije povracanje i muka nestali i ostala samo cista zajebancija,kako i treba biti,nikad nisam imao neke hale nit sam ista drugo probo,tako da neznam,jedino sto mi od vutre vrte filmovi u glavi i to onako totalka,al tako je svima i da i za mene je to takoder lijek i ja se isto nadam da nikad neces uzet teske droge
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Shta je sad ovo jer smo rekli da nema diskusija o drogama :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
03.10.2005
41
3
0
ma bre ne zelim da probam nista drugo ...
vutra je sasvim ok i znam da nisam navuchen jer sam mnogo puta iscoolirao i znam da mogu da ne duvam, ali jednostavno ne zelim sebe da opterecujem jer volim ... 8) :wink:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
volim osjecaj napusenosti zato sto mi se sva osijetila pojaèaju, volim ljude, obozavam slusat mjuzu u pijesmi uvijek cujem nesto novo, smijem se, uzivam u razgovorima
s drugim ljudima...itd...u danasnjoj situaciji(skola,ucenje,ispravljanje ocijena,...itd...) tesko da bi se mogao i u pola opustiti i uzivat bez trave. ja mislim da bi svaki covijek kojemu je stalo do sebe trebao barem jednom tijedno priustit jedno pusenje da ucini nesto za sebe i svoje zivce.
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
Bas taj rad CLARENCE ,napusen totalno drugachije shvatas neke stvari i to,po mom lichnom misljenju,u pozitivnom smeru!!!I ja kad se napusim chitam nesto,pogledam film i...LUDILO!!!Sto se tskih droga tiche NISAM I NECU!Mislim na to da su gajba piva ili dva dzoksa meni sasvim dovoljno da budem srecan!!!he-he...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
offtopic1tx.gif


...a i ove riđokose nema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.