Da li je iko od vas pusio Jack Herer i sta misli o toj sorti?!?!?!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.03.2011
13
1
0
36
Zanima me da li je bilo ko sa ovog foruma vario ili probao jack herer sortu,i sta mislite o toj sorti?I kako vam se dopada MMm?:banana_rasta::banana::banana_rasta::b_jump:
 

tommyo3000

Banned
Banovan
31.05.2011
5
0
0
44
Ja sam pusijo ali zaboravijo sam kako je.. Znam da je mjesano Skunk #1, Northern Lights #5, i Haze.

Valda je bilo vrlo dobro, jer se ne sjecam :)
 
09.03.2011
13
1
0
36
Pa moram jbt,isuvise sam ushicena...Ako imas bolju sortu green od mene tj od Jack-a koja je jedna od најнаграђиванијих sorti u istoriji zetve,mislim da ce 9 nagrada i brojanje vruhnske marihuane je priznanje za bilo koji napor...+ sam narucila original iz sensi seeds-a najskuplje.Sto znaci ako imas bolju neku sortu,javi se...P.S sirite ljubav i lepotu zivota a ne hejt ;)...Sem toga greenpower niko te nije ni terao da se javljas,ionako te nista nisam pitala.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sem toga greenpower niko te nije ni terao da se javljas,ionako te nista nisam pitala.
Ok draga moja, iako ne dopuštam 3 identične teme s istim imenom, istim pitanjem, možda i istim odgovorim. Forum se čisti od duplih tema da se članovi lakše snađu, čišćenje uglavnom hvata i članove koji svjesno onečiščuju itd.
Imaš 65 od 100 mogučih negativnih bodova, hoču reći...trudiš se iznadprosječno.
 
06.11.2010
35
6
0
121
Sve to ovisi o ukusu, kakav okus voliš, kako želiš da ti izgledaju budovi i kakvu vrstu high-a oces. Davno smo utvrdili da jačina ništa ne znači, tako da se ne može odrediti najbolja vrsta. Ja bi prije rekao Blue Dream, Durban Poison, Kali Mist i sl.
 
09.03.2011
13
1
0
36
U redu greenpower,upravu si...Ocigledno ne znam pravila foruma,samo moras shvatiti da sam dosta ulozila u ovo sto imam...A i svi sami znamo da nimalo nije lako gajiti gandzu,pogotovo u ovoj zemlji Srbiji gde ja zivim,pandurska i komunisticka drzava + dousnika koliko hoces.Jos sto je zakon za gudru jeben,nedavno je lik dobio za 0.3 godinu dana zatvora....Tako da me moras malo razumeti...Necu vise ponavaljati temu.Hvala vam puno
 
09.03.2011
13
1
0
36
Ne bih se bas slozila sa tim Venlo...Nije poeanta da marihuana udari samo...To mozes pitati i ostale iskusne pusace i opojne uzivaoce marihuane,,,
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ne mogu da verujem da ja ovo pitam,ali koliko imas godina Djina? :)
Upravo ovi ljudi su Iskusni pusaci i Opojni :D uzivaoci marihuane. Umesto da se razbacujes pitanjima o utiscima,uzmi citaj o uzgoju jer dzaba ti i najskuplje seme na svetu ako ne znas da growas. Tu je tacka.

Inace,ja sam izvario nekih 50ak gramica i mogu reci da pruza jednu posebnu vrstu euforije. Svakako bese zelenilo za chill. Uzivaj,sve najbolje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.