Da li je moguce? Helikopter koji "nanjuši" marihuanu!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pnk

16.05.2016
73
124
33
Ljudovi okolice Zg-a cuvajte se helici se spustaju u doline i nisko lete, prikrite kolko mozete sajtove i balkone!!
nekog pere paranoja vidim.... U petak, 27. i subotu, 28. svibnja 2016., obilježava se Dan Oružanih snaga Republike Hrvatske i Dan Hrvatske kopnene vojske, u svezi čega će se održati svečani mimohod vojnih postrojbi... Realx :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Imaju oni važnijeg posla nego trošit bengu radi hvatanja growera. Nemogu ni ilegalce pohvatati. Zajebaniji su ovi panoramski letovi dvokrilaca što furaju turiste i domaće za siću. Eo kod mene od kad je zatoplilo bruje ko ludi na sve strane. Neki dan sam po sajtu tražio drvo ispod kojeg da se sakrijem, ali bezuspješno pa sam skakao u grmlje. Ovih dana su toliko intezivni da prije 8 naveče nema šanse da obiđem sajt :( .
Ovo helikopter koji nanjuši mi zvuči kao da na helikopteru imaju ugrađen veliki nos :D, sreća pa je nanjušit pod navodnicima ;)
 
04.03.2009
88
175
33
33
Nije zahebancija, lete jako nisko po šikarama skoro svaki dan, mislim na helice ne ostavljajte vidljive predmete na sajtovima ako ga cujete skrijte se iza drva ili na pod :D lete cesto i zbog izbjeglica pogotovo uz granice, dobili su cak novi helic ove godine! Ja imam i na balkonu tri criticala dosta veca prije otprilike dva tjedna su mi preletili na cca 40-50m iznad kuce. Skako sam s balkona u sobu ko manijak. Hahah
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja sam na granici točno i to najkritičnijoj što se tiče izbjeglica. 10 godina nije helikopter preletio niti da je bilo šta letjelo uz granicu osim ptica i panoramaca. Nemoj dezinformirati i plašit narod. Nekad je dobro svoju paranoju sačuvati za sebe ;)
 
04.03.2009
88
175
33
33
Stipe pogledaj moj outdoor stavio sam slike u galeriju sa slikama ( s komentarima ) :D to su samo tri na balkonu imam jos dvije koje su bas u zemlji slicne velicine, poceo sam s criticalima izasle su na aprililili :D
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Tacno je da ima pojedine oblasti koje su interasantna policiji i koje nadgledaju ali najcesce koriste balone cepeline ,ali u tim oblastima je bilo velikih plantaza koje su otkrivali pa sad ih i nadgledaju...a za manju kolicinu biljcica ne bojte se,nezgdni su samo avioni ali oni za prskanje komaraca oni imaju kamere i snimaju ali pretezno navataju one koji grovaju po kukuruzima...:bocni::znam growere i ovde a i preko koje su cepelini otkrivali,ako ga slucajno zapazite znaci nikako ali nikako vise ne idite na sajt jer su vas sigurno nanjusil...;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Hrvatska nema cepeline, a trebali su zajedno sa srbijom ubosti 2 za nadzor granica pa odustali. Čak su i rekli da nema više zaprašivanja komaraca iz zraka, tako da laganini ;)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Video sam par puta tu neke sumnjive leteće tanjire...vanzemaljci vas namame da dođete na sajt a onda vas kidnapuju i popuše svu svežu vutru, jer oni vole tako sa dosta hlorofila zbog tena...
Posle Vas vrate na sajt: vi se ničeg ne sećate, a trava obrana.
I dok vi mislite da su vam neki klinci provalili sajt i da je murija već krenula po vas, niste ni svesni da ste u stvari žrtva Aliena i surovog seksualnog eksperimenta!
A može biti i da ste mnogo poduvali nedozrele sative pa okolo paranoišete i tripujete vanzemaljce...s viškom hlorofila u licu i crvenim očima!:eek::razvaljen:::D
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Valjda ko zna citati taj zna da je Nina zensko ime..drugo tema je takva a Ja sam se samo na to nadovezala i htela pomoci...i nije sala u Srbiji odavno vec postoje cepelini i dosta je ljudi uhvaceno zbog njega i iskljucivo sa njim nadgledaju ,a u Hrvaskoj neznam da li imaju ili nemaju...preko znam da imaju i da ga i oni najcesce koriste dugo zivim u holand i znam za tamo, to za pracku ako mozes oboriti ti slobodno kupi jednu i nemas problema:zvezda::..helikopter mozda u hrv koriste za nadgledanje ali u srb ne ,veruj da znam o cemu pricam...:popcorn::