Da li je kasno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2013
3
1
0
Stavio sam par menki u maramicu da proklijaju, sad bi da vas pitam da li je kasno sad za sadnju?? neki kazu da neki ne..
Zanimaju me vasa misljenja, a kako kazu ovo leto ce da potraje malo duze.. sto je dobro sa neke strane :)
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
No Joke je napisao(la):
De ti meni objasni kako moš pitati jel kasno ako si posadio prije mijesec dana, a lijepo vidiš da sad nije kasno? U čem je tvoj problem? Sumnjam da neznaš čitati jer vidim da znaš pisati, ili te logika malo napustila.
Ti mora da si slavonac po pisanju, uvijek se na daleko odaju. :D

@Herblover - to je najbolji period u kojem je posađeno, ne vjerujem da bi i trebalo ranije
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
u indooru se obicno vege radi 30 do 40 dana, tako gledajuci u outdooru nije kasno zasaditi (proklijalu) menku do npr. 20~25 .06. jer ce svakako imati 30~50 dana vegetacije do cvetanja, zavisno od vrste i aktuelnih klimatski okolnosti... da rezimiram, do sredine 6 meseca se moze slobodno saditi, nije kasno
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
prerano je, uvijek je prerano-rekli bi crnogorci. ja ove godine nista prije 15 .07 necu saditi. mislim na klasicni out,bez posuda i svakodnevnog seljakanja u podrum i natrag van. :snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja sam moje stavio u martu kad je sneg padao, bez sijalica, iskljucivo namenjene za outdoor i eno ih sad imaju u sumi 60 cm i vijore. :)
A bile su se izduzile zbog nedostatka svetlosti al reseno je i to bilo, mogu vam reci da su biljke dobro se oporavile. :)
A sto se tice jel kasno, to je bilo i moje pitanje i onda mi je Power Seed rekao da do polovine 6 meseca slobodno se moze saditi, kao sto je i tebi rekao, tako da opusteno. :)
 
16.07.2013
2
0
0
e ljudi,jedno pitanje...u vezi musko-zenskog sranje....Koja je razlika izmedju muske i zenske biljke?Ako neko moze da mi objasni sta bude ako se dobije muska,a sta bude ako se dobije zenska?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
takac933 je napisao(la):
e ljudi,jedno pitanje...u vezi musko-zenskog sranje....Koja je razlika izmedju muske i zenske biljke?Ako neko moze da mi objasni sta bude ako se dobije muska,a sta bude ako se dobije zenska?
pored prebanalnog pitanja promasio si i temu, ajd se malo upoznaj sa forumom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: takac933

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
To pitaj meteorologe. Ovisi kakvo će ti vrijeme biti deveti i deseti mjesec. Ako bude kišna jesen onda piši propalo.
 
17.04.2013
21
4
3
Biljke su mi u proseku oko 30 - 60 cm lepo su krenule posle velikog stresa jer su se posusile pre mesec dana jer sam ih posadio u losu zemlju. Imale su samo 2 para listova koji su bili zuckasti i dugacko tanko stablo i mislio sam da od njih nece biti nista. Medjutim 15.07 sam ih presadio pored vode sa vlaznom zemljom i zalivao svakih 6 dana. Posle 2 nedelje biljke su znatno napredovale, listovi su zeleni i bujni. Zanima me ima li nade za ove biljke? uploadovacu slike ovih dana. i da mi kazete vase misljenje....

edit...
porucio sam BioBizz Bio Grow i Top Max pa me zanima jel mogu u ovoj fazi da pocnem sa gnojivom?