Da li je mnogo i nezdravo pusiti 5-6 jointa na dan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ja pusim cirka 10g, i malo je bilo dana da nisam zapalio pljugu, a i to je bilo najvjerojatnije jer - nije bilo marihuane.... pocnem pusit cim odradim sve sto sam taj dan naumio. znam nekad i po 3-4 pljuge za redom zapalit, ali jednostavno mi je gust... volim pusit. i to frulu.. imam doma razno raznih "staklenki" za pusit, ali nije mi to to.. to da slabije puca, pa mislim da ne puno... ako se ne pusi ista biljka/sorta duze vrijeme, i ako neki qrac radis u zivotu, a ne lezlebaris po cijeli bozji dan, prva pljuga te svakako mora bacit iz papuca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
zjabac je napisao(la):
Eto vec 17 god pusim skoro svaki dan ,u pocetku je bilo po 1 dnevno sa ekipom a sada i po 5-6 dnevno ,posledice ,zaboravljanje ,neambicioznost ,lenost ,citanje izmedju redova i uvidjanje ljudskih gluposti ,zelja za sex-om u pocetku bila povecana a sada smanjena ,vise se ne smejem toliko , uzimam za funkcionosanje i smirenje zivaca ,da li da prestanem?- NIKADA !


hahhhaha puno istine ovde ima al puno,
ma ka otisak prstiju sto je svaki drugaciji,vrlo dobar post...
a pogotovu onu uvidjanje ljdskih gluposti:icon_lol:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
zjabac je napisao(la):
Eto vec 17 god pusim skoro svaki dan ,u pocetku je bilo po 1 dnevno sa ekipom a sada i po 5-6 dnevno ,posledice ,zaboravljanje ,neambicioznost ,lenost ,citanje izmedju redova i uvidjanje ljudskih gluposti ,zelja za sex-om u pocetku bila povecana a sada smanjena ,vise se ne smejem toliko , uzimam za funkcionosanje i smirenje zivaca ,da li da prestanem?- NIKADA !
svejedno bi mogo probat neku pauzu.tek tolko da ne zaboravis kak je kad se ne dimi neko vrijeme.
 
14.04.2008
4
0
0
35
Ja kad pushim, tj uzmem jedan paket pa ga sa 2-3 druga odma ispushim u 3-4 jointa zavisi od paklice .. i sve je uredu makar sa mnom :DD
 
11.11.2009
4
0
0
35
Ja i moji prijatelji (nas 6) imali smo 7-8 nezaboravnih mjeseci, kako bi se reklo "upala nam je sjekira u med" mjesecno smo pusili oko 1kg, nekada i više...
Mnogi ce se nasmijat i rec pazi kretena kakve gluposti pise al to je ziva istina.
Inace pusim nekih 5 godina, i u tome vremenu sam popusio vise nego dosta ljudi u duplo duzem periodu, s vremenom shvatis da si malo poceo zaboravljat stvari, al to nije bitno...
Ipak bi se volio vratit na pocetak i ispocetka pocet pusit, jer kad se pusi svaki dan i tako iz dana u dan, postanes donekle otporan na te stvari, nema vise onoga smijeha (da me boli lice itd...)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ako ne zapalim 1 joint cim se ustanem, jedan dok pijem kavu, jedan prije dorucka, jedan poslije dorucka, jedan prije marende, jedan poslije marende, jedan prije rucka, jedan poslije rucka, jedan prije popodnevnog spavanja, jedan poslije popodnevnog spavanja, jedan prije vecere, jedan poslije vecere i 3 prije spavanja... meni to onda nije bio dan nego petak, dan za metak, kad dolazi moj tetak, da donese jos trave, da se napusimo ko krave, da pusimo i pusimo dok nam srce i pluca ne otkazu....
 
18.11.2009
2
0
0
34
Ma kakvi.kao sto su naucnici davno dokazali na majmunima da vutra ne skodi mozdanim celijama nego jednostavno podstakne odredjene hemije da ti se luci iz mozga pa si u tom tripu....uglavnom vise su ga da izvines,najebali oni sto puse dve kutije cigara dnevno.tako da samo rolaj:-D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ahahaah, vjeverica, kako sam se nasmijo xD

Ja sam prije znao ujutro se dignut oko 11, sjest na WC sa dva đoksa smotana u king size rizla plus, kad to popušim i uz to popijem kavu i poserem se, kreće doručak, pa van na kavu, pa sjest u auto s nekim i zapalit još 1-2, doma na ručak, van na frulu, klošarenje po vani, zajebancija do navečer onda oko 8 navečer kreće maraton popušilo bi se nekih 10 komada do 2 ujutro i doma ubijen na spavanac.....

Sad više nije tako, imam neku rutinu, pušim 3-4 dnevno (U JEBOTE!!! XD) i sasvim uredu mi je, prolazim s 4, nikakvi konflikti sa starcima, nikakva sranja vani, nema frke s školom..... Eto

Al da stavim razliku između onog doba kad bi ih i 10-15 dnevno popušio i ovog sad "mirnog" razdoblja, mogu reć da nema neke velike razlike osim u tome što su mi prije podočnjaci bili veći, više sam jeo i spavao.....

xD
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma...pusi se od jutra do mraka kad naravno ide na spavanje(mada pusio bi i u snu da mogu da imam nenormalne kolicine koje nikad ne mogu da ispare hehe).Kolko god ima 1 ili 50g sve ce da ode :D,zavisi od raspolozenja,situacije!Sve dok ima vise marihuane pusi se vise,kada nestane kolicina pusenja se smanji =)...ne mozes popusiti 10 ako imas za jedan ili isto tako ako imas 50 popusices 10 verovatno...nebi da vracam godine unazad,ne valja preterivati stvara se navika takodje i veca potreba za pusenjem(kazem iz licnog iskustvar,mozda neko to drugacije dozivljava),uglavnom sve je to u nasim glavama!
A sto se tice posledica,stetnosti hehe ima ih naravno sto na mozak sto na pluca i mnogo drugih stvari :D ali nije to toliko strasno opet sve zavisi od oraganizma dali smo nest jeli pre toga,kakvo nam je psihicko stanje i tako tih stvari ,a rad istina sto kazete nema vise smeha,pogubljenosti,preterivanje!!!...jednostavno se navikne na rad i na sam flesh,mene jedino radi drugacije nekim delom jace kada promenim okruzenje u kojem retko puhtam jos ako sam u autobusu ufff tada zalim sto sam se napusio :eek:hno: ,mada dobri su to tripovi :) Primer jedan drugar izvuce jedan cim i hoce da poludi,mislim da jednostavno treba da batali to ako mu vec smeta,a isto tako mislim da je doziveo neku vrstu traume-paranoje i sada je pod fleshom od toga i plasi se hehehe...vozi je ti kako ti odgovara i opusti se a ne da te odvede tamo gde ne treba ;) ako si i malo razuman znaces zbog cega se dogadjaju te paranoje i losi tripovi!!Paranoje su uglavnom najvece posledice :)
Sam mi nije jasno napusim se i nije mi dobro,prvih posla sata cekam da prodje :D a posle tih pola sata se pali jos jedna...ne znam onda cemu cekanje prolaska hehe.Ali tih pola sata je najbolje iskreno :D
ako su ti pluca zdrava i ako si psihicki u dobrom stanju onda sve to moze da prodje,obolela pluca,sizofrenia i buxna/e ne idu nikako,mada ima ljudi kojima to odgovara!!A ko popusi 20g skunka koj razvaljuje svaka mu cast,ja bi mu dao jos 50 :D...malo sam otisao predaleko od teme :icon_lol::icon_lol:
 
10.03.2016
1
4
3
46
Hmm ,
Pozz ekipi.
Zdravo-nezdravo ne ovisi samo o tome koliko pusis. Ja recimo pusim puno ali ne zivim nezdravo.
Koliko treniras? Kako se hranis? Sto radis u zivotu osim sto pusis?
Obicno se pusenje povezuje s lijenoscu ali to nije nuzno jedina opcija.
Istina je da pusenje treba povezivati s hedonizmom a ne lijencarenjem.
Ja cesto radim 12-14h dnevno i cesto sam perma-high od kako se dignem do kako idem lec. I povremeno radim citavo vrijeme. Mozda radim malo sporije, povremeno sam cak ekstra fokusiran, radim mozda i brze nego da nisam high. I to nije bitno. Bitno je da nebih imao volje raditi 4h dnevno da nisam high. U biti sam vec toliko lijen i posvecen hedonizmu da mi se uopce nista neda radit i moram se prisiljavat a to je kad sam high izvedivo a kad nisam teze. Da bih mogao nastavit radit moram bit high. To je nagrada koja kompenzira lijenost :).
Sto se pamcenja tice bolje je nego ikad. Vise je bitno cime se bavis dok si high a i kako reagiras na vutru, nego da li pusis ili ne. Ako mrtav lezis stoned na kaucu 24/7 naravno da ce ti mozak zakazat. Ako ne treniras naravno da ce ti pluca zakazat. Ako se nehranis zdravo naravno da psihofizicki propadas. To nema veze s vutrom vec s neurednim zivotom :). Moja su iskustva izuzetno pozitivna. Radim bolje,duze,svjesniji sam okoline i ljudi u okolini, vise marim i bolje razumijem ljude oko sebe i u poslovnim i u privatnim situacijama. U biti nemogu se nacudit koliko to sve dobro funkcjonira.
Najlakse jevkrivnju sa sebe prebacivat na okolinu. Uvijek je problem u disciplini i samokontroli, a ne u supstanci.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Iskopao si temu iz 2009 godine, vutra nije nezdrava, možeš popušit i vagon ako ti neškodi, čak i da ništa neradiš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp