Da li je moguce? Helikopter koji "nanjuši" marihuanu!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.08.2010
12
0
0
29
Poz.Posto sam cuo da je moguce da policija moze da "nanjusi" marihuanu kad zasadim outdor sa helikopterom tj takozvanim radarom !Da li je to moguce ? Da cujem vase misljenje !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sta ti je "takozvani radar"... a sto se tice helikoptera, ako namere iz njega te mogu videti kako kakis u zbunju, zasto ne bi mogli videti zasadjene biljke
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
KraigRasta je napisao(la):
Poz.Posto sam cuo da je moguce da policija moze da "nanjusi" marihuanu kad zasadim outdor sa helikopterom tj takozvanim radarom !Da li je to moguce ? Da cujem vase misljenje !

i da postoji taj visokotehnološki aparat koji sumnjam da baš i postoji u policajaca, misliš da bi ga koristili naši neandertalni međedi?:icon_mrgreen: i misliš li da bi ih ti zanimao?

jedino pazi di sadiš daleko od ljudi negdje gdje niko ni lud nebi išo, nemoj se previše motati, pazi da te ne ufate... i sve će da bude u redu...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
ma dajte....u nas policija pali helihopter samo radi nekog mudonje koji dolazi iz vanka il kad je teška panika,tek su dobili prave detektore za ilegalce,dok oni dođu do marihuane i senzora ja cu imati bradu do poda i baru punu krokodila
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hendrix&frusciante je napisao(la):
Mini drone Canna chopper sniffs out cannabis
nazalost istina je i nije bas smjesno hehe
al prijatelju,dok takva tehnologija do nas dode mi cemo izumrijet' :)


hehe, nisam to video al' jedva cekam da vidim odgovor holandskih farmera, kad pocnu da im zuje bespilotne skalamerije, ima prackom da ih skidaju, no, kod nas ih moze biti jedino ako se otmu kontroli pa ih neka oluja donese, opusteno KraigRasta sem ukoliko ne planiras zasaditi par njiva ;) a panduri odrese kesu za jednog takvog robota
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
nemojte napadat dečka i nije nikakav radar nego imaju uređaj koji hvata čestice, atome, molekule mirisa marihuane ko pas.....pa mi imamo jedan helić....i još koliko novaca mu treba za svakodnevno dizanje...mislim da ništa od toga....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Istina, malo ste ga napali u startu, a iskreno i ja bih, jer je uletio sa ne baš razumljivim pitanjima.
Ovo je za naše balkanske prilike još uvijek SF, tako da se takvih gluparija ne moramo bojati. Samo pamet u glavu i dobra kamuflaža, što reće imenjak.

Tema je preimenovana, kako bi iz naslova bilo jasnije o čemu se zapravo radi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
licno se izvinjavam clanu ako je moj post eventualno doziveo kao neprijatni "napad", fakat se nismo razumeli jer sam mislio da prica o klasincnom helikopteru sa napravom koju je nazvao "takozvani radar"... mislim da je to na ovim prostorima neka daleka buducnost, i narvno, da je namenjena "lovu" na komercijalne plantaze, a nadam se da takvih uzgajivaca nema na forumu, pa samim tim nema mesta ni strahu
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Dobro, kaj zezate lika.

U exYu zemljama se toga ne moras bojati, osim ako nemas potjernicu nad sobom pa da te rija lovi zbog xy neceg drugog.

U SADu dilere love satelitima, znaci mogu i tebe i mene i njega ali nece jer ih nije briga za to. Uglavnom, satelitom vide toplinu kuce i mogu gledajuci toplinu u prostoriji naci growbox-ove (uglavnom profi, znaci jake sa HPSicama).



Kod nas se jedino moras paziti susjeda, oni vole sve znati o drugima. Pogotovo ako je "lose" :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja sam nešto ćuo da hrv.policija ima stvarćicu koja može oćitati te neke molekule kad je vuja u procesu sušenja na nekom tavanu npr.malo veća kolićina....e sad jel istina ili patka nemam pojma...iskreno ne zamaram se time baš...premda npr iznad hrv.zagorja helikopteri svakodnevno lete,ne kažem da lete zbog toga...ali ćinjenica je da lete
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
ja planiram 1. outdoor i nasao sam vec lokaciju, tu je raslinje slicno odrasloj vutri i zato mislim da bi se prilagodila, ja cu zemlju ispod stabljike pokriti travom i slicnim stvarima koji su u okolini, al me brine ako bi ih stavio npr 8 i dobro in rasirio bili ih nasli, tu nitko nikad ne dolazi, zalijevao bi ih rano ujutro i predvecer, mislim staviti one kuglice za zadržavanje vlage s kojima kako cujem ljeti dovoljno 1 put na tjedan zalijevati bez obzira na sušu...
znaci pitanja su : 1. Dali mozda neki od helica koji ljeti cesto nadljetaju traze vutru ?
2. Dali je moguce da uz veliku kolicinu vode i kuglice dovoljno 1 put na tjedan zalijevati ako je suša, znam da to ovisi o puno stvari, al me opet zanima dali je moguce
3. Dali na znate na forumu za nekog kome su našli sajt putem helihoptera ?
Hvala
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
1. Vecina helica koji lete iznad HR nisu policijsku, to morate znati. Ne znam koji su ali policijski nisu. Ako policija koristi helikopter, onda leti iznad prometnica i mjesta od znacaja (njima). Znaci, ako ti je vutra bar 5km od prometnice, sanse da helic ugleda travu i da "sjebe" stvar je 1: 10 000
2. Nez
3. Brate mili, nikad nisam vidio da je murja dosla al znam brdo slucajeva di je ekipa napravila gerilu pa dosla druga ekipa i pobrala plodove :D to ti je veci problem nego murja.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
nije daleko od prometnice, tu sigurno nece nitko naci ako ne gleda iz zraka...
i ne bojim se da ce mi oni vidjeti iz helica ako su sad krenuli neznam gdje, nemaju sta gledati, mislio sam samo pitati dali policija ikad specijalno digne helihopter s ciljem trazenja polja ?
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
Ma kakav radar... imaju IC za toplinu, al ne vjerujem da to nasi imaju. Dok lete upere to sta vec je u neku kucu i vide toplinu unutra.