Da li je mnogo i nezdravo pusiti 5-6 jointa na dan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2009
22
0
0
35
Ako se radi o skali onda se pusi malo manje,ali ne menja to nista kad on izuva. A obicne domacice brdo.Dobro se osecas. Ali. Koliko je to stetno?
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
neznam,mnoge to muci,na organizam neutice,jedino na mozak oko pamcenja,ako je tacno sto sam procitao
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Normalno da je stetno: joinat pusis bez filtera i mozeserec da silujes pluca time (5-6) jointova. Stvarno, u cemu je point s takvim pretjerivanjem?!
Kakva cena brate?
Cimanje, levo il desno, ne znam ni ja sta se ovdje dogadjaaaaaaaaaaaaaaaa.
x+y=2
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da, meni je dosta ono nekih poštenih 5-6-7 dimova na đoksu da budem high, a razvaljotku ne brojim, treba brojat napušen... xD

Ne valja pretjerivat, em, nije potrebno, em nije đabe, em nije zdravo
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Eeee, da.....interesantna tema! I to treba probat a desi se najčešće sljedeće ili odlepiš nakon nekog vremena ili skužiš da te više ne pere ni tih 10 komada jer pušiš od kace digneš do kad ne ideš spat. Bilo bi zato jebeno da je ima dovoljno, da je moš' imat doma ili kupit po razumnoj cijeni negdje pa da si radiš kolače od toga em se ne truješ em te zašilji em te drži duže itd...i to je najzdraviji način i zapravo jedini zdrav, nije dozvoljena kao takva kao lijek upravo zato što se puši i ono što se puši nije medicinski pa ima neki sprej /inhalant. Negdje sam pročitala da je okay tipa ne znam vidiš, već sam po sebi recimo, koliko ti treba se zakucavat ne znam 5 dana pa recimo 3 dana ne i tako...neki omjer sad sam vidi...i onda kad zapališ pa te odnese ta jedna, auuuuu, eto tako je meni sada :D :D :D, apstinirala neko vrijeme i uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu al' sam već na trećoj što je loše :p, al idem spat sad tak i tak pa ono...ajde, pozz!
 
16.12.2009
22
0
0
35
Pa da. Jedino dobra skala koju uzimam s vremena na vreme zna dobro da me upuca,ovo ostalo tamo vamo,ali uglavnom vamo. Al jebiga 900 din je mnogo......... poz
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
@hazeseeker: je to je pretjerivanje. zapalit 6 jointova u 3 sata je po meni pretjerivanje, bezpotrebno prikucavanje i przenje mozga - zbog toga sam se u zadnje vrijeme prestao druziti s određenom grupom ljudi.
Takvo pusenje trave nema smisla jednostavno. Zapalis joint jedan, to te razvali i bude ti ok, sta sad imas pretjerivat pa palit jos jedan i jos jedan i jos jedan i jos jedan. Jedino ako se hoces drogirati, onda je to druga prica.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Mozda sam se jakrivo izrazio , ili si me ti krivo shvatio . Htjeo sam reč da i ja nekad znam zapalit jedan joint ili jedno punjenje , ali u večini slučajeva nepušim solo ...tako da 1 -2 nekad nisu dovoljne da se zabavim/o. Tako da nekad kada prijatelj naleti na sok , joint i film dogodi se da udarimo 3-4 topa i par punjenja na bong. Jbg prestao sam pušit duvan ...pa se potreba za jointom povečala ... :)
Ako pušiš cigarete koliko ih popušiš dnevno ? 5-10 ? e pa tak i ja zapalim 5-6 jointova ...

Znao sam zapaliti i 10-15 pljugi dnevno , ali ne da se razvalim , odbijem ili kako več to nazivate ... Jednostavno sljed događaja u danu + ljubav prema ganji !
A kao kontra tome svemu znam da nezapalim po par dana iako imam marihuane ...
POzz i samo opušteno !
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Zgooglajte Irvin Rosenfeld, ako vec netko nezna za njega, i atm 5 drugih korisnika Med. Cannabisa. u USA

Oni primaju od americke vlade svaki mjesec 300+- srolanih jointova, i naravno popuse ih :icon_lol:
Evo malo infoa o Irvinu
http://www.drugwarrant.com/articles/irvin-rosenfeld-and-the-compassionate-ind/

Izdvojeno;
He notes that they’ve had a perfect opportunity to do a full scale study on long-term controlled use of medical marijuana, and they aren’t interested. They don’t even want to know. All the talk about not having sufficient evidence, about not having controlled scientific studies. Total crap.


“Go ahead, study me!” he exclaimed.


So some of the patients got involved in their own study (excerpts from the study by Ethan Russo, MD are available at CannabisMD). They received MRI scans of the brain, pulmonary function tests, chest x-ray, neuropsychological tests, hormone and immunological assays, electroencephalography (brain wave recording), P300 testing, history, and neurological clinical examination. The results? Other than their original condition for which they were taking marijuana, there was nothing wrong with them. No significant adverse affects from smoking 10-12 joints a day. Irv even had 108% lung capacity. That’s after smoking marijuana for over 30 years, 22 years for the federal government. That’s over 80,000 federal marijuana cigarettes.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ccc,sljed događaja:))
Meni je nekako jedan na dan podnošljivo,zalomi se i 2-3 pogotovo ako marihuana nije kako treba.I 95% pušim solo tj.doma pa ako se neko nađe...
Ali i nekako nastojim prakticirati da svakih 6-7 dana odmorim bar dan-dva-tri jer osjetim da malo utječe na mene,naravno ne previše:)
Prije cca 10 godina san zna po 5-10 stuči svaki dan ali nisan ništa drugo radija niti san se zanima za posal.
Sad je drukčije:icon_wink:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sto se mene tice i jedan dnevno je previse. Ako zelis da budes ambiciozan u zivotu koji veoma brzo prolazi i da se ne pitas kad ufatis 35-tu sta si uradio u zivotu onda oladi malo sa pusenjem. Ne kazem ja da se neke stvari ne mogu postici i svakodnevnim duvanjem ali postice se mnogo sporije...a uostalo ko i sve stvari u zivotu sto se vise rade manje se uziva u njima....eto sto znam moje misljenje.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da, istina, imao sam faze (imam ih uvijek po ljetu) kad se svaki dan puši po 2-3 buksne, i tako 3 mjeseca i onda već prestane pucat lagano i onda uvijek imam zacrtano od 1.9. do 30.9. nema pušenja a kad se zapali 1.10. par dimova me raznese xD
 
30.11.2009
17
1
0
44
Eto vec 17 god pusim skoro svaki dan ,u pocetku je bilo po 1 dnevno sa ekipom a sada i po 5-6 dnevno ,posledice ,zaboravljanje ,neambicioznost ,lenost ,citanje izmedju redova i uvidjanje ljudskih gluposti ,zelja za sex-om u pocetku bila povecana a sada smanjena ,vise se ne smejem toliko , uzimam za funkcionosanje i smirenje zivaca ,da li da prestanem?- NIKADA !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nirossee
30.10.2008
8
9
0
35
ne valja to..i ne trebaju neke činjenice, i intuitivno možeš shvatit da nije dobro, da nesht ne shtima tu.. čemu to pretjerivanje uopće..previše je..ne volim to kad pušenje samo sebi svrhom postane - lartpurlart in vutra style, izgubi se char :)

Weedran je napisao(la):
Ja se svaki dan zahvalim Shivi što sam stvoren tako da mi je dosta tri dima čiste na nargilu da me razvali.

kužiš koji je to dar

ja isto hehe..dar itekakvi.